Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ICA masz zawsze podane kwoty bez rabatu . Ale jeśli Ci powiedział na infolinii że tylko do sierpnia masz w promocji 79 a potem 130 zł to zadzwoń do nich jeszcze raz i zażądaj odsłuchania rozmowy z konsultantką skoro zapewniała Cię że przez 18 miesięcy będzie cena stała 79 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy można z nimi cokolwiek negocjować?Teraz mam świat HD kupowany w last minute 49,90 i to mi wystarczało, ale zabierają ligę mistrzów i serieA do Canal + więc nic na nsport ciekawego nie będzie. Czy można np do oferty Canal + silver dokupić pozostałe Canale plus,sport i film czy trzeba od razu wykupić pakiet Canal + platinum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś w salonie... żadnej kolejki, podchodzę z nr abonenta, okazuje się, że dla migrujących z n-ki potrzebny jest nr umowy a nie abonenta. Szybki tel. do domu, babka wklepała nr umowy i pesel no i wyskoczył jakiś błąd. Nie mogłam migrować, nie mogłam zobaczyć nawet oferty dla siebie. Na pytanie za ile mogłabym migrować do Universe odpowiedziała, że 39 albo 49 (chociaż coś nie chce mi się wierzyć w 39). Jeżeli chodzi o zdawanie dekoderów, to nie można tego robić w ich salonach tylko w specjalnych punktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś w salonie... żadnej kolejki, podchodzę z nr abonenta, okazuje się, że dla migrujących z n-ki potrzebny jest nr umowy a nie abonenta. Szybki tel. do domu, babka wklepała nr umowy i pesel no i wyskoczył jakiś błąd. Nie mogłam migrować, nie mogłam zobaczyć nawet oferty dla siebie. Na pytanie za ile mogłabym migrować do Universe odpowiedziała, że 39 albo 49 (chociaż coś nie chce mi się wierzyć w 39). Jeżeli chodzi o zdawanie dekoderów, to nie można tego robić w ich salonach tylko w specjalnych punktach.

 

 

Bo to są oferty dla wyróżnionych , żeby ją poznać trzeba mieć nazwisko szlacheckie inaczej jej nie poznasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdeczne!

 

Nowe info dla abonentów CYFRY PLUS!

 

UWAGA! Abonenci cyfry plus niech wstrzymają się z tymi wypowiedzeniami!!!, bo można sobie zaszkodzić.....płacąc kary za wcześniejsze rozwiązanie umowy.

 

Czytam ten wątek od samego początku, jestem abonentem Cyfry+, dzisiaj właśnie zakupiłem magazyn To i Owo, otóż tam na str 102, jest napisane:

 

"Klienci Cyfry+ nie mogą skorzystać z wypowiedzenia, gdyż w ich przypadku następuje tzw. relanuch oferty, czyli jedne kanały są zastępowane innymi o tej samej tematyce, a nawet atrakcyjniejszej treści." dalej Takiego problemu nie będą mieli klienci Cyfry plus, bo zawartość ich pakietów się nie zmieni.

 

wiadomo tyle, że nic nie wiadomo :jupi: , poczekajmy na listy, i wtedy podejmijmy odpowiednie działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież wystarczy, że w kwietniu odejdzie chociaż 1 kanał gwarantowany (ktoś wspominał o Zone Romantica) i można spokojnie wypowiedzieć umowę. Dodatkowo jeżeli dostaniemy obowiązkową migrację - nie mogą nam napisać, że nie mamy możliwości odstąpienia "bo tak". Więc spokojnie, jestem pewien, że kilka dni minie i wszystko będzie jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Klienci Cyfry+ nie mogą skorzystać z wypowiedzenia, gdyż w ich przypadku następuje tzw. relanuch oferty, czyli jedne kanały są zastępowane innymi o tej samej tematyce, a nawet atrakcyjniejszej treści." dalej Takiego problemu nie będą mieli klienci Cyfry plus, bo zawartość ich pakietów się nie zmieni.

 

przecież cena się choćby zmieni i 100 innych rzeczy.

Ciekawe kto to pisał i dlaczego.

 

ps. jak ktoś z managementu nc+ to czyta - dam za platinum + MR + philips pvr -89 zło i ani grosza więcej. Teraz za superpremium z hbo i MR płace 109.

HBO olewam:)

Jak nie to nie. DVBT albo CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja definitywnie odchodze od nc+.

 

w okresach testowych i promocyjnych, abonentowi mogą zostać udostępnione, bez opłat, dodatkowe nieobjęte umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody abonenta i nie stanowi zmiany umowy.

 

Kanały niegwarantowane:

Viacom Blink!

Comedy Central

Comedy Central Family

Eurosport2 HD

ESPN America

Nickeloden HD

Nick

Nick Jr.

CBeebies

Discovery Historia

Animal Planet

MTV

MTV Rocks

VH1

Eurosport HD

Disney Junior

MTV Live HD

Orange Sport

Polsat Biznes

Polsat News

Polsat Sport News

Religia.tv

Superstacja

TTV

TV4

TV6

VIVA Polska

 

Wychodzi na to, że za jakiś czas te kanały nie usuną, ale dadzą w opcji dodatkowo płatnej. Ale to już będzie beze mnie, nie mam nerwów już na to.

Te kanały teraz Wam dają promocyjnie bez opłat, za jakiś czas na pewno za dodatkową opłątą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeżeli w grudniu przedłużyłem umowę z CYFRĄ do maja 2014 roku, to również muszę zmienić dotychczasową umowę?

Problem dotyczy tylko N - ta platforma zniknęła. Umowa z C+ toczy się do wygaśnięcia - tak jak w moim przypadku C+ Kompakt + Multiroom do września 2014 roku za 60 zeta :wink: - wynegocjowane 18 marca 2013 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...