Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dostał ktoś może canal+ gold że wszystkimi kanalami canal ( 6 canal+) przez cały okres umowy i za ile.Pozdrawiam
Tak, ja dostałem. Gold za 79 + C+ i C+Sport na 18 m-cy. Migrowałem z n i przeważnie dają te dwa kanały jak ktoś ma nPremium. Kwestia utargowania Gold za 79.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeszedłem do tej NC+ i wziąłem nowy multiroom standard. Dekodery wysłane kurierem. Czekam na nie. Po dłuższym namyśle jednak wolał bym zostać na sprzęcie od cyfry i ich multiroomem z dwoma kartami. Jest nadzieja, że się to da jakoś odkręcić. Nie mogę za [beep]ę się dodzwonić do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja jaja.

 

85zł bym zaakceptował. 99 na pewno nie :)

Płace teraz 60 zł za Canal + kompakt. Mam C+ tylko i wyłącznie dla sportu. Dołożą mi LM i LE . Za to mogę dopłacić max 15 zł/m-c Platyna jest dla mnie do zaakceptowania za 75 zł max i ani grosza więcej. Bez żadnych VOD, MR, dekoderów i innych wodotrysków. Jeśli nie dogadamy się to już mam alternatywną opcję. TNK lub inne ustrojstwo 15 zł/m-c + pewna telewizja internetowa gdzie za 30 zł m-c mam wydarzenia sportowe do wyboru do koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Docelowo wszystkim abonentom obydwu platform zostaną rozesłane listy z broszurami zawierającymi dodatkowe wyjaśnienia nowej oferty oraz (co istotne) indywidualne oferty.

:mad:

 

Jestem listonoszem, dzisiaj u dwóch klientów oglądałem te indywidualne oferty dla abonentów "N". I tak u pierwszego opłata w "N" wynosiła 69 pln. to dostał Canal+Silver za 69 pln., a drugi miał abonament w "N" 79 pln. to i tyle dostał za Canal+Silver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ulotki nc+ dla migrujących odnośnie C+Family: "Rodzinna rozrywka. Świat filmów familijnych, świetnych komedii i hollywoodzkich hitów przeplatany elektryzującymi wydarzeniami sportowymi." Jako ilustracja Johnny English reaktywacja i żużel. Zapowiedź cotygodniowej premiery. Ktoś kto twierdzi, że te kanały wchodzą za nPremium jest w błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostał ktoś może canal+ gold że wszystkimi kanalami canal ( 6 canal+) przez cały okres umowy i za ile.Pozdrawiam
Tak, ja dostałem. Gold za 79 + C+ i C+Sport na 18 m-cy. Migrowałem z n i przeważnie dają te dwa kanały jak ktoś ma nPremium. Kwestia utargowania Gold za 79.

 

Na twoim miejscu upewnilbym sie ze po 2 miesiacach zamiast C+ i C+ Sport nie zobaczysz tylko ciemnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem cyfry już 12 lat i mam canal + optimum ,plus paczka 11 kanałów HD plus MR za 86 zł i mogłem jeszcze wziąśc pace pvr 500gb ale nie chciałem. Umowa do końca maja. Czytam TE posty i powiem wam coś. Pod koniec maja zadzwonie do nich (nie mają numery do mnie bo specjalnie nie podałem) i wezmę Platinum plus MR plus Pace pvr500 gb za 79zł. Zobaczycie. Przeczytacie o tym tutaj na 100% dam wam znać. Tym czasem czytam i się śmieje.

:D

ale za to będziesz miał daleki numer abonencki :lol2::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...