Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie ofertę komfort + cały c+ za 79zł/m? Nkowcy dostają to za 70zł?

Umowę mam do końca lipca i wysłałem wypowiedzenie.

 

n-kowcy dostają universe + cały c+ + HBO na 12 miesięcy przynajmniej za 69 PLN, niektórzy nawet niżej

poważnie? aż ciężko w to uwierzyć.

to ta oferta która mi zaoferowali to o kant stołu robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie ofertę komfort + cały c+ za 79zł/m? Nkowcy dostają to za 70zł?

Umowę mam do końca lipca i wysłałem wypowiedzenie.

 

n-kowcy dostają universe + cały c+ + HBO na 12 miesięcy przynajmniej za 69 PLN, niektórzy nawet niżej

poważnie? aż ciężko w to uwierzyć.

to ta oferta która mi zaoferowali to o kant stołu robić

Poczekaj jak większość, może się jeszcze coś ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WPT za 48zł i wysłane wypowiedzenie, po 3 telefonie najtańsza opcja z paczką C+ to 99zł bo nie miałem nPremium tak powiedziała mi przed chwilą konsultantka.

Jestem w takiej samej sytuacji, wieczorkiem zadzwonię do DUK i zapytam czy dostali wypowiedzenie. JAk nie dadzą Universe+ C+x6 za maks 64/69. NIe wycofuję wypowiedzenia. Poczekam do 28 kwietnia wtedy zadzwonię ponownie i w razie nie powodzenia ponownie 30.04. Jak nie da rady to nie zarobią na mnie nic. A jestem abo Nki od pierwszego tygodnia tej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WPT za 48zł i wysłane wypowiedzenie, po 3 telefonie najtańsza opcja z paczką C+ to 99zł bo nie miałem nPremium tak powiedziała mi przed chwilą konsultantka.

Jestem w takiej samej sytuacji, wieczorkiem zadzwonię do DUK i zapytam czy dostali wypowiedzenie. JAk nie dacą Universe+ C+x6 za maks 64/69. NIe wycofuję wypowiedzenia. Poczekam do 28 kwietnia wtedy zadzwonię podobnie i w razie nie powodzenia ponownie 30.04. Jak nie da rady to nie zarobią na mnie nic. A jestem abo Nki od pierwszego tygodnia tej platformy.

Jestem z Tobą, bo mam tą samą sytuację :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WPT za 48zł i wysłane wypowiedzenie, po 3 telefonie najtańsza opcja z paczką C+ to 99zł bo nie miałem nPremium tak powiedziała mi przed chwilą konsultantka.

ty 99 a ci co mieli npremium 59zł /a nawwet 49zł/ z dodatkami/

 

np oferta z forum:

Oferta z nr tel 122-947-879 - sam zadzwoniłem, upewniajac się czy zostało zarejestrowane wypowiedzenie.

Propozycja:

 

Pakiet UNIVERSE

paczka HBO

Paczka CINEMAX

paczka 6C+

 

za 59 zł - umowa na 12 mies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jaka jet najlepsza oferta dla migrujacych z N z WPT /bez npremium/ ?

dostaniesz pewnie Silvera +6 c+ za 64 zeta na HBO nie masz co liczyc bo nie miales chyba ze za doplata

czyli spoko czekamy a potem wypowiedzenie bo skoro jedni mogą za to samo płacić 49/59 zł /takie ceny pojawiały się w postach/ to czemu płacić tyle samo za sam universe+ albo o 20 zł więcej, ale z 6 canal+ skoro inni dostaja to w promocji

 

 

Ale czy teraz jeszcze mozna zlozyc wypowiedzenie????

Wydaje mi sie ze termin uplynal(chyba ze komus konczy sie umowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś na ncpluspytania napisał:

 

Od września br. znikają kanały programów, bo to TYLKO PROMOCJA i zgodnie z regulamnem nie przysługuje wypowiedzenie!!

oto kanały : MTV live HD, MTV pOLSKA, MTV rOCK, VH1, DISCOVERY HISTORIA, EUROSPORT HD, EUROSPORT2 HD, ESPN AMERICA, COMEDY CENTRAL, COMEDY CENTRAL FAMILY, BLINK, FOX HD, ANIMAL PLANET SD, DISNEY CHANNEL, DISNEY JUNIOR, NICKELODEON HD, NICK, NICK JUNIOR, RELIGIA TV

RARYTAS nowej definicji rozrywki to PŁAĆ ABONENCIE , ZRELAKSUJ SIE I NIE MARUDŻ??!!

Szanowny DOSTAWCO idzie wiosna -lato , wyłącz wszystkie kanały i SAM idż odpocznij nad Lazurowe Wybrzeże...

 

ktoś coś o tym wie?

 

Podaj proszę link do tego, bo babrać się w w ciemno w tamtym forum to takie niemiłe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam taką sytuacje. Wczoraj podłączyłem po migracji do nc+ z Cyfry turboboxa+ i czekam na aktywacje, przed chwilą na dekoderze zaczęło pisać 'Aktywacja' ale jakość i siła jest teraz 0% i programów brak. Wszystko stało się samoczynnie, co to może być?

 

Jak zmieniałem cyfrę na N-kę to też tak miałem - trzeba było lekko skorygować antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie ofertę komfort + cały c+ za 79zł/m? Nkowcy dostają to za 70zł?

Umowę mam do końca lipca i wysłałem wypowiedzenie.

 

n-kowcy dostają universe + cały c+ + HBO na 12 miesięcy przynajmniej za 69 PLN, niektórzy nawet niżej

 

Za 69 to nawet z cinemax! bez za 59 ale bierzecie pod uwage ze to tylko ci co mieli taka umowe dotychczas z n,, Oczywiscie inni moga probowac w ten desen czemu tylko oni i postawic ultimatum, jak wystrczaco duzo bedzie ich zlewac to moze cos wynegocjujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam taką sytuacje. Wczoraj podłączyłem po migracji do nc+ z Cyfry turboboxa+ i czekam na aktywacje, przed chwilą na dekoderze zaczęło pisać 'Aktywacja' ale jakość i siła jest teraz 0% i programów brak. Wszystko stało się samoczynnie, co to może być?

 

Jak zmieniałem cyfrę na N-kę to też tak miałem - trzeba było lekko skorygować antenę.

 

weszłem w ustawienia, antena i teraz znowu wszystko dobrze a na dekoderze pisze dalej Aktywacja, a wcześniej jakies cyferki były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś na ncpluspytania napisał:

 

Od września br. znikają kanały programów, bo to TYLKO PROMOCJA i zgodnie z regulamnem nie przysługuje wypowiedzenie!!

oto kanały : MTV live HD, MTV pOLSKA, MTV rOCK, VH1, DISCOVERY HISTORIA, EUROSPORT HD, EUROSPORT2 HD, ESPN AMERICA, COMEDY CENTRAL, COMEDY CENTRAL FAMILY, BLINK, FOX HD, ANIMAL PLANET SD, DISNEY CHANNEL, DISNEY JUNIOR, NICKELODEON HD, NICK, NICK JUNIOR, RELIGIA TV

RARYTAS nowej definicji rozrywki to PŁAĆ ABONENCIE , ZRELAKSUJ SIE I NIE MARUDŻ??!!

Szanowny DOSTAWCO idzie wiosna -lato , wyłącz wszystkie kanały i SAM idż odpocznij nad Lazurowe Wybrzeże...

 

ktoś coś o tym wie?

 

Podaj proszę link do tego, bo babrać się w w ciemno w tamtym forum to takie niemiłe :wink:

 

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=7516

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmigrowałem, chociaż wypowiedzenie nie zostalo jeszcze zarejestrowane w systemie. Universe + 6Canalplus 59zł/mc. Wcześniej miałem 59zł + npremium darmowe przez pewnien czas, a później 10zł. Mogłem chociaż potargować się jeszcze z konsultantem. Teraz trochę żałuję... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie ofertę komfort + cały c+ za 79zł/m? Nkowcy dostają to za 70zł?

Umowę mam do końca lipca i wysłałem wypowiedzenie.

 

n-kowcy dostają universe + cały c+ + HBO na 12 miesięcy przynajmniej za 69 PLN, niektórzy nawet niżej

 

Za 69 to nawet z cinemax! bez za 59 ale bierzecie pod uwage ze to tylko ci co mieli taka umowe dotychczas z n,, Oczywiscie inni moga probowac w ten desen czemu tylko oni i postawic ultimatum, jak wystrczaco duzo bedzie ich zlewac to moze cos wynegocjujecie.

 

 

Kilka postów wcześniej koleś dostał UNIVERSe + CANAL+ + HBO + CiNEMAX + HISTORY HD za 49 zł/msc. :brawo:

 

Wychodzi że Universe dają za darmo a nowi za sam Univers + płacą 59 zł - co oni tam dzisiaj biorą w tym NC+ że takie oferty dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko niestety dla Nkowiczów.

ciekawe co na to konsultant jak mu powiem, że chcę mieć takie warunki jak Ci z N.

Jakoś ciężko mi jest uwierzyć w UNIVERSe + CANAL+ + HBO + CiNEMAX + HISTORY HD za 49 zł/msc.

 

zobacz kilka postów wcześniej

bajkę to każdy może napisać, nie ma pewności czy to co tutaj niektórzy wypisują jest prawdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ola87 - o ewentualnym zaniknięciu większości tych kanałów wiadomo od dawna, to te oznaczone na ich stronie ofertowej szarymi trójkącikami. Ale jest na wśród tego co tu czytam FOX HD, który nigdzie nie jest zaznaczony do odstrzału. Jako że ten kanał jest jedynym, który może mnie skłonić do zmigrowania (mam w cyfrze długą umowę i nic nie muszę) to będę wdzięczna za info od kogoś co coś wie o fox hd. Mam nadzieję, że to bzdura/pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...