Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No trochę pojechali z pakietami i cenami. Aby do najtańszego pakietu nie dali podstawowych tematycznych z C+ !?

Do tego co to za przygotowanie fuzji jak nie przedstawiali całej oferty. Mnie interesuje prepaid (co będzie, czy można migrować z TNK HD/NNK? ) a tu informacja, że oferta wkrótce.... Ehhh

Taka niedoróbka aby się całościowo zaprezentować. Takie dodanie C+Family 1-2 w najdroższym pakiecie do TNK HD mnie nie interesuje, zwłaszcza, że jeszcze inne kanały wypadają. Choć tematyczne C+ w HD mogli by dodać w najtańszym Domowym HD dodać łącznie z Polsatem HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra masakra chyba ktossie tam przeliczyl i to zdrowo

60% ludzi majacych mr to ci co są poza granica polski chyba otych ludziach zapomnieli

co do mr nc+ to nie kazdy może puscic kabel lan tym bardziej przez ulice

ciekawe co zludzmi co kupili sprzęnt c+ narazie ma działacale jak dugo ?

ceny pakietów nc+ kosmos bo sa w hd niejest to dlamnie ażtak wazne żeby zato płacic taką cene moze byc sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z infolinii: NC+ wkrótce przedstawi każdemu abonentowi(C+ i N) listownie ofertę programową. Jeśli nie zostanie zaakceptowana umowa zostanie rozwiązana. Jeśli abonent nie odpisze umowa zostanie automatycznie z migrowana.(na jakich zasadach niewiedzą) Natomiast jeśli abonent nie będzie się zgadzał może wysłać wypowiedzenie, wtedy i tak będzie się kontaktować dział utrzymania abonenta z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc po tej konferencji to wygląda jak przejęcie Cyfry+ przez Nkę ;-). Liczyłem na Mezzo HD, Trace TV HD, Travel Channel HD itd, a nie dość, że nie będzie wersji HD to i SD wywalają. Nie mówiąc już o paczce Universal, CBSach, Extreme Sports, TCM, Cartoonie i SportKlubach - oczywiście jakość tych kanałów była jaka była, ale miały sporą oglądalność..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ci jasnowidze?! Pojechali już do BANOWIC? Gdzie te nowe kanały na wyłączność TCM HD, CN HD, Showtime. Jeszcze raz oferta to kompletne zero. 50% kanałów nie gwarantowanych CBS-y out, Extreme, out, ESPN Classic out itd. Z czym do ludu?! Szkoda że TV Trwam nie ma na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosta sprawa:

nie zrobia sporych rabatów dla przedłużających, lub nie pojawi się oferta niskiego pakietu z możliwością dopięcia C+ to do widzenia :)

na głowę upadli że osoby które są z nimi TYLKO dla sportu będą płacić 119 zł :D :D

rozłożyli cały sport na wiele kanałów żeby z musu brać najwyższe pakiety.

dziękuję, do widzenia nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z infolinii: NC+ wkrótce przedstawi każdemu abonentowi(C+ i N) listownie ofertę programową. Jeśli nie zostanie zaakceptowana umowa zostanie rozwiązana. Jeśli abonent nie odpisze umowa zostanie automatycznie z migrowana.(na jakich zasadach niewiedzą) Natomiast jeśli abonent nie będzie się zgadzał może wysłać wypowiedzenie, wtedy i tak będzie się kontaktować dział utrzymania abonenta z nc+.

 

Jeśli tak będzie to dla mnie to jest złodziejstwo.

Mam z nimi podpisaną umowe na określony czas i powinni się z niej wywiązać.

Bo jakoś jak u mnie będą jakieś zmiany to ja im nie oferuje swojej propozycji i nie stawiam im warunków że jak mi nie obniżą abonamentu to rozwiązuje z nimi umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP może spać spokojnie, jeśli do tego wprowadzą jeszcze jakieś kanały w najbliższym czasie to nie dość że abo. im nie odejdą to przyjdą nowi.

History HD i Sundance HD w najwyższych pakietach? Brawo.

W opcji filmowo serialowej dno- brak TCM, Universal HD, Sundance(jest ale w najwyższych pakietach) brak różnorodności

W dokumentalnych tak samo dno- brak History HD, brak Travel Channel, brak Viasatów(pisałem już wcześniej że są na wyłączność w CP) jedynie Discovery Historia doszedł.

W ofercie stacji popularno-naukowych jest taka bieda że szkoda gadać, jak oni w tym segmencie chcą konkurować z CP?

Myślałem po cichu że może przejdę z CP do nc+ ale teraz widzę że za żadne skarby. Dokupuję Film HD w CP i płacąc 59.90 za Familijny Max HD+ Film HD mam dużo więcej niż w nc+ za tą samą cenę.

Gratuluje, oferta rzeczywiście rewolucyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc po tej konferencji to wygląda jak przejęcie Cyfry+ przez Nkę ;-). Liczyłem na Mezzo HD, Trace TV HD, Travel Channel HD itd, a nie dość, że nie będzie wersji HD to i SD wywalają. Nie mówiąc już o paczce Universal, CBSach, Extreme Sports, TCM, Cartoonie i SportKlubach - oczywiście jakość tych kanałów była jaka była, ale miały sporą oglądalność..

No właśnie, ale za to mamy [beep] w postaci Polo TV, Mezzo, Eski i VH1 (niestety nie Classic).Gratulacje dla szefów, mam nadzieję, że Polsat włączy przynajmniej Mezzo. Juz dawno nie byłem tak rozczarowany :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.Moim zdaniem jedynymi ludźmi zadowolonymi z nowej oferty NC+ są pan Solorz i kilku właścicieli tv kablowej.Pewnie odetchnęli z ulgą widząc jaka jest zawartość NC+ i jej ceny.

Mam w Cyfrze+ pakiet prestiż ( wszystkie programy ) za 147zł i nie rozumiem dlaczego miałbym płacić 199zł za kilka dodanych programów ( Nsport itd) liga mistrzów nie jest co tydzień.

Żenada i rozczarowanie Jak nie pójdą po rozum do głowy to wątpliwy będzie ich sukces o jakim tak radośnie i buńczucznie mówili na konferencji. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 TVN HD

2 TVN siedem HD

3 tvnstyle HD

4 TVN turbo HD

5 ttv

6 tvn24 HD

7 Polsat HD

8 tv4

9 kuchnia HD

10 Polsat 2

11 TVP 1 HD

12 tvp2 HD

13 TVP HD

14 TVP seriale

15 TVP info

16 TVP kultura

17 TVP Polonia

18 TVP historia

19 mango 24

20 TVP puls

21 superstacje

22 tvncnbc

23 TVN meteo

24 tv6

25 Polsat biznes

26 Polsat news

27bbc HD

28 bbc entertiment

29 tvn24

30 canal+

31 canal+ film

32 canal+ gol

33 canal+ weekend

34 canal+ 3d

35 canal+ sport

36 npremium HD

37 npremium 2 HD

38 npremium 3 HD

39 npremium 4 HD

40 NSPORT HD

41 ale kino +

42 minimini+ HD

43 teletoon+ HD

44 planete+ HD

45 kuchnia+ HD

46 Mtv Polska

46 domo+ HD

47viva Polska

50 ale kino HD

51 fox HD

52 fox life HD

53 AXn HD

54axn spin HD

55 MGM HD

56 romanse HD

57 sundance HD

58 kino Polska

59 TVP seriale

60 filmbox

61 Polsat film

62 Axn crime

63 Axn sci- fi

64comeey central

65 comedy central

66 viacom blink

67 wip

68universalchane

69 Sci fi u iversal

70 planete HD

71 history HD

72 bbc knowlegde

73 discovery HD

74 national geographic

75 nat geo wild

76discovery channel

76 animal planette

77discovery historia

78 discovery world

79 discovery science

80 animal planet

81 religia tv

82 TVP kultura

83 TVP historia

90 mini mini HD

91 baby tv

92disney junior

93 Nick jr

94 cbeebies

95 Polsat jim jam

96 teletoon HD

97 disney channel

98 disney xd

99 nickelodeon HD

100 nickelodeon

110 canal+ sport

11 NSPORT

112 eurosport 1 HD

113 eurosport 2 HD

114 TVP sport

115 TVN turbo

116 Polsat play

117 ESPN AMERICA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...