Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jaka jet najlepsza oferta dla migrujacych z N z WPT /bez npremium/ ?

dostaniesz pewnie Silvera +6 c+ za 64 zeta na HBO nie masz co liczyc bo nie miales chyba ze za doplata

 

nie mając wcześniej paczki nPremium chyba nie jest możliwe 6x C+. Do tej pory miałem WPT za 48 + 10 multiroom std, zapropnowali universe+, multiroom std i na pół roku paczke Cinemax/Filmbox gratis - łącznie 59 zł mies., umowa na 12 miesięcy; nie było opcji żeby dali C+ x6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umowie mam napisane Usługi: "netVOD+ konto podstawowe, netVOD+ Pakiet CANAL+ Platinum, Aktywacja Turbo" co to oznacza?

Że dostaniesz soft turbo.

 

Chodziło mi o to czy TVP Prapremiery, seriale+ itd dostane?

To się nie dopytałeś o takie szczegóły?

 

Jeśli o mnie chodzi to dalej lipa. Bez wypowiedzenia te same oferty co wcześniej i umowa na 18 miesięcy. Chyba jednak skoczę do punktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem teraz do APS Wrocław Cyfra + Jana Pawła II można składac wypowiedzenia powiedział że muszą przyjąć

Zapytał dlaczego chce odejść ja mu że płacę 58zł nie będę płacił 99zł za platynę itp on mi na to żebym przyszedł może dawać nowe oferty lepsze i żeby się wstrzymać bo już nie długo będzie można dobrać do każdego pakietu cały Pakiet C+ tak jak teraz można to zrobić z HBO.

Więc w sobotę podejdę tam może w piątek i zobaczę co zapropoponuje jak nic ciekawego to chociaż u niego wypowiem umowę i się nie będę martwił czy dojdzie listem czy nie będę miał pismo o wypowiedzeniu i git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jaka jet najlepsza oferta dla migrujacych z N z WPT /bez npremium/ ?

dostaniesz pewnie Silvera +6 c+ za 64 zeta na HBO nie masz co liczyc bo nie miales chyba ze za doplata

 

nie mając wcześniej paczki nPremium chyba nie jest możliwe 6x C+. Do tej pory miałem WPT za 48 + 10 multiroom std, zapropnowali universe+, multiroom std i na pół roku paczke Cinemax/Filmbox gratis - łącznie 59 zł mies., umowa na 12 miesięcy; nie było opcji żeby dali C+ x6.

 

trzeba walczyć skoro jedni mogą płacic za universe+ i 6 calal+ 59 zł czemu dla innych miałabybyc gorsza oferta - tylko dlatego że przedtem nie mieli npremiu

:read: te same kanały za tą sama kasę dla starych abonentów :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ma brać jak za 49 zł może mieć z HBO i Cinemaxami

Nie wierzę, że jest to możliwe w tej cenie.

 

Leo 828 płaci do końca maja 63 zł, a od czerwca (pomijając obecne zamieszanie) płaciłby 72,90 zł. Czyli 69 zł to jest dobra cena.

 

Masz rację, nie sądzę że miałbym praktyczne Platinum z HBO i Cinemax + MR za 49zł.

To jest raczej nie realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś na ncpluspytania napisał:

 

Od września br. znikają kanały programów, bo to TYLKO PROMOCJA i zgodnie z regulamnem nie przysługuje wypowiedzenie!!

oto kanały : MTV live HD, MTV pOLSKA, MTV rOCK, VH1, DISCOVERY HISTORIA, EUROSPORT HD, EUROSPORT2 HD, ESPN AMERICA, COMEDY CENTRAL, COMEDY CENTRAL FAMILY, BLINK, FOX HD, ANIMAL PLANET SD, DISNEY CHANNEL, DISNEY JUNIOR, NICKELODEON HD, NICK, NICK JUNIOR, RELIGIA TV

RARYTAS nowej definicji rozrywki to PŁAĆ ABONENCIE , ZRELAKSUJ SIE I NIE MARUDŻ??!!

Szanowny DOSTAWCO idzie wiosna -lato , wyłącz wszystkie kanały i SAM idż odpocznij nad Lazurowe Wybrzeże...

 

ktoś coś o tym wie?

Po co rozpowszechniać takie bzdury?

Ten [beep]ek nawet się nie przygotował. Część z wymienionych tu kanałów jest gwarantowana, np Fox czy Disney Channel.

Komuś już zaczyna przeszkadzać, że ludzie masowo migrują do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś na ncpluspytania napisał:

 

Od września br. znikają kanały programów, bo to TYLKO PROMOCJA i zgodnie z regulamnem nie przysługuje wypowiedzenie!!

oto kanały : MTV live HD, MTV pOLSKA, MTV rOCK, VH1, DISCOVERY HISTORIA, EUROSPORT HD, EUROSPORT2 HD, ESPN AMERICA, COMEDY CENTRAL, COMEDY CENTRAL FAMILY, BLINK, FOX HD, ANIMAL PLANET SD, DISNEY CHANNEL, DISNEY JUNIOR, NICKELODEON HD, NICK, NICK JUNIOR, RELIGIA TV

RARYTAS nowej definicji rozrywki to PŁAĆ ABONENCIE , ZRELAKSUJ SIE I NIE MARUDŻ??!!

Szanowny DOSTAWCO idzie wiosna -lato , wyłącz wszystkie kanały i SAM idż odpocznij nad Lazurowe Wybrzeże...

 

ktoś coś o tym wie?

 

Część tych kanałów jest faktycznie niegwarantowana. Co oznacza, że jak nc+ wpakuje je w dodatkowy pakiet (jednoczesnie zabierając z tego co już masz) to nie przysługuje Ci możliwość wypowiedzenia umowy z tego powodu. Ale nie jest prawdą, że wszystkie te kanały są niegwarantowane.

Przeczytaj umowę, którą podpisałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...