Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem npremium i niestety nie chcą za bardzo zejść. Oferują platinum za 99 + dodatkowo HBO i MRS. Ewentualnie Gold + 6 x C +MRS za 89 PLN i ewentualnie HBO za 25 PLN. Za dużo płaciłem wcześniej :-(

 

A wypowiedzenie złożyłeś? na "magiczny" numer DUK dzwoniłeś?

 

Tak, miałem dwa telefony od nich, jeden ja zrobiłem kontrolny czy wypowiedzenie na pewno dotarło. Wtedy konsultant przełączył mnie na numer "gdzie dają lepsze oferty niż my możemy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon teraz na numer do utrzymania działu

Mam Kompakt Plus paczka C+ Płacę 59zł oferta po 15 minutach 99zł platyna i nic więcej więc średnio na maksa

Pan przyznał że dla enkowiczów są oferty Silver plus Paczka C+ za 59/69zł na 12 miesięcy ale on nie może dać i się pożegnalismy

Oferta Bombowa Jajca sobie robią

Wypowiedzenie leci w sobote w APS !!!

 

Jajca to Ty sobie robisz bo włazisz na te forum dość często, wczoraj rzucałeś łaciną i sam do nich dzwonisz bez wysłanego wypowiedzenia.

Nic tylko pogratulować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem npremium i niestety nie chcą za bardzo zejść. Oferują platinum za 99 + dodatkowo HBO i MRS. Ewentualnie Gold + 6 x C +MRS za 89 PLN i ewentualnie HBO za 25 PLN. Za dużo płaciłem wcześniej :-(

Ile płaciłeś wcześniej?

 

do lutego płaciłem 109 PLN , marzec i kwiecień 129 PLN + Nvod + WIMP = 142 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon teraz na numer do utrzymania działu

Mam Kompakt Plus paczka C+ Płacę 59zł oferta po 15 minutach 99zł platyna i nic więcej więc średnio na maksa

Pan przyznał że dla enkowiczów są oferty Silver plus Paczka C+ za 59/69zł na 12 miesięcy ale on nie może dać i się pożegnalismy

Oferta Bombowa Jajca sobie robią

Wypowiedzenie leci w sobote w APS !!!

 

Jajca to Ty sobie robisz bo włazisz na te forum dość często, wczoraj rzucałeś łaciną i sam do nich dzwonisz bez wysłanego wypowiedzenia.

Nic tylko pogratulować :)

 

Dzwoniłem po raz pierwszy i ostatni chciałem zobaczyć co mi dadzą przed wysłaniem wypowiedzenia do nich to znaczy przed złożeniem w APS jutro max w sobotę więc już wiem co dają i wiem co zrobić.

Tak wczoraj bluzgałem na nich bo nalezy im się to ale tu już nie będę bo to nie miejsce na to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taka wymyślili sobie taktykę. Dają to co miałeś za podobna cenę (czasami 10 zł taniej) z umową na rok. I tak jest nieźle. Ja mogłem wziąć tylko to co miałem wcześniej za tyle samo (69 zł). Jak powiedziałem że nie chcę 6xC+ tylko HBO to cena była 79 zł (czyli Universe za 59 + 20 za HBO) jakbym chciał tylko C+ bez HBO - nie było takiej opcji (ewentualnie chyba Platyna za 99 bez MRP).

No widzisz. Tobie zaproponowali za 79zł C+ z HBO. Mi za 79zł proponują tylko goły Canal+ Gold (bez C+ Sport i głównego C+) bez HBO i na 18 miesięcy. To wszystko oczywiście bez wypowiedzenia.

 

No tak tylko że ja:

1. WYSŁAŁEM WYPOWIEDZENIE i pomimo ich usilnych próśb go nie wycofałem;

2. wcześniej miałem zarówno nPremium jak i HBO

 

Bez wypowiedzenia dostajesz tylko takie oferty jak były w zeszłym tygodniu. Jeśli nie miałeś nPremium (tak zrozumiałem) to wypowiedzenia już nie złożysz. Chyba że do 3 miesięcy kończy ci się umowa z N - wtedy wyślij po prostu oświadczenie o braku chęci kontynuowania umowy po okresie promocyjnym i po jego zarejestrowaniu negocjuj. Jak masz z N dłuższą umowę to po prostu zostań z tym co masz a jak zależy ci bardzo na kanałach C+ czy HBO - no to w takim przypadku masz problem.

Miałem nPremium i się jeszcze zastanawiałem dzisiaj rano czy nie pyknąć wypowiedzenia, ale właśnie. Umowa kończy mi się z końcem lipca, więc puszcze wypowiedzenie umowy z powodu końca umowy. Stratny nie będę. Do końca lipca za 8 dych będę miał i HBO i C+ a może w międzyczasie wyjaśni się sprawa Eurosportów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan przyznał że dla enkowiczów są oferty Silver plus Paczka C+ za 59/69zł na 12 miesięcy

 

Telefon z godzinke temu, Pan na DUK mi nie zaoferował takowej propozycji, a jak wspomniałem że interesuje mnie paczka c+, dał mi Universe za 49 i HBO za free na 6mcy, umowa na 12mcy, bez c+, potem standardzik czyli platyna za 99. Cóż pożegnamy się 30 kwietnia bo mam już w systemie wypowiedzonko. Czytając różne posty pomigracyjne oferty się różnią od telefonicznej więc po co się denerwować. Trzeba sobie życie ułatwiać, dvbt lub CP może tam będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem npremium i niestety nie chcą za bardzo zejść. Oferują platinum za 99 + dodatkowo HBO i MRS. Ewentualnie Gold + 6 x C +MRS za 89 PLN i ewentualnie HBO za 25 PLN. Za dużo płaciłem wcześniej :-(

Ile płaciłeś wcześniej?

 

do lutego płaciłem 109 PLN , marzec i kwiecień 129 PLN + Nvod + WIMP = 142 PLN

 

No i de facto już wiesz dlaczego takie oferty. Spróbuj, może do tego Gold + 6 x C +MRS za 89 PLN wynegocjujesz to HBO za free - wtedy oferta staje się ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem ofertę po złożeniu wypowiedzenia (umowa do końca kwietnia) - mam Optimum HD + Canał+ , + Pace 500PVR + HBO - za 119zł (szału nie ma ale 20zł za wynajem Pace płacę bo niedawno wziąłem).

 

Pierwsza propozycja od konsultanta:

Gold + cała paczka Canal+ za 89zł na 12mieś. Zostaję wtedy przy moim dekoderze (za 0zł już).

 

Jak dla mnie to już jakiś postęp, nie wielki ale może to znak iż będzie szło lepiej, nie wiem czy brać czy negocjować - będzie dzwonił gość za godzinę jeszcze.

 

Jednak idzie płacić mniej... da się? da...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po .. Propozycja C+ Silver + 6C+ za 69 zł .. Stwierdziłem że jest to propozycja do przemyślenia ale jeszcze jakieś opcje dodatkowe by się przydały , poszedł się skonsultować i wrócił dodatkowo z propozycją HBO na 6 miesięcy gratis . Przyjąłem propozycję . Dodam że jestem abonentem Cyfry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Już nie ogarniam tego wątku może ktoś pomoże

Jaką najlepszą ofertę obecnie może wyrwać n - kowicz abonament dotychczasowy 54 bez n premium bez wypowiedzenia i z wypowiedzeniem

Jestem w tej samej sytuacji, 54 zł bez npremium, bez wysłanego wypowiedzenia. Przedwczoraj do mnie dzwonili, Universe+ za 59 zł - podziękowałem ;) Powiedziałem jednocześnie, żeby sobie zaznaczyli, że jeśli nie będzie Universe za 54/49 zł to niech nie dzwonią, bo nie ma po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co była ta afera na cały kraj? Nie można było tak od razu? Ech... :woot:

 

Wytrwałość popłaca. A co z tymi co przeszli, za np 150z,ł za to co ja mam?

A już miałem przedłużyć CP, ale tak mi podpadli, że nie chcę ich oglądać (może Romanticę wyłączą :D)

Ty tak to wszystko opisujesz jak byś był z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...