Skocz do zawartości

Tuner DVB-T TechniSat DiGYBOXX T4 nie nagrywa po polsku


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

ostatnio zostałem użytkownikiem dekodera jak w temacie. Niby wszystko jest OK, ale ... Niestety, pomimo wybrania w Ustawieniach domyślnego języka dźwięku POLSKI, gdy na TVN lub TVN7 nadawany jest film ze ścieżką oryginalną (np. angielską lub japońską), to tuner automatycznie wybiera właśnie tę ścieżkę (opisaną np. jako mul). Nie ma tragedii, przecież zawsze (czytaj: za każdym razem !) można ręcznie przełączyć na ścieżkę z j. polskim, choć nie jest to szczyt ergonomii. Poważniejszy problem występuje, gdy nagrywam jakiś film - wtedy, pomimo, że wybrana jest ścieżka polska, urządzenie samo automatycznie przełącza się na ścieżkę oryginalną, niestety. Taka "funkcja" urządzenia praktycznie wyklucza korzystanie z nagrywania. Problem występuje zarówno przy nagrywaniu bezpośrednim jak i z wykorzystaniem harmonogramu.

 

Ponieważ myślałem, ze to może ja coś robię nie tak, więc zwróciłem się o pomoc do serwisu firmy TechniSat - po długiej, wielodniowej, ze sporymi opóźnieniami i bardzo mało konstruktywnej korespondencji z serwisem TechniSat (po raz kolejny potwierdza się stara prawda - klientem jesteś, gdy chcesz kupić, potem jesteś już tylko petentem, którego nikt nie traktuje poważnie :/ ) konkluzja jest następująca:

 

Tuner DVB-T TechniSat DiGYBOXX T4 nie daje ŻADNEJ możliwości nagrania polskiej ścieżki językowej z TVN i TVN7, jeżeli równocześnie nadawana jest ścieżka oryginalna ! Po prostu NIE DA SIĘ !!! :brawo:

 

 

Co gorsze, według przedstawiciela serwisu TechniSat, obecnie nie przewiduje się żadnej modyfikacji oprogramowania zmierzającej do naprawienia tego błędu.

 

Tym samym urządzenie to w mojej ocenie nie nadaje się do użytku - zwracam sprzedawcy.

 

Zaskoczeniem dla mnie jest to, że wcześniej nikt tego problemu nie zauważył i nie opisał, a przynajmniej mi nie udało się takiego opisu nigdzie znaleźć

 

Właścicieli TechniSat DiGYBOXX T4 (i nie tylko, oczywiście) bardzo proszę o komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...