Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba to przeczytać. Wywiad jak prospekt reklamowy.

 

Wiceprezes nC+ się broni: Nie przesadziliśmy z cenami

http://www.money.pl/gospodarka/wywiady/ ... 73687.html

 

To nieprawda. Mamy niższe ceny, szczególnie, że wiele osób chcąc oglądać i Cyfrę+ i n miało dwa dekodery, a więc dwa abonamenty. Teraz będzie jeden, więc taniej. Poza tym proszę jeszcze raz sprawdzić pakiety, są elastyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w pakiecie C+ i HBO i jak mnie zmusza do migracji to im podziękuję. Nie dość, że lista jest do czterech liter to jeszcze będą mnie zmuszać do podpisania? ŻENADA! Myślę nad skontaktowaniem się z prawnikiem w sprawie tej umowy oczywiście jak będą chcieli mnie zmusić do migracji. Jak to śpiewają na stadionach ITI S** to teraz będzie NC+ Spie***.... niestety taka prawda. Powtórzę po raz kolejny Cyfra kupiła N, a daje się za przeproszeniem dymać całemu TVN i ITI.... Spójrzcie kto jest na górze tej całej bandy? Ludzie z N. Uciesze się jak większość osób przejdzie do Cyfrowego Polsatu i mogą być przekonani, że moi znajomi nie będą przechodzili do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to przeczytać. Wywiad jak prospekt reklamowy.

 

Wiceprezes nC+ się broni: Nie przesadziliśmy z cenami

http://www.money.pl/gospodarka/wywiady/ ... 73687.html

 

To nieprawda. Mamy niższe ceny, szczególnie, że wiele osób chcąc oglądać i Cyfrę+ i n miało dwa dekodery, a więc dwa abonamenty. Teraz będzie jeden, więc taniej. Poza tym proszę jeszcze raz sprawdzić pakiety, są elastyczne.

 

Nieźle oni są bezczelni.

Czyli nie mam podwyżki cen tylko obiżkę.

I widzę że strasznie im się podoba to stwierdzenie premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Start i wczoraj rozmawiałem z konsultantem tak ogólnie o nowych warunkach. Migrować nie będę bo mam teraz też CP. Od razu dopowiem że oferty migracyjnej dla mnie nie było. Na starcie można spokojnie dojechać do końca umowy a że mi ona dopiero się zacznie 1 kwietnia to trwać będzie jeszcze 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów padało pytanie odnośnie pozostania na starej umowie przy pakietach Canal+ Start/Kompakt/Optimum...

Posiadając pakiet z Canal+ można na posiadanych warunkach być tylko do końca czerwca.

Tadek Ty kontra wiceprezes ds. sprzedaży

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/nc ... t-z-orange

 

Tam jest ogólna wypowiedź. Być może to się zmieni ale tak mówią konsultanci i tak pisał na forum też @hugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów padało pytanie odnośnie pozostania na starej umowie przy pakietach Canal+ Start/Kompakt/Optimum...

Posiadając pakiet z Canal+ można na posiadanych warunkach być tylko do końca czerwca.

Tadek Ty kontra wiceprezes ds. sprzedaży

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/nc ... t-z-orange

 

Tam jest ogólna wypowiedź. Być może to się zmieni ale tak mówią konsultanci i tak pisał na forum też @hugo.

obyś nie miał racji, zmuszając do migracji pozwalają na wypowiedzenie umów a z takimi cenami to nie wróży dla nich dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Canal+ kompakt z dekoderem pace pvr, płace 51zł miesięcznie.

 

zaproponowali mi Canal+GOLD za 79zł. Podziękowałem bez dalszych negocjacji. Jednocześnie dostałem informacje, że to najniższy pakiet na jaki mogę migrować ?;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Canal+ kompakt z dekoderem pace pvr, płace 51zł miesięcznie.

 

zaproponowali mi Canal+GOLD za 79zł. Podziękowałem bez dalszych negocjacji. Jednocześnie dostałem informacje, że to najniższy pakiet na jaki mogę migrować ?;/

a jak z c+ i c+sport? za opłatą dodatkową czy jak? podwyżka o 28 zł nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po drugie w CP nie ma żadnych lig zagranicznych, czyt. hiszpańska ♥, angielska ♥, włoska, francuska no i taa polskaaa.

Co Ty gadasz za glupoty. Jest Eurosport 2 HD czyli chociaż jest Bundesliga, która poziomem (i rankingowo), nazwiskami i ofensywnym stylem gry drużyn przewyższa włoska i tym bardziej francuska. Kto ogląda, a nie powiela stereotypy o złych Niemcach dobrze to wie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Canal+ kompakt z dekoderem pace pvr, płace 51zł miesięcznie.

 

zaproponowali mi Canal+GOLD za 79zł. Podziękowałem bez dalszych negocjacji. Jednocześnie dostałem informacje, że to najniższy pakiet na jaki mogę migrować ?;/

a jak z c+ i c+sport? za opłatą dodatkową czy jak? podwyżka o 28 zł nieźle :)

 

 

Nie pytałem ale domyślam się, że zaproponowali standardową ofertę tyle, że z rabatem 20zł.Nie odpowiedzieli mi też na pytanie czy i kiedy będę musiał migrować do nc+ oraz co się zmieni w mojej ofercie jeśli zostanę przy tym co mam teraz. Bałagan ale przynajmniej rozmowa miła. Czekam na rozwój sytuacji na końcu jeśli podwinie im się noga od razu wysylam pismo z rezygnacją. Doświadczenie nauczyło mnie, że to najlepsze wyjście. Kiedyś płaciłem za podobny pakiet 39zł (C+ Kompakt bez dekodera HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po drugie w CP nie ma żadnych lig zagranicznych, czyt. hiszpańska ♥, angielska ♥, włoska, francuska no i taa polskaaa.

Co Ty gadasz za glupoty. Jest Eurosport 2 HD czyli chociaż jest Bundesliga, która poziomem (i rankingowo), nazwiskami i ofensywnym stylem gry drużyn przewyższa włoska i tym bardziej francuska. Kto ogląda, a nie powiela stereotypy o złych Niemcach dobrze to wie. :)

 

Owszem, ale powiedz mi który z klubów w Bundeslidze oprócz Bayernu i Borussi gra na europejskim poziomie? Schalke odpada z Galatasaray w 1/8, a w ćwierćfinale LE nie ma ŻADNEJ drużyny niemieckiej. A tymczasem w Seria A, Milan o mało nie wyeliminował Barcelony (słupek Nianga :cry: ), a Juventus jest w ćwierćfinale wraz z PSG (liga francuska). W LE jest jescze Lazio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Canal+ kompakt z dekoderem pace pvr, płace 51zł miesięcznie.

 

zaproponowali mi Canal+GOLD za 79zł. Podziękowałem bez dalszych negocjacji. Jednocześnie dostałem informacje, że to najniższy pakiet na jaki mogę migrować ?;/

Ale sam dzwoniles czy oni do ciebie bo z tego co widze to narazie zamiast oni dzwonic to ludzie sie rzucili jak sepy na mieso a oni sie ciesza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad na money.pl:

 

"Nie boi się Pani odpływu klientów? Cyfrowy Polsat już ostrzy sobie zęby na klientów niezadowolonych, a widząc ceny i pakiety mam nieodparte wrażenie, że takich akurat będzie sporo. Według wyliczeń, które pojawiały się w branżowych mediach może to być nawet pół miliona osób.

 

 

Nie boje się. Jest jeszcze spory potencjał na polskim rynku. Teraz mamy wspólnie około 2,5 miliona klientów i nie oddamy ani jednego. Mało tego, powoli będziemy tę liczbę zwiększali."

 

Buahahah.Ta Pani cały dyrektor,troche ją poniosło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...