Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy dzwoniłem dziś do DUK, w sprawie wypowiedzenia (czy dotarło, bo nie miałem żadnej info w tej sprawie), to konsultant powiedział, że dostali ponad 400 tys. wypowiedzeń w N-ce, stąd te oferty by zatrzymać klientów. W innym wypadku przecież większość by przeszła np. do CP od 1 maja.
ta napewno dostali tyle wypowiedzeń ale was ladnie w [beep]a robia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dzisiaj o 20 silver + hbo + 6 c+ za 69 zł miałem n + hbo + premium jutro ma dzwonić i mam się zdecydować bo dziś ni miałem jak rozmowa nagrana jutro pewno biorę

hahaha prosze cie jak dobrze wiemy że to nie możliwe boze ludzie walą głupoty a inni w to wierzą hahahah

 

Nie chcesz to nie wierz ale mam to na komórce w mp3 ;] jak chcesz to mogę gdzieś wrzucić. ale pewno powiesz że sam nagrałem albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dzisiaj o 20 silver + hbo + 6 c+ za 69 zł miałem n + hbo + premium jutro ma dzwonić i mam się zdecydować bo dziś ni miałem jak rozmowa nagrana jutro pewno biorę

hahaha prosze cie jak dobrze wiemy że to nie możliwe boze ludzie walą głupoty a inni w to wierzą hahahah

 

Nie chcesz to nie wierz ale mam to na komórce w mp3 ;] jak chcesz to mogę gdzieś wrzucić. ale pewno powiesz że sam nagrałem albo coś.

Potwierdzam, to samo u mnie ale bez hbo(nawet sie nie pytałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dzisiaj o 20 silver + hbo + 6 c+ za 69 zł miałem n + hbo + premium jutro ma dzwonić i mam się zdecydować bo dziś ni miałem jak rozmowa nagrana jutro pewno biorę

hahaha prosze cie jak dobrze wiemy że to nie możliwe boze ludzie walą głupoty a inni w to wierzą hahahah

 

A jednak takie propozycje są możliwe. Też taka dostałem jak i również użytkownicy z dłuższym stażem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta z DUK:C+Platinum,MR i PVR Pace za 99zł na 12 miesięcy.Nie mogłem rozmawiać i umówiłem się na jutro.Chciałbym im oddać ten złom(znaczy się dekoder) i korzystać z Sagemcomów,ale za cenę 89zł.Umowa kończy mi się w kwietniu,więc jeszcze dam im szansę na przekonanie mnie do pozostania z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dzisiaj o 20 silver + hbo + 6 c+ za 69 zł miałem n + hbo + premium jutro ma dzwonić i mam się zdecydować bo dziś ni miałem jak rozmowa nagrana jutro pewno biorę

 

Na ile miesięcy umowa?

 

na 12 miesięcy i HBO oraz 6xC+ też na 12

 

Ja miałem dzisiaj to co TY do tego seriale vod wszystko na 12 miesięcy ale za 79zł(tyle płaciłem w N)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem teraz komu wierzyć. Forum czy konsultantom. 30 minut rozmowy z konsultantem i później 15 z jego przełożonym. Powiedział, że nie ma takiego czegoś jak Silver czy Gold z pełną paczką C+ dla migrujących teraz. Taka oferta została włączona tylko dla tych, którzy migrowali do 11 kwietnia.. Tak samo dla migrujących nie ma umów na 12 miesięcy. Jak mu powiedziałem, że ludzie takie oferty dostają poprosił mnie abym od kogoś kto dostał Silver lub Gold z C+ na 12 miesięcy wziął numer umowy. Jeśli ma taką ofertę to ja też dostanę. Jutro ma dzwonić. Więc bardzo prosiłbym kogoś o podanie takowego numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem teraz komu wierzyć. Forum czy konsultantom. 30 minut rozmowy z konsultantem i później 15 z jego przełożonym. Powiedział, że nie ma takiego czegoś jak Silver czy Gold z pełna paczką C+. Tak samo dla migrujących nie ma umów na 12 miesięcy. Jak mu powiedziałem, że ludzie takie oferty dostają poprosił mnie abym od kogoś kto dostał Silver lub Gold z C+ na 12 miesięcy wziął numer umowy. Jeśli ma taką ofertę to ja też dostanę. Jutro ma dzwonić. Więc bardzo prosiłbym kogoś o podanie takowego numeru.

 

Hehe to ja też poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ciekawe, mam obecnie CANAL+ Kompakt HD z MR i PACE PVR HD za 51 zł i rozmawiałem dziś z DUK i pani powiedziała mi, że muszę zatrzymać MR co najmniej do końca czerwca :crazy: Nie wiem o co chodzi, że przy ew. wycofaniu wypowiedzenia i przedłużeniu umowy nie mogę zrezygnować z MR... Szaleństwo po prostu... A ofertę zaproponowała mi niestety standardową - Platinum za 99 zł i CANAL+ Comfort za 79 zł.

 

Mozesz powiedziec czy do tego Platinum za 99 zl doliczyli jeszcze 10 zl za multiroom i jakas oplate za dekodery odemnie dzis chcieli . 99zl platinum 10 zl multiroom 20 zl dekoder i 0 zl dekoder drugi. Przy rezygnacji z jednego dekodera 109zl i nic mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe czy numery umów się nie zmieniają ;].

Jak już mówiłem dzwonili do mnie po otrzymaniu wypowiedzenia w sumie 3 razy jutro mam potwierdzić czy biorę to dopytam o numer umowy czy będzie taki sam jak miałem w N jeśli tak i oferta się do jutra nie zmieni ( mam nadzieję ) to dostaniesz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dla Cyfry+ nic nie będzie bo nasze umowy/wypowiedzenia rozejdą się w czasie około 12-15 miesięcy i nie bedzie takich ofert

Enkowicze się spisali wyslali 200-300 tysiecy wypowiedzeń i ceny poszły około 30-40% w dół a dla nas tak nie będzie raczej czas odegra tutaj kluczową rolę.

Zastanawia mnie co po roku dla enkowiczów?? Ceny 50% w górę albo pa pa pewnie nc+ bedzie musiało się odbic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, będę wielce wdzięczny bo przełożony konsultanta zapewnił mnie, że dostanę najlepszą ofertę jaką dla siebie wybiorą z tych co już zostały podpisane przez migrujących. Propozycja dla mnie to Platinum za 99zł na 18 miesięcy. Jak znajdę umowę z lepszą ofertą to taką dostanę. Numer umowy raczej się nie zmienia bo migrując podpisujemy aneks do umowy. A co najciekawsze to powiedział mi, że jeśli wycofam wypowiedzenie to do końca umowy mam to co teraz łącznie z całą paczką C+ za 69zł jak obecnie płacę a później mogę dowolnie długo być w N ale opłata bez promocji 124zł. Nie wiem czy to mi się bardziej nie będzie opłacało. Muszę przeliczyć ile teraz zapłaciłbym w NC+ za to co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ciekawe, mam obecnie CANAL+ Kompakt HD z MR i PACE PVR HD za 51 zł i rozmawiałem dziś z DUK i pani powiedziała mi, że muszę zatrzymać MR co najmniej do końca czerwca :crazy: Nie wiem o co chodzi, że przy ew. wycofaniu wypowiedzenia i przedłużeniu umowy nie mogę zrezygnować z MR... Szaleństwo po prostu... A ofertę zaproponowała mi niestety standardową - Platinum za 99 zł i CANAL+ Comfort za 79 zł.

 

Mozesz powiedziec czy do tego Platinum za 99 zl doliczyli jeszcze 10 zl za multiroom i jakas oplate za dekodery odemnie dzis chcieli . 99zl platinum 10 zl multiroom 20 zl dekoder i 0 zl dekoder drugi. Przy rezygnacji z jednego dekodera 109zl i nic mniej.

@FazaFm ja dostałem propozycję z MR i jednym PVR w cenie 99zł.Skoro tak sztywno trzymają się tej "stówy" to mogliby chociaż dorzucić HBO na 6miesięcy z możliwością odłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wypowiadający tutaj z Nki mieli wcześniej Npremium... jest tu ktoś kto wysłał wypowiedzenie, nie miał Npremium i podejmował negocjacje o najbardziej korzystne pakiety? Jeżeli tak to co ugraliście i w jakich cenach? Ojca interesuje jak najtańszy pakiet zawierający C+ Sport i widzę że tutaj ludzie wywalczają takie coś nawet za 50-60zł Jednak widzę zależność, że to tylko dla ludzi posiadających wcześniej Npremium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem teraz komu wierzyć. Forum czy konsultantom. 30 minut rozmowy z konsultantem i później 15 z jego przełożonym. Powiedział, że nie ma takiego czegoś jak Silver czy Gold z pełną paczką C+ dla migrujących teraz. Taka oferta została włączona tylko dla tych, którzy migrowali do 11 kwietnia.. Tak samo dla migrujących nie ma umów na 12 miesięcy. Jak mu powiedziałem, że ludzie takie oferty dostają poprosił mnie abym od kogoś kto dostał Silver lub Gold z C+ na 12 miesięcy wziął numer umowy. Jeśli ma taką ofertę to ja też dostanę. Jutro ma dzwonić. Więc bardzo prosiłbym kogoś o podanie takowego numeru.

a dostałeś takiego smsa o tej treści?!:

Zostań z nami! Tylko teraz wszystkie kanały Canal+ za 0 zł na cały okres trwania umowy!

Sprawdz, co jeszcze przygotowalismy dla Ciebie! Zadzwon 122947879

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...