Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@SkyHunter I o to im chodzi. Wykosić konkurencję. Już pozycja tych kanałów na liście daje dużo do myślenia.

Oooo, w chwili obecnej daleko im do tego.

 

Coraz więcej artykułów o klęsce nc+ pojawia się na bardziej znanych serwisach, już nie tylko fora i fb:

http://www.spidersweb.pl/2013/03/najwaz ... y-kit.html

 

Do tego na wykopie króluje ten konsultant co obrażał abonentów na fb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho to na obniżenie cen bedzie trzeba poczekac. Ida święta to chca naciagnac ludzi na wysokie abonamenty. Po drugie bez sensu im na sile proponowac tansze pakiety juz teraz. Zmienia canal plusy na nowe to samo zrobia z npremium. Ludzie co mysla zostana na tym co maja. Tych co przycisnie przejdą na nc+. Ja jako abonent nki jesli zmienia mi npremium na paczke canal plusa bede szczęśliwy i nigdzie nie zamierzam sie przenosić ( jakos bez tych paru tematycznych programow c+ przezyje). No chyba ze mi zaproponują cos tanszego lub w tej samej cenie (a tanszego nie zaproponuja skoro caly czas im place to po co maja proponowac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że prędzej to się skończy tym, że do pakietu Silver w promocjach będą dokładać C+Sport i to akurat wyjdzie 79zł o których większość tu pisze. Nie będzie promocji obniżających cenę Platinum do 79zł, tylko właśnie dodawanie kanałów (albo multiroom) do niższych opcji. I chyba taki kompromis by większość tutaj urządzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że prędzej to się skończy tym, że do pakietu Silver w promocjach będą dokładać C+Sport i to akurat wyjdzie 79zł o których większość tu pisze. Nie będzie promocji obniżających cenę Platinum do 79zł, tylko właśnie dodawanie kanałów (albo multiroom) do niższych opcji. I chyba taki kompromis by większość tutaj urządzał.

 

I takie coś biorę od ręki. Dwa filmowe w ten sposób sobie daruję jesli nie chcę filmu, w zamian może być jeszcze Canal+ za 5 zł. Mam cały sport i się zamykam w 85 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiemy. Ja tak naprawdę nic nie wiem i nic nie rozumiem. Byłem abonentem Cyfry. Tam wszystko było inaczej, zaś wszystko to co jest teraz po fuzji zostało w całości odziedziczone po N - umowy, pakiety, układ programów, dekodery itd. Dla mnie to całe NC+ niewiele ma wspólnego z tym co znałem jako abonent Cyfry, a szkoda.

Pozostaje czekać. Debatować, i nadal czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny akurat zostały odziedziczone po cyfrze ;) w n naprawdę drogo nie było

Nie zgadzam się. Ja w Cyfrze nigdy drogo nie miałem. Kiedyś miałem C+ Optimum z HBO za jakieś 75-80 zł; teraz C+ Optimum bez HBO za 53,50.

Sorry ale nigdy na ceny nie narzekałem; poza tym uważam, że skoro wzorce z N przenieśli do NC+ ludzie z N, to cena też są ich zasługą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam po prostu swoje zdanie i mówię o warunkach które cyfra jak i nka proponowały mi 4 lata temu ;)

Zawsze były okresy kiedy ciężko było coś ugryźć, dlatego ja zawsze przedłużałem o tyle o ile chciałem - raz mi konsultant proponował 12mc, a ja prosiłem wręcz o 18mc - zdziwił się ale dał umowę na 18mc, a mi pasowało - bo potem dzięki temu umowy kończyła mi się w okresie przedświątecznym i się załapałem na niezłe promocje :)

Ogólnie zawsze było elastycznie - 3 telefony że się nie da - wysyłało się wypowiedzenie - robili akcję Cyfra Powrót i momentalnie się dało :)

Fajne czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...