Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja swój pierwszy tel wykonam w maju :jupi: jakoś na razie nie czuję wewnętrznej potrzeby :brawo:

 

Ja wcale nie zamierzam dzwonić, no chyba, że te nieszczęsne listy w końcu dostaniemy...

 

Ja już się poddaje definitywnie jestem przez nich jednym wielkim kłębkiem nerwów, :( Wypowiedzenie już naskrobałem i nich sobie odłączają wszystko antenę tez im mogę dać chociaż jest moja ale może sobie ja Julek zamontować i się na niej powiesić.

 

Jeszcze nie migrowałeś, a już korzystasz z nowej definicji rozrywki, a jakie wrażenia muszą być po migracji :>

 

Będziemy próbowali scalić ofertę CANAL+ w jeden pakiet zamiast 3

 

Mogą być 2 ewentualnie: film i sport.

 

Jest taka oferta Comfort+ z paczką 6 programów Canal+ za 79zł?

 

Nawet regulamin wisiał na stronie nc przez kilka godzin, ale teraz nic oficjalnie nie wiadomo - ja czekam na C+ universe w tej cenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy wymianie dekoderów bulisz według cennika. Ja migrowałem wczoraj Platyna+ MR standard 99 wymiana na turbo 149+ drugi dekoder 49+10 mc czyli 198 jednorazowo łącznie abonament 109mc, zobaczymy jak będzie w tygodniu lepsza oferta to będę apelował :)

 

Ja tam dostanę to samo ale za 89zł :jupi: ale biorę ich na przetrzymanie bo ceny teraz przegięte. Co nagle to po diable !

Gdzie moge znaleźć gotowca z wypowiedzeniem z N-ki?

Ja chcę jeszcze powalczyć o zwrot części aktywacji. Zaplaciłem 248zł za dostęp do N-ki do końca czerwca. A wypowiadają mi umowę od 1go maja. Więc powinni mi zwrócić jeszcze 80zł za dwa miechy. A dekodery oddam po zwrocie szmalu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś też zauważył że po fuzji znacząco poprawiła się jakość obrazu, zwłaszcza kanałów hd?

 

Kiedyś miałem nke obraz delikatnie mówiąc nie był idealny, teraz jest bardziej wyrazisty i zbliżony do full hd. Ciekawy jestem z czego to wynika? czy może

canal plus miał lepszej jakości hd programy ? bo sygnał siłe i jakość cały czas mam identyczna

 

Ciekaw jestem, jak Ty dostrzegasz tę różnicę miedzy HD a Full HD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy wymianie dekoderów bulisz według cennika. Ja migrowałem wczoraj Platyna+ MR standard 99 wymiana na turbo 149+ drugi dekoder 49+10 mc czyli 198 jednorazowo łącznie abonament 109mc, zobaczymy jak będzie w tygodniu lepsza oferta to będę apelował :)

 

Ja tam dostanę to samo ale za 89zł :jupi: ale biorę ich na przetrzymanie bo ceny teraz przegięte. Co nagle to po diable !

Gdzie moge znaleźć gotowca z wypowiedzeniem z N-ki?

Ja chcę jeszcze powalczyć o zwrot części aktywacji. Zaplaciłem 248zł za dostęp do N-ki do końca czerwca. A wypowiadają mi umowę od 1go maja. Więc powinni mi zwrócić jeszcze 80zł za dwa miechy. A dekodery oddam po zwrocie szmalu :twisted:

 

http://wypowiedzenia.antyncplus.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneks na pol roku a potem nowa umowa ew. zmiana pakietu...i w umowie ma zagwarantowane stalosc ceny

 

i to by bylo na tyle..

to moj ostatni post tu bo moderatorow tez gryzie ze ktos jest na TAK i jeszcze na dodatek sie tym chwali..a na tym forum jest przyzwolenie na bluzganie w jedna strone...

zostawiam was w tym polskim piekelku i duzo gulów po bokach szyi życzę,hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj dwie rozmowy na temat przedłużenia ofert - dzwoniłem ja

1) N na mnie ale użytkuje ojciec - do tej pory 3 pakiety ( Sport,Rozrywka,Zwierzęta plus NPremium) płacił coś 65-66zł

Rozmowa wczorajsza miła Pani dała Silver za 69zł na 18 miesięcy plis dekoder BOX + za 0zł za 3-4 dni do odbioru w najbliższym punkcie!

( Rozmowa trwała z dobre 15 minut po czym Pani stwierdziła że nie ma do mnie siły bo za dużo wiem oddała rozmowę do Pani Kierownik Jakieś Krystyny i u niej wywalczyłem 69zł i dekoder a ta pierwsza dekodera nie chciała dać)

Pierwsza Oferta dla ojca z przed tygodnia tylko SILVER za 79zł albo Gold 79zł i nic więcej bo mniej płacić nie można plus dekoder Box +)

Czyli schodzą z cen pomalutku musiałem podpisać bo czas się kończy z umową w N ( ojciec się cieszy ma wszystko co miał oprócz npremium chociaż mówi że tam oprócz meczów nic nie było a teraz będzie miał c+ family 1 i family 2 fajnie filmy teraz tam lecą plus 2 mecze ligi polskiej po jednym z angielskiej francuskiej i nba więc mu się to opłaca za 5zł dwa C+)

2) Cyfra + Kompakt + Canal+ płacę 62zł Oferta która mnie interesuje tylko PLATYNA oferta 99zł plus dekoder Box 0 wywalczony na 18 miesięcy odmówiłem za dużo ale dziewczyna z infolinii stwierdziła tak

Ma Pan umowę do 28.06.2013 więc proszę pozostać na niej jak najdłużej ceny powinny spaść do 89zł - tak jak Pan chce bo wezmę za 89zł i powiedziała że czas na migrację z Cyfry + jest do końca Czerwca 2013. Podziękowała za rozmowę zapisała numer kontaktowy i powiedziała że będą dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy wymianie dekoderów bulisz według cennika. Ja migrowałem wczoraj Platyna+ MR standard 99 wymiana na turbo 149+ drugi dekoder 49+10 mc czyli 198 jednorazowo łącznie abonament 109mc, zobaczymy jak będzie w tygodniu lepsza oferta to będę apelował :)

 

Chodzi mi o to czy jeśli teraz mam multiroom premium tzn. Turbo + 2850ST to czy mogę na obecnym sprzęcie przejść na multiroom standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji z meczów 2. rundy ćwierćfinałów Ligi Mistrzów UEFA:

 

wtorek, 9 kwietnia

 

20:45 Borussia Dortmund - Málaga CF w CANAL+ Sport HD

20:45 Galatasaray SK - Real Madrid w nSport HD

 

środa, 10 kwietnia

 

20:45 FC Barcelona - PSG w CANAL+ SPORT HD / TVP1HD

20:45 Juventus FC - Bayern Monachium w nSport HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneks na pol roku a potem nowa umowa ew. zmiana pakietu...i w umowie ma zagwarantowane stalosc ceny

 

i to by bylo na tyle..

to moj ostatni post tu bo moderatorow tez gryzie ze ktos jest na TAK i jeszcze na dodatek sie tym chwali..a na tym forum jest przyzwolenie na bluzganie w jedna strone...

zostawiam was w tym polskim piekelku i duzo gulów po bokach szyi życzę,hihi

Kolega jest klientem zwykłymczy biznesowym?

Oferta korzystna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon z nc+ w sprawie kończącej się na koniec kwietnia umowy.

Obecnie mam miniFulla z multiroomem za 98zł (kiedy go brałem był tylko jeden rodzaj, teraz się nazywa premium)

Oferta:

C+Platinum - 99zł + 20zł multiroom

C+Platinum + HBO - 129zł + 20zł multiroom

umowy na 12 miesięcy.

Moja odpowiedź: proszę dzwonić kiedy multiroom będzie gratis.

Na pytanie o kilka miesięcy darmowego HBO dostałem odpowiedź, że już tego nie dają... Ciekawe ile w tym prawdy. Konsultant też stwierdził, że jest teraz moim "opiekunem" i tylko on będzie się ze mną osobiście kontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji z meczów 2. rundy ćwierćfinałów Ligi Mistrzów UEFA:

 

wtorek, 9 kwietnia

 

20:45 Borussia Dortmund - Málaga CF w CANAL+ Sport HD

20:45 Galatasaray SK - Real Madrid w nSport HD

 

środa, 10 kwietnia

 

20:45 FC Barcelona - PSG w CANAL+ SPORT HD / TVP1HD

20:45 Juventus FC - Bayern Monachium w nSport HD

 

 

Mecze też dotyczą tematu migracji :/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( Rozmowa trwała z dobre 15 minut po czym Pani stwierdziła że nie ma do mnie siły bo za dużo wiem oddała rozmowę do Pani Kierownik Jakieś Krystyny i u niej wywalczyłem 69zł i dekoder a ta pierwsza dekodera nie chciała dać)

Za dużo wiem, tzn. jakich argumentów użyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja migracja z N zakończona:

C+ Platinum 99 + MR Premium 20 zł na 18 miesięcy (akurat dla mnie wydaje się lepiej mieć taką umowę).

Co prawda straciłem HBO ale mam C+ (czyli wszystko co miałem na cyfrze i npremium) za 119 czyli tyle samo co wcześniej ... generalnie jestem zadowolony

Teraz pozostaje mi rozwiązać Cyfre+ (wg komunikatu bezkarnie rozwiązać w związku ze zmianami lub zrobić cesję na zainteresowanego sąsiada :)

 

Nie muszę już przeglądać forów :) Dziękuje wam wszystkim za uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...