Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumie ludzi którzy mają cyfre+, a na siłę chcą migrować do nc+. Nie dość że nie zyskają nic(bo takie kanał jak nsport, na którym lecą całe dni powtórki to mogą za przeproszeniem sobie w cztery litery wsadzić), to jeszcze dadzą się zrobić w bambuko. Inna sprawa tyczy się abonamentów n-ki(w tym i mnie), którzy zyskują sporo sportu i kanałów filmowych. Dla tych co mają cyfre+, to bym na ich miejscu ciągną jak najdłużej się da tą umowę, a ludziom z n-ki trochę cierpliwości i otwartego umysłu.

Nie do końca prawda. Dochodzi kilka niezłych kanałów - np. FOX HD i Polsat Sport News (bo tam są często te same transmisje na żywo, które w tym samym momencie lecą na Polsacie Sport). O ile drugi mógłbym odbierać przez DVB-T, to pierwszy - wiadomo, tylko płatnie. Jest jeszcze kilka kanałów, których w Cyfrze Plus nie było (np. całość BBC).

 

Cały czas czekam aż do mnie zadzwonią i coś przedstawią. Może oferta nie będzie taka zła, zwłaszcza, że z tego co czytałem w innym wątku - jest możliwość otrzymania uprawnień na własny dekoder z modułem CI+ od Cyfry, a na tym mi zależy najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

":3sqrja8w]
A co z Discovery ? Nie mam na liście zwykłego, a HD nie działa, mimo, że mam Optimum HD... No kurde, miałem dzisiaj program oglądać, a kanału nie ma ! ;/ Jeszcze jak przeczytałem, że mogą od tak sobie zabrać kanały, które lubię oglądać, to coraz mniej interesuje mnie negocjowanie z nimi. Niech się wypchają z takim czymś. Może wszyscy kupmy najniższe pakiety, niech nam zabiorą część programów, a my nadal będziemy płacić 39zł za pudełko do zbierania kurzu. Złodzieje.

 

Sprawdź na 269.

 

Nie mam, całą listę przewaliłem, aż do 700coś...

zaaktualizuj liste kanałów tez na początku nie miałem na pierwszej liscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie miałem Cyfre + pakiet Canal+PRESTIGE HD za 199 zł bo miałem z tym jeszcze telewizor 40 cali full HD. Dodam jeszcze że umowe zawarłem w listopadzie 2012 roku czyli mam ją pół roku. Zadzwoniłem na infolinie nc+ rozpoczołem rozmowę z miłym panem który grzecznie się mnie zapytał czy chce pozostać na takim pakiecie czyli 199zł czy chce zejść niżej ja do niego ze wolał bym zejść do pakietu PLATINUM i płacić 119zł a on na to prosze poczekać mam lepszą oferte dla pana ten pakiet dostanie pan za 99zł :) . Ja do niego chce dekoder MEDIA EXPERT + a on nie ma sprawy jest to opłata co miesiąc 10zł a umowe mam na 12 miesięcy ;). Także panowie można dobrze na tym wyjść jeżeli trafi się na dobrego kosultanta :P. Tak wiele osób może się ze mną nie zgodzić że by wiecej ugrali ale mi to wystarczy 90zł mniej co miesiąc to dużo :). Także życze wam owocnych negocjacji :) Kto uważa że dobrze zrobiłem ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon przed chwilą (mam N wszystkie pakiety + Npremium + HBO) dali mi tylko Platinum + HBO za 109zł

 

teraz tyle place za nPremium + HBO + MR standard bialy, gdyby dodali to tego MR standard tez bym wzial za te 109.

 

 

Czy ktos potwierdzil u nich, ze jak wylacza kanaly nPremium to nie dadza pelnego premium canal+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierszyk o NIC-ości

 

Miała być wiosna, a jest zima

Miało być taniej ale nima

Obiecywali nam technologie

Dali wszystkim Patologie

Na jedynce była JEDYNECZKA

Teraz została niebieska KROPECZKA

Coś się źle święci

Za biedni są chyba ABONENCI

Żabojadek się zasmuci

Kiedy N i C mu się zwróci

Normalnie płakać aż się chceeee

Co nam pozostaje SŁONKO i DVB-teeeeeee

 

Pozdrawiam i zezwalam na kopiowanie tego tekstu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko:

Czy będąc abonentem n'ki i mając wszystkie pakiety za 59 zł + HBO, Filmbox i nPremium (od 5 kwietnia CANAL+) do czerwca gratis, podczas chęci migracji do nc+ możan coś ugrać, np. jakąś dodatkową zniżkę? Chodzi mi o pakiet Universe+.

Moi rodzice maą n'kę na ww. warunkach i się tak zastanawiam, czy w ich przypadku opłacalna byłaby migracja do nc+... :roll:

 

 

Czy da się migrować z obecną ofertą multiroom (od cyfry+ osobna karta)?

Podobno tak. Na forum kilka osób już to potwierdziło. To dobrze, bo mi również na takim wariancie zależy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

UWAGA

Właśnie zostałem perfidnie oszukany migrując z n do NC+

Migrowałem dziś przez nr tel. nc+ czyli 22 220 00 00 i chciałem przestrzec forumowiczów przed oszustami ja mianowicie miałem rozmowę z panem M.Golda

I finałem rozmowy było pakiet PLATINUM + HBO i cena ostateczna rzekomo 99zł po niby rozmowie pana Golda z kierownikiem

I co się okazało włączono mi nie Platinum tylko pakiet Gold i nie za 99 tylko 109zł (po prostu zostałem oszukany) rozmowa była ok godz 17tej

Gdy się zorientowałem ok godziny 19tej zadzwoniłam na ten sam nr i się okazało że nie dość że nie ten pakiet to i nie ta cena jestem w szoku i zbulwersowany

rozmowa ma być przesłuchana i rozpatrzona w drodze reklamacji a do tej pory mam to na co zostałem oszukany

 

PS.Aby było śmieszniej przy rozmowie pytałem o przypadki że czasami czytałem na forum a takich oszustwach naprawdę nie wiem jak się ustrzec tego człowiek był pewny że wynegocjował ofertę a okazała się że został oszukany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie ludzi którzy mają cyfre+, a na siłę chcą migrować do nc+. Nie dość że nie zyskają nic(bo takie kanał jak nsport, na którym lecą całe dni powtórki to mogą za przeproszeniem sobie w cztery litery wsadzić), to jeszcze dadzą się zrobić w bambuko. Inna sprawa tyczy się abonamentów n-ki(w tym i mnie), którzy zyskują sporo sportu i kanałów filmowych. Dla tych co mają cyfre+, to bym na ich miejscu ciągną jak najdłużej się da tą umowę, a ludziom z n-ki trochę cierpliwości i otwartego umysłu.

 

ludzie z nki (w tymja) tez nie maja co migrować - 5 kwietnia wyłączą nPremium - ale za to włączą 6 kanałów premium - domyślam się że chodzi o cały pakiet canal +

plusem nc+ w tym wypadku są kanały firmowane logo C+ czyli mini-mini, kuchnia HD itp

w moim wypadku gra nie jest warta świeczki z dzisiejszymi promocjami bo mam starą umowę full za 99zł do tego dopłacam 20zł na multiroom 1,99 na vodNet i 1,99 za Histora HD

czekam na all inclusive za 149zł lub platinum+ + HBO + multiroom za 99/109zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniła konsultantka i zaproponowała Platinum za 99 zł albo Gold za 89 zł. :shock:

Grzecznie podziękowałem i powiedziałem że zostaję ze swoim pakietem C+ Optimum HD za 62 zł do końca umowy. 8)

 

Trochę mi się śmiać chciało, bo powiedziała że mogę zostać z modułem CAM CI+ a w następnym zdaniu podkreślała że w Platinum będę miał VOD. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...