Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To podaj numer telefonu na bank miałeś cyfrę wczesniej

Tak, miałem wcześniej cyfrę (kompakt HD + MR). Dzwoniłem pod 22 22 00 191 wczoraj, ale pierwszej oferty nie przyjąłem i dziś to oni do mnie dzwonili.

 

Gratuluję dobra oferta. Za 69zł SILVER PLUS PACZKA C+ 6 Kanałów biorę w ciemno

 

patrz wyżej jeżeli traktować wszystkich podobnie to 59 jest właściwą ceną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrótem - 99zł za Platinum + HBO + dekoder pvr na 12 m-cy. To chyba nie jest źle, przynajmniej wg mnie. (i z tego co widać będzie jeszcze taniej, ale nigdy nie wyciskałem na maksa ;))

A ja mysle że nawet dobrze wyrwales, bo jak płaciłes do tej pory 109 to watpie żeby ci pozwolili zejsc na takie tansze oferty jak obecnie

Grunt żebys był zadowolony :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej pozostać w nc+ 99zł za full z krótszą umową, niż 89zł full CP, nie? Teraz ofertę lepszą ma Julian.

 

@ircios

PVR 500GB, ale raczej przeleży bo po prostu wolę własny...

pace? czy od adb?bo jak od adb,to musisz go używać.karta nie będzie ci śmigać w ferdku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem oferte Universe + paczka C+ za 49 zł co o tym myślicie konsultant ma odzwonić o 14.

 

Fajnie masz, ja pewnie bym się nawrócił :jupi: ale mnie konsul proponował HBO na 6 miechów za 0, o c+ nie chciał słyszeć, cóż pożegnamy się 30 kwietnia, potwierdził że wypowiedzenie wpłynęło i jest w systemie więc spoko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej pozostać w nc+ 99zł za full z krótszą umową, niż 89zł full CP, nie? Teraz ofertę lepszą ma Julian.

 

 

To zależy, kto ma jakie priorytety w oglądaniu. Dla fanów piłki kopanej i dobrych filmów monsieur Julien jest z pewnością lepszy, ale dla innych fanów piłki kopanej i dobrych filmów ... :lol2: już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem npremium i niestety nie chcą za bardzo zejść. Oferują platinum za 99 + dodatkowo HBO i MRS. Ewentualnie Gold + 6 x C +MRS za 89 PLN i ewentualnie HBO za 25 PLN. Za dużo płaciłem wcześniej :-(

 

A wypowiedzenie złożyłeś? na "magiczny" numer DUK dzwoniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace. Wiem o parowaniu...

dlatego cały czas pisałem ci,że nie poogladasz HISTORY HD.nie ma jak narazie kodowania :> .myślałem,że adb wyrwałeś.mogłeś od razu tak napisać,to nie było by nieporozumień :mrgreen:

 

Panowie, gdzie w Warszawie można osobiście wypowiedzieć umowę z Cyfrą+?

Sikorskiego 8 :lol::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. MAM CP z brakującymi kanałami do końca sierpnia czy września. Sprawa na pewno się wyjaśni. A jak nie, to zmuszę ich do dania dekodera współpracującego z nowym kodowaniem i już... Myślę, że jednak załatwią problemy z tymi kanałami HD wcześniej czy później. Może moduły wprowadzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taka wymyślili sobie taktykę. Dają to co miałeś za podobna cenę (czasami 10 zł taniej) z umową na rok. I tak jest nieźle. Ja mogłem wziąć tylko to co miałem wcześniej za tyle samo (69 zł). Jak powiedziałem że nie chcę 6xC+ tylko HBO to cena była 79 zł (czyli Universe za 59 + 20 za HBO) jakbym chciał tylko C+ bez HBO - nie było takiej opcji (ewentualnie chyba Platyna za 99 bez MRP).

No widzisz. Tobie zaproponowali za 79zł C+ z HBO. Mi za 79zł proponują tylko goły Canal+ Gold (bez C+ Sport i głównego C+) bez HBO i na 18 miesięcy. To wszystko oczywiście bez wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie

 

15 kwietnia przemigrowalem do ncplus

Universe+

Multiroom 10

 

Dziś dzwoniąc na infolinie w jakiejś innej sprawie okazało się ze usługi multiroom wcale nie ma zamówionej na moim koncie,pani wprowadziła ponownie zamówienie na nr

 

Byłem po jakimś czasie w punkcie ncplus i tam pani twierdzi ze nadal na moim koncie nie ma usługi nr zamówionej...

 

Czy oni sobie w kulki lecą,miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon teraz na numer do utrzymania działu

Mam Kompakt Plus paczka C+ Płacę 59zł oferta po 15 minutach 99zł platyna i nic więcej więc średnio na maksa

Pan przyznał że dla enkowiczów są oferty Silver plus Paczka C+ za 59/69zł na 12 miesięcy ale on nie może dać i się pożegnalismy

Oferta Bombowa Jajca sobie robią

Wypowiedzenie leci w sobote w APS !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja właśnie po 15min rozmowy z konsultantem dostałem za 59zł Universe+ 6xC+ HBO całość na 12 miesięcy :jupi: . Zeszedł mi z ceny 69zł :lol: . Wcześniej płaciłem za N 70,99zł. To nie jest tak źle ale za [beep] nie mógł mi tego zrobić na 18 miesięcy nawet dwa razy się pytał kierowniczki.

Nieźle ,ale od przedwczoraj to standartowa oferta.Byli tu tacy co za 5zł więcej dostali jeszcze Cinemax. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taka wymyślili sobie taktykę. Dają to co miałeś za podobna cenę (czasami 10 zł taniej) z umową na rok. I tak jest nieźle. Ja mogłem wziąć tylko to co miałem wcześniej za tyle samo (69 zł). Jak powiedziałem że nie chcę 6xC+ tylko HBO to cena była 79 zł (czyli Universe za 59 + 20 za HBO) jakbym chciał tylko C+ bez HBO - nie było takiej opcji (ewentualnie chyba Platyna za 99 bez MRP).

No widzisz. Tobie zaproponowali za 79zł C+ z HBO. Mi za 79zł proponują tylko goły Canal+ Gold (bez C+ Sport i głównego C+) bez HBO i na 18 miesięcy. To wszystko oczywiście bez wypowiedzenia.

 

No tak tylko że ja:

1. WYSŁAŁEM WYPOWIEDZENIE i pomimo ich usilnych próśb go nie wycofałem;

2. wcześniej miałem zarówno nPremium jak i HBO

 

Bez wypowiedzenia dostajesz tylko takie oferty jak były w zeszłym tygodniu. Jeśli nie miałeś nPremium (tak zrozumiałem) to wypowiedzenia już nie złożysz. Chyba że do 3 miesięcy kończy ci się umowa z N - wtedy wyślij po prostu oświadczenie o braku chęci kontynuowania umowy po okresie promocyjnym i po jego zarejestrowaniu negocjuj. Jak masz z N dłuższą umowę to po prostu zostań z tym co masz a jak zależy ci bardzo na kanałach C+ czy HBO - no to w takim przypadku masz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migracja z Cyfry + do nc+

 

Postprzez Dareczko30 » 7 minut temu

Ale kpina, już 12 telefon z propozycją przedłużenia, dodałem ,że wczoraj zamiast teścia ze mną konsultant rozmawiał, za universe + 6 programów canal + hbo , MR + mediabox + 2 dekodery dodatkowe dostałem propozycję 74 zł + cena za wynajem dekederów ,czego nie przyjąłem ,a u mnie w cyfrze kontakt dziś , jakaś marudna młoda baba gold + hbo 109 zł płatyna + hbo 129 zł ,innych ofert to ona nie ma .... dodałem ,to po co dzwoni mi Pani ,podziękowałem i się rozłączyłem,

 

ps macie telefon do juliana to sobie zadzwonię

 

ps ... kolejny telefon z przedłużeniem , platyna + dekoder 99 zł , 2 numery 22 3102445 222200191 lepiej nie odbierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...