Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

byłem dzis w punkcie nc oddac dekodery z cyfry..mam jeszcze jedna umowe z cyfra i n oddam je tak samo pan był tak arogancki ze na[beep]ał na mnie ze musze przejsc bo co zrobie --tłumacze mu ze daje mi tosamo a drozej a ten mi wciska ze mam lepiej bo za dekoder niemusz placic jak nowy totalny bezsens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhhh... Dzisiaj dzwoniłem do nich, drugi raz. Mam Wielką Rewolucję za 48 i wcześniej gościu proponował mi jedynie standardowy Universe, dzisiaj.zeszli już z ceną do 49 zeta na 18 miesięcy, ale nie chcą dać nic więcej ani krócej. W sumie to by mi wystarczyło, bo dużo tv nie oglądam (miałem kiedyś HBO przez parę miesięcy i raptem 3 filmy obejrzałem), ale chociaż umowę krótszą mogliby dać. Chyba trza będzie jednak te wypowiedzenie posłać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, analizuję niektóre wątki stąd doszłam do pewnych konkluzji.

Obecnie umowa z C+ kończy mi się we wrześniu br. Płacę 129zł za Superpremium + HBO + MR.

Jestem w stanie przystać na 2 opcje.

1. Pozostaje przy swoich dekoderach (pierwszy PVR HD a drugi HD), pakiet Platinum + HBO + MR za cenę 99zł lub

2. All Inclusive za 129zł

Umowa tylko na 12 miesięcy.

Dlaczego???

1. Czasy są niepewne, ciężko z pracą

2. Okres fatalny bo zbliża się wiosna, później lato więc mniej się ogląda TV,

3. Kilkanaście kanałów nie jest gwarantowanych

4. CP ma umowę na 15 miesięcy a przez 3 nic nie trzeba płacić i wszystko za 89zł

W tym tygodniu wypowiadam umowę powołując się na usunięcie kanałów od kwietnia.

 

Powiedzcie czy przedstawione warunki są możliwe do uzyskania?? Czy realne? Ja uważam, że są.

Musimy walczyć o swoje......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna oferta ja mam za 49zł universe i zostałem ze swoim sprzętem

Co miałeś wcześniej?

 

 

Ja zostawiłem im na stronie swój numer, czekam na telefon do 9 kwietnia, 10 sam dzwonię, jak nie dostanę 49 zł na 18 mc lub 49 na 9 i 59 na kolejne 9 to wysyłam wypowiedzenie. ;) Teraz mam nke bez premium za 54 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna oferta ja mam za 49zł universe i zostałem ze swoim sprzętem

Co miałeś wcześniej?

 

 

Ja zostawiłem im na stronie swój numer, czekam na telefon do 9 kwietnia, 10 sam dzwonię, jak nie dostanę 49 zł na 18 mc lub 49 na 9 i 59 na kolejne 9 to wysyłam wypowiedzenie. ;) Teraz mam nke bez premium za 54 zl

a po co przepłacać ja mam to za 49 z umową na 12 miechów i history hd w cenie,(tylko te history hd mi jeszcze nie działa :lol2: ale zapewniają że na dniach ma działać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79 zł

 

W C+ Komfort są wszystkie kanały C+ włacznie z C+ Sport

 

A jaka cena oferowona jest przy migracji???

Nie chodzi mi o cene z cennika 119 zł.

A jakie dokladnie kanaly oprocz C+ sa w tym pakiecie ?

Czy przechodzac do NC+ mozna pozostac przy 2 niezaleznych kartach i dekodarach Seca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odn. porównania Universe z Familijnym Max HD, to może ten drugi jest bogatszy, ale tak, jak n-ka ma trochę zryte ułożenie kanałów, tak w CP są tak popieorzone (HD powyżej 100), że nigdy nie mogłem się do tego przyzwyczaić (miałem piszesz chyba rok czy półtora), poza tym mógłby być problem z dostaniem (i tak problematycznego) Sagemcoma ES-88 (czy jakoś tak). Przyzwyczaiłem się do n-ki i chętnie bym został gdyby dali umowę na 12 miesięcy 49 zeta (w tej chwili mam do końca roku). Więcej nie potrzebuję, nie jestem [beep]y i i tak nie miałbym kiedy tego wszystkiego obejrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odn. porównania Universe z Familijnym Max HD, to może ten drugi jest bogatszy, ale tak, jak n-ka ma trochę zryte ułożenie kanałów, tak w CP są tak popieorzone (HD powyżej 100), że nigdy nie mogłem się do tego przyzwyczaić (miałem piszesz chyba rok czy półtora), poza tym mógłby być problem z dostaniem (i tak problematycznego) Sagemcoma ES-88 (czy jakoś tak). :)

o ile się nie mylę w dekoderach CP możesz ustawiać sobie kanały , przynajmniej w 3 które są w mojej rodzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! :) potrzebuje info albo cokolwiek co potwierdzi naszym konsultantom ofertę migracji z n na platinum+hbo za 119 zł .... konsultanci upierają się że moja oferta za 129 jest jedyną dostępną na platinum hbo i nie ma takiej możliwości aby ktoś dostał platinum hbo za 119 zł .... :( czyżby ?? z tego co wiem to dostali ludzie takie oferty....

Powołałem się na bycie klientem n od powstania (2006), regularne płacenie rachunków,... konsultantka skontaktowała się z przełożonym i mówi że niemożliwe aby ktoś dostał taką ofertę za 119 mogło to być jedynie gold hbo ......

Potrzebuję jakikolwiek dowód na platinum hbo za 119..... pomocy :D

 

Wypowiedzenia nie wchodzą w grę bo nie mam na to ani czasu ani chęci .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra postawiła siebie pod bramką, dali mi w lutym ofertę Superpremium HD + HBO + HBO GO + MR + PACE PVR x 2, Cinemax i Film Box na 7 m-c za 114 PLN i czym mnie teraz przekonają do migracji :>

W grudniu dostałem to samo i co dalej? Słoneczko? A może DVB-T?

Jadę dwie niskie umowy z "n" rozwiązać (Mama i Teść) i zobaczę czym mnie będzie przekonywać Centrum nc+ w którym 4 mies. temu zawarłem umowę, ale za 179 zł na pewno się nie zarażę na 18 mies. Każda niższa od All jest przecież nic nie warta, Cinemax jest przecież nieodzownym zestawem z HBO, brak HBO GO to już tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...