Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boże kochany.. Piłka nożna w wydaniu naszj rodzimej T-Mobile Ekstraklasy jest takim nie wypałem jak cenowo nc+. Mnie interesują tylko zagraniczne ligi i Champions League ♥

Tak zgadzam się i mnie bardzo irytuje, że dyscyplina w której odnosimy o wiele większe sukcesy jest stawiana poniżej piłki. Co do LM i całej reszty to nie ma tego na CP?

 

Jest jeden mecz w kolejce (tylko w środy) i zazwyczaj leci tam Borussia. A po drugie w CP nie ma żadnych lig zagranicznych, czyt. hiszpańska ♥, angielska ♥, włoska, francuska no i taa polskaaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy mając kompakt + paczkę c+ też będę mógł to mieć do końca trwania mojej umowy?

 

 

Podpinam się pod pytanie. NIe widzi mi się płacić takich kwot, a skoro mógłbym mieć paczkę C+, to chętnie bym został do końca umowy. Jest taka opcja?

 

Dodzwoniłem sie przed chwilą i sprawa wygląda następująco wszyscy z N t Cyfry+ muszą zmigrować albo rozwiązac umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże kochany.. Piłka nożna w wydaniu naszj rodzimej T-Mobile Ekstraklasy jest takim nie wypałem jak cenowo nc+. Mnie interesują tylko zagraniczne ligi i Champions League ♥

Tak zgadzam się i mnie bardzo irytuje, że dyscyplina w której odnosimy o wiele większe sukcesy jest stawiana poniżej piłki. Co do LM i całej reszty to nie ma tego na CP?

 

Jest jeden mecz w kolejce (tylko w środy) i zazwyczaj leci tam Borussia. A po drugie w CP nie ma żadnych lig zagranicznych, czyt. hiszpańska ♥, angielska ♥, włoska, francuska no i taa polskaaa.

 

No i tylko tam są reklamy przerywane filmami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden mecz w kolejce (tylko w środy) i zazwyczaj leci tam Borussia. A po drugie w CP nie ma żadnych lig zagranicznych, czyt. hiszpańska ♥, angielska ♥, włoska, francuska no i taa polskaaa.

Czyli jedziemy na tym prawie tym samym wózku - możesz wziąć wspomnianą Al-Jazeerę. Mnie interesuje żużel (tylko nc+), a F1 oglądam na Polsacie. Za dużego wyboru nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dylematy się skończyły, wiosna nastała, czas na świeże powietrze wyjść. Nad powrotem będę myślał jesienią. eNka rozwiązana do 31. marca, C+ do lipca i fajrant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abonenci Cyfry bez C+ nie muszą się migrować więc nie gadajcie bzdur

właśnie rozmawiałem z konsultantem więc ?

 

Wiem że jak bałagan komunikacyjny ale sam gość stwierdził żeby poczekać na dalszy rozwój sytuacji. Mi pozostaje albo Cyfrowy polsat albo Orange full za 79 z HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tydzien premiery filmowych i meczy w c+

http://media2.pl/media/101457-Pierwszy- ... -zywo.html

 

Ja sie kurde pytam, co to jest? Gdzie jest mecz Galatasaray - Real ? To są jakieś jajca? Gdzie oni fazę grupową LM pomieszczą? :o

 

 

boże czytać nie umiesz innych postów [beep] gala z realem będzie na n sport!! a faze grupowa pomiesza na kanałach od 36do39 zrobia tak jak N wlacza kanały tylko na mecz i pokaza 4 mecze plus multilige ale jak jestes w cyfrze to już tego nie zobaczysz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tydzien premiery filmowych i meczy w c+

http://media2.pl/media/101457-Pierwszy- ... -zywo.html

 

Ja sie kurde pytam, co to jest? Gdzie jest mecz Galatasaray - Real ? To są jakieś jajca? Gdzie oni fazę grupową LM pomieszczą? :o

 

 

boże czytać nie umiesz innych postów [beep] gala z realem będzie na n sport!! a faze grupowa pomiesza na kanałach od 36do39 zrobia tak jak N wlacza kanały tylko na mecz i pokaza 4 mecze plus multilige ale jak jestes w cyfrze to już tego nie zobaczysz:)

 

Nie ma programu na nSportHD jeszcze, a po drugie. Skąd wiesz, że będą owe kanały na faze grupową? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tydzien premiery filmowych i meczy w c+

http://media2.pl/media/101457-Pierwszy- ... -zywo.html

 

Ja sie kurde pytam, co to jest? Gdzie jest mecz Galatasaray - Real ? To są jakieś jajca? Gdzie oni fazę grupową LM pomieszczą? :o

 

A ja się pytam gdzie mecz Bayern - Juve???

 

Może uruchomią dodatkowe kanały takie jak na przykładzie platformy "n" czyli c+sport 2, c+sport3 itd...?

Czy taki hit będzie na nsport? Jeśli tak to się załamie, bo nie mam tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże czytać nie umiesz innych postów [beep] gala z realem będzie na n sport!! a faze grupowa pomiesza na kanałach od 36do39 zrobia tak jak N wlacza kanały tylko na mecz i pokaza 4 mecze plus multilige ale jak jestes w cyfrze to już tego nie zobaczysz:)

 

Nie ma programu na nSportHD jeszcze, a po drugie. Skąd wiesz, że będą owe kanały na faze grupową? :)

 

 

były reklamy na n sport ze gala poleci:) a na necie na blogu jakiegos redaktora było też info że beda udostepniac c sport 2,3,4 na lige mistrzow i dlatego masz wolne okienko od kanalu 36do39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tydzien premiery filmowych i meczy w c+

http://media2.pl/media/101457-Pierwszy- ... -zywo.html

 

Ja sie kurde pytam, co to jest? Gdzie jest mecz Galatasaray - Real ? To są jakieś jajca? Gdzie oni fazę grupową LM pomieszczą? :o

 

A ja się pytam gdzie mecz Bayern - Juve???

 

Może uruchomią dodatkowe kanały takie jak na przykładzie platformy "n" czyli c+sport 2, c+sport3 itd...?

Czy taki hit będzie na nsport? Jeśli tak to się załamie, bo nie mam tego programu.

 

 

tak na n sport ten mecz a nawet jak udostepnia c sport 2,3,4 to tylko abonentom nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co mi koledzy pozostało. Zaraz dzwonie i staram się migrować na jak korzystniejszych warunkach. Pakiet Platinum.

jak zadzownisz to pokażesz że ci zalezy by pozyskać go i dostaniesz tak jak ja gdy oni sami dzownili do mnie Platyne za 109+10za MR plus 20zł za Pace za któego teraz płace 5zł haha śmiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co mi koledzy pozostało. Zaraz dzwonie i staram się migrować na jak korzystniejszych warunkach. Pakiet Platinum.

jak zadzownisz to pokażesz że ci zalezy by pozyskać go i dostaniesz tak jak ja gdy oni sami dzownili do mnie Platyne za 109+10za MR plus 20zł za Pace za któego teraz płace 5zł haha śmiech

 

Ja słyszałem, że można liczyć na zniżkę 20 zł. A ja postaram się jeszcze o mediaboxa za free :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi dała zniżke ze 119 na 109 plus dyche z MR ale z dekoderem to już przegieli. To miłego dzwonienia:) z godzine na telefonie posiedzisz dostaniesz to co ja i dowidzenia:) ludzie nie myśla zamaist ich olac nawet na tydzien to dzwonicie i sie prosicie:) LM za 2 tyg dopiero masz czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi dała zniżke ze 119 na 109 plus dyche z MR ale z dekoderem to już przegieli. To miłego dzwonienia:) z godzine na telefonie posiedzisz dostaniesz to co ja i dowidzenia:) ludzie nie myśla zamaist ich olac nawet na tydzien to dzwonicie i sie prosicie:) LM za 2 tyg dopiero masz czas

 

A wiesz, że nie głupie. 8) Poza tym, da się jakoś "przez wifi" podłączyć tego mediaboxa z netem? Taka nowoczesna technologia, a z kablem mam się męczyć? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...