Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... Mi się wydaje, że NC+ kroi wszystkich jedną miarą, nawet gdybyś miał w Cyfrze umowę u notariusza na 5 lat, to i tak oni teraz jako nowa firma pod nową nazwą przejeli umowy abonentów z Cyfry i N-ki i dyktują swoje warunki po nowemu ... Ja tak samo miałem umowę gwarantowaną do lipca 2014 r. i napisali mi w tym liście, że do 19 kwietnia mam złożyć pisemne wypowiedzenie jeżeli nie zgadzam się na ich warunki z oferty albo z dniem 01 maja br. automatycznie podpisuję z nimi umowę na 18 miesięcy z abonamentem wyższym o 28 zł z Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film i Canal+ Film 2 w zamian za 4 x Npremium ...
ale mówisz o n a nie canal plus cyfrowy. to tak samo jakby canal plus cyfrowy miał utrzymywać dwie platformy rozumiesz? dlatego co do n to się nie ma co dziwic. po drugie większe prawdopodobieństwo jest przejścia klientów z n bez zbędnego ale bo dojdzie im sport i wyrowna podwyzke a klient c+ nic nie zyska oprócz podwyżki. no dobra nsport ale to za malo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem chyba jasno czy w moim obecnym abonamencie będę miał 6 kanałów Canal + a nie w nowym to albo wysłali odpowiedź dla zmyły albo nie umieją czytać ze zrozumieniem.

Niestety - ich odpowiedzi są wymijające - najprawdopodobniej z powodu braku wiedzy konsultantów (co mnie nie dziwi, bo nie ma żadnych oficjalnych komunikatów itp.). Ja też dostałem bardzo wymijające odpowiedzi na swoje maile (w innej kwestii, ale jednak).

 

Jedyne co powinno się pojawić to oficjalne stanowisko nc+. Obawiam się jednak, że to celowa gra na zwłokę (czyli: są plotki, ludzie się boją, że stracą kanały, więc będą podpisywać nowe umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogmatwane z poplątaniem . Sami sobie strzelili w stopę a teraz będą udawać że nie nie krwawi i jak my nie patrzymy się opatrują ...

 

A czy nie mogło być tak prosto i czytelnie jak np. Pisze teraz z pozycji abonenta c+.

 

Ponieważ rozwijamy się i modyfikujemy ofertę - drogi abonencie,zadajemy Ci pytanie : czy chcesz oglądać LM , LE , Włoską itd ... To możesz to uczynić, dopłacając do abonamentu 30, 40 , 50 zł (nie ważne już ile, ale jakąś tam kwotę powiedzmy ). Jeżeli natomiast nie chcesz a chcesz pozostać z tym co miałeś do tej pory to możesz bez problemu.

 

I gwarantuje WAM , że to było by odebrane przez ludzi inaczej, bo mieli by wybór, i założe się że dużo , dużo abonentów dopłaciło by tę kwotę. I wszyscy byśmy byli mniej zdenerwowani a oferta klarowna . Ale pod warunkiem wyboru z szacunkiem do swego klienta ,. który nie wymusza a oferuje - umożliwia.

Którego niestety teraz nie widzę. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A tak na prawdę w N-ce te nPremium to lipa, bo tak w rzeczywistości to na Npremium 3 i 4 to lecą powtórki z Npremium 1 i 2 z kilkoma godzinami różnicy ... Mogli lepiej je nazwać nPremium, nPremium 2, nPremium +1, nPremium +2 ... :brawo: Po tych kanałach nie będzie trzeba wcale płakać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dez - ja miewałem konkretne odpowiedzi, ale to jeszcze z czasów gdy byłem w "N". Z Cyfrą kontaktuję się po raz pierwszy i nie chce mi się wierzyć, że można wysyłać tak olewające odpowiedzi. A ZUS to jest teraz bardziej przyjazny, nc+ mogłaby się od nich uczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była ostatnia odpowiedź z Cyfry + wysłana 23 marca 2013:

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że od 5 kwietnia 2013 roku

będzie Pan posiadał dostęp do następujących kanałów CANAL+: CANAL+

HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film 2 HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD,

CANAL+ Family 2 HD.

Serdecznie zachęcam do zawarcia kontraktu z nC+ i skorzystania z

szerokiego wachlarza atrakcyjnych ofert, przygotowanych specjalnie dla

Pana. Wszelkie informacje na ten temat dostępne są pod numerem telefonu

22 310 45 60. Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty, w godzinach

7.00-22.00.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Z wyrazami szacunku,

 

 

Potem już na stronie cyfry nie było możliwości skorzystania z formularza. A do tych głupków z nc+ nie pisałem i nie napiszę chyba że wypowiedzenie umowy. Ale tak szczerze to nie raz korzystałem z formularza Cyfry+ bo miałem problem z dekoderem a raczej dokoderami i muszę przyznać że z formularza więcej można było uzyskać niż dzwoniąc do biura obsługi i raczej wiarygodne informacje. Te dwie ostatnie które tu skopiowałem były wymijające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listach kierowanych do do nkowców i cyfrowców różnica: w tym pierwszym jest: ... stanowiące ofertę podstawową nc+, świadczoną przez ITI Neoviosion ..., zaś w drugim "... stanowiące ofertę podstawową nc+, świadczoną przez Canal+ Cyfrowy...". Wygląda na to, że operatorem nC+ będzie ITI, ale abonenci pozostaną w swoich macierzystych platformach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co tak się podniecacie?ci mają lepiej-ci mają gorzej -spokojnie bez nerwów

co z abonentami c+ wie pewnie z 10 osób mońka,julian i ktoś tam jeszcze

będzie można zostać na tym co teraz ,to dobrze-nie będzie można to- wypowiedzenie i na koniec miesiąca negocjacje i dobre warunki

zaraz zaczniemy się kłócić między sobą i po co -zaczekajmy do 5 i się wszystko wyjasni

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle, ze jak ludzie poodchodzą, to potem bedzie jeszcze drozej, beda musielie nadrobic to co stracili, bo przeciez jest to/będzie telewizja premium dla najbogatszych... dla ktorych czy 199 czy 299 za all Inclusive moze nie robic roznicy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dillinger79 skąd wnioskujesz że do 1 lipca? przecież osoby które dostały na testy MGM i nsport miały odczytywaną formułkę że na 6m-cy bez możliwości przedłużenia.. Coś czuję że może się tu zagotować, kiedy okaże się że użytkownicy C+ mogą faktycznie dokończyć swoje kontrakty do końca a część z nich tych najbardziej niecierpliwych już zrobiło hop do NC+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://iv.pl/images/99655628876709997407.jpg

 

http://iv.pl/images/16526391344957530389.jpg

 

z innego tematu. podobno takie maja być wyslane do cyfrowiczow

 

na drugiej stronie jest napisane jednocześnie informujemy .....

jesli nie skorzystasz z oferty nc+ jak włacza ci kanały nowej paczki canal plus to jzu z tej oferty bedziesz korzystał,chyba ze zle rozumuje to sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z UOKiK polega na tym,że sami wyrazili zgodę na powstanie tego duopolu a w przypadku piłki nożnej w TV de facto monopolu więc będzie im teraz niezręcznie interweniować. Z drugiej strony UOKiK nie może przymykać oczu jak 2,5 mln obywateli jest traktowanych jak bydło przez jakąś jedną zarozumiałą pańcię i paru innych [beep]gów z zarządu nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...