Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym czekał do 1 kwietnia i zobaczył co bedą do tego czasu oferować za ten pakiet. Po co sie śpieszyć? I tak nic nowego teraz nie dostaniecie, dopiero 5 kwietnia zaczynaja sie premiery i sport.

 

 

ale ja czekam i nie zamierzm do nich dzwonic niech oni domnie zadzwonia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest zachowanie spokoju,

Zarządzający ncplus dostali wczoraj kubeł zimnej wody...

Poczekajmy co wydarzy się, na początku kwietnia jak zaczną wyłączać kanały. Piłka jest po stronie ncplus, jeden blamaż chyba wystarczył im..

Jeżeli nie dostaniemy tego samego w ramach kanałów ze zmienionymi nazwami ( bo nie wprowadzają nic nowego), to należy wypowiedzieć masowo umowy, wtedy poleca głowy..

jeśli nie, to spokojnie poczekamy na na uczciwe warunki przedłużeniówek.

Dzwonienie do nich i proszenie się o jakiś upust od wirtualnych cen jest bez sensu, gdyż przede wszystkim zaproponowane pakiety są oderwane od realiów oczekiwań klientów.

To pakiety i warunki muszą być dla nas, a nie my dla nich.. rachunku ekonomicznego nie uda się pominąć, liczba klientów razy stawka, mniej klientów, mniej reklamodawców.. mniej wpływów, strata... pamiętajmy o tym.. :D

W sprawie accta mocniejsi się musieli ugiąć przed solidarnym niezadowoleniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z All Inclusive+ ale bez Multiroomu? Da się to wyciągnąć za 159zł albo mniej (podkreślam: multiroom jest mi niepotrzebny, ale wszystko inne, co jest w pakiecie wezmę). Może ktoś próbował wziąć najwyższy pakiet bez multiroomu?

 

169 zaoferowali za opcje z MR i dekoderem PVR nie została przyjęta kwota podana konsultantowi to 159zł z MR i PVR. Także decyzja nalezy do Ciebie możesz próbować jak będziesz brał od nich dekoder to 159zł myśle jest realną kwotą jeśli masz juz PVR i jesteś abonentem od x lat ja bym zaczął od 149zł na Twoim miejscu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam C+Optimum HD z HD Promo + Pace za 62zł/mies do grudnia 2013. Stały rabat 45 zł. Dodatkowo nsport do września. Po połączeniu, aby mieć zbliżoną ofertę programową musiałbym wziąć Platinum, za niemal 2x większą kasę. Stać mnie, ale to nie znaczy, że mam się dać rolować i za niewiele lepszą ofertę płacić znacznie więcej. Znam kilka lepszych pomysłów na zagospodarowanie 57 zł/mies. Nie dzwonię, nie prosiłem ich o telefon, nie pytam, bo to tylko pokazuje, że mi zależy i stawia w innej sytuacji negocjacyjnej - czekam spokojnie na rozwój sytuacji. Przede wszystkim na to co rzeczywiście będzie do oglądania w poszczególnych kanałach C+, a o tym dowiemy się dopiero po 5 kwietnia (tak wiem, że już są przecieki programu tv, ale jednak niepełne). W razie jakby co zostanę z C+ do końca umowy,o ile się będzie dało, bo nie wykluczam ze trony francuza zagrania takiego, że będą podejmować kroki poniekąd wymuszające wcześniejszą migrację (likwidowanie kanałów z tekstem, że jak się nie podoba to można wypowiedzieć umowę). Na obecną chwilę byłbym skłonny rozważyć przejście na Platinum za kwotę w okolicach 74 zł (czyli wciąż z 45złotowym upustem). Nie da się, to trudno pożegnam się po 10 latach z C+. Jakoś człowiek się przestawi, to TYLKO telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. niektórzy są nieogarnięci wiec mini poradnik;D:

 

1. Czekaj cierpliwie, oferta powinna być za parę dni lepsza, korzystniejsza dla migrujących.

2. Po żadnym pozorem sam do nich nie dzwoń. No chyba że chcesz im powiedzieć co myślisz o takiej ofercie;)

3. Nie zgadzaj się na ich pierwszą propozycje.

4. Śledź fora i sprawdzaj co wynegocjowali inni. Wszelkie opcje takie jak multiroom czy dekoder bierz tylko jak zaproponują w cenie abonamentu.

5. Jeżeli powiedzą, ze tego nie mogą zaoferować to mów, ze śledzisz różne fora i serwisy i wiesz, ze takie oferty proponują. ( w większości przypadków czeka was stwierdzenie, ze musi się naradzić z przełożonym;D)

6. Jeśli mimo to się nie zgodzi na twoje warunki, to grzecznie podziękuj i powiedz, że na wyższą kwotę się nie zgadasz i rezygnujesz.

7. Czekaj na kolejny telefon, kolejny i być może kolejny. Za którymś razem dostaniesz to co chcesz;)

 

takie podstawowe;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. A tu większość żale odprawia od 24 godzin, chce 1 premiery dziennie i wszystkie mecze w cenie Polsatu. Powinni się cieszyć że rabaty są od razu takie duże. W tej chwili jest tanio i takie są fakty.

 

jesteś nienormalny. Czy ty wiesz, ze ta oferta jest droższa niz oferty stacji Sky.de czy canal+ francja???!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. niektórzy są nieogarnięci wiec mini poradnik;D:

 

1. Czekaj cierpliwie, oferta powinna być za parę dni lepsza, korzystniejsza dla migrujących.

2. Po żadnym pozorem sam do nich nie dzwoń. No chyba że chcesz im powiedzieć co myślisz o takiej ofercie;)

3. Nie zgadzaj się na ich pierwszą propozycje.

4. Śledź fora i sprawdzaj co wynegocjowali inni. Wszelkie opcje takie jak multiroom czy dekoder bierz tylko jak zaproponują w cenie abonamentu.

5. Jeżeli powiedzą, ze tego nie mogą zaoferować to mów, ze śledzisz różne fora i serwisy i wiesz, ze takie oferty proponują. ( w większości przypadków czeka was stwierdzenie, ze musi się naradzić z przełożonym;D)

6. Jeśli mimo to się nie zgodzi na twoje warunki, to grzecznie podziękuj i powiedz, że na wyższą kwotę się nie zgadasz i rezygnujesz.

7. Czekaj na kolejny telefon, kolejny i być może kolejny. Za którymś razem dostaniesz to co chcesz;)

 

takie podstawowe;D

Dobrze, ze oddychanie jest autonomiczne bo musialbys dodadc pkt. 8, czy na prawde trzeba ludzi przez zycie za reke prowadzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, 79PLN za Platinum do przyjęcia, ale konkretnie za co? Za sam pakiet, czy z dekoderem i multiroomem ?

 

dek i multi oczywiscie w cenie.

 

To w takim razie byłoby do przyjęcia. Przed przedłużeniem umowy płaciłem 80, więc po prostu byłby powrót do tego co przed rokiem. Miniporadnik trafiony. Właśnie tak trzeba działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...