Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle lat (18 !) mozolnego budowania marki C+ na polskim rynku i wszystko legło w gruzach podczas jednej gali. Oferta premium jak widać skierowana jest do zamożnych obywateli, nc+go, vod, srudidudi, internety w tunerze itd. Zapowiadana elastyczność w doborze oferty pt. jeśli chcesz mieć sport - to musisz mieć wszystko, jest śmieszna. Ciekawi mnie kiedy będzie reakcja nc+ na tą falę krytyki i czy oburzenie internautów będzie proporcjonalne do spadku przychodów ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cantona przeczytaj sobie news na głównym satkurierze. Oni nei uważają, ze jest za drogo, mimo tych protestów.

To co pisałem - mają abonentów, zwłaszcza tych wiernych platformie w 4 literach.

Jest to jasne jak słońce zarówno ze względu na te nowe ceny, stare ceny przy przedłużeniach oferty gorsze niż dla nowych i samo podejście do klienta.

Zaplanowana fuzja i cicho-sza - teraz jasne , że lepiej było mimo takiego zainteresowania nic nie mówić, lub ustami przedstawicieli tonować nastroje o rzekomo dobrej ofercie jaka będzie.

To nie jest fuzja to jest zaplanowana z premedytacją podwyżka o co najmniej 30% , plus ograniczenia techniczne zamiast ułatwień.

Ja myślę, że tak 40% minimum z tych 2,5 mln klientów już macha rączką na do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, po tych cenach i profesjonalizmowi działania nowej platformy, wcale by mnie nie zdziwiło gdyby te śmieszne ludziki z nc+ zamiast zajmować się projektem oferty i myśleniem, zajmowali się śledzeniem pracowników, żeby nic do neta nie wyciekło :/

 

Jeśli szybko czegoś nie wymyślą na wzór zimowych promocji świątecznych z lat 2009, 2010 itp. to już na zawsze ta oferta zostanie zapamiętana jako najśmieszniejszy babol na rynku tv sat. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie z innego wątku:
Czy Cyfra.tv przestał być przedstawicielem operatora? Na stronie nie ma oferty nc+. Czyżby go zwolnili za ujawnianie tajemnicy?

Bo nie byłoby go na forum od kilkunastu czy iluś tam godzin czy na jakiej zasadzie to piszecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą rozmawiałem z CA , interesowała mnie informacja co ze mną jeśli nie mam ochoty migrować , mam C+Optimum za 65 plus MR za 10 , po wstępnym zachwalaniu nowego produktu , otrzymałem info , że po 5 kwietnia gdy nastąpi zamiana starych C+ na nowe , będę miał do nich dostęp , co więcej moja umowa będzie ważna do końca , czyli pełne 18 mieś , czyli w cenie C+Optimum , będę miał Platinium? mają tak taki [beep] , że konsultanci gadają od rzeczy?gdyby taka sytuacja miała miejsce to byłbym nieźle wygrany , zresztą z tym założeniem przedłużałem umowę na 18 nie na 12 mieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w takiej samej sytuacji, z umową od lutego na C+Kompakt HD 18 mies. W zasadzie powinni włączyć dodatkowe C+, bo inaczej pozbawią nas rozgrywek, które do tej pory mieliśmy. Bo przecież wyłączają aż 3 Canalplusy. Deal is deal, albo włączycie albo żegnajcie. Jedynie Canal+ Film2 mają prawo nie włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej na platformie N pojawiał się komunikat ,że kanaly npremium zostaną zamienione na 6 nowych kanałów premium (czyli pakiet CANAL+) . Nie ma innej opcji w Cyfrze+ zrobią tak samo czyli będziemy mieć dostęp do nowej paczki Canal+ do końca umowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą rozmawiałem z CA , interesowała mnie informacja co ze mną jeśli nie mam ochoty migrować , mam C+Optimum za 65 plus MR za 10 , po wstępnym zachwalaniu nowego produktu , otrzymałem info , że po 5 kwietnia gdy nastąpi zamiana starych C+ na nowe , będę miał do nich dostęp , co więcej moja umowa będzie ważna do końca , czyli pełne 18 mieś , czyli w cenie C+Optimum , będę miał Platinium? mają tak taki [beep] , że konsultanci gadają od rzeczy?gdyby taka sytuacja miała miejsce to byłbym nieźle wygrany , zresztą z tym założeniem przedłużałem umowę na 18 nie na 12 mieś

 

Ja mam z taką różnicą, że posiadam Kompakt HD. Ale by jaja były, jakbym w Kompakt HD (gdy kupowałem cena pakietu kosztowała 82zł) miał wszystko (ligi) co w Platinum + za 120 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...