Skocz do zawartości

Ferguson 6318 i Eurosport


Rekomendowane odpowiedzi

Zainstaluj najnowszy soft ze strony http://www.ferguson.pl Jeśli to nic nie da, co jest dość prawdopodobne, to zostaje ci tylko soft niefirmowy. Nie jest on całkiem legalny bo (chyba) ma zaszyte klucze do kilku kanałów kodowanych w Cryptoworks, ale wg opisu który czytałem likwiduje zacięcia na Eurosporcie. Uszkodzenie tunera na tym sofcie oznacza oczywiście brak prawa do reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxx

 

Tam znajdziesz programy, softy orginalne i nieorginalne.

 

Edycja Mr. Orbita: Link prowadzi do strony zawierającej pirackie oprogramowanie, więc został usunięty - jeśli już jest taka konieczność proszę wymieniać się tego typu adresami poprzez system Prywatnych Wiadomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam Fergusona 6318, legalnie opłacany pakiet komfortowy Cyfry i od pewnego czasu kłopoty z oglądaniem Eurosportu. Co kilkanaście sekund zacina się. Czy mogę prosić o pomoc co mam z tym problemem zrobić?

Mam ten sam problem!!!!!!! Posiadam dwa odbiorniki w domu, jeden od Cyfry+ drugi Ferguson. Mam pewne problemy między innymi ten sam z Eurosportem. Po mimo, że się zacina co kilka sekund ten kanał, to nie poprawnie działa mi EPG czasami a co najgorsze - dekoder zawiesza mi się dość często!!! Muszę na okrągło wyłączać z prądu dekoder i ponownie włączać po nic się nie da! Z tym Eurosportem, myślę, że to może być wina tego, że ten kanał jest zawalony wieloma systemami kodowania, jak się przełącza kanały to w tym pasku niżej pisze systemy kodowania. Nie wiem, być może to jest to. I planuję z powodu zawieszania się mojego dekodera wgrać najnowszą wersję oprogramowania, już mam na dysku, pobrałem ze strony internetowej Fergusona i kabel null-modem też posiadam. Proszę o odpowiedź, co z tym zawieszaniem się częstym dekodera i czy opłaca się wgrać tego nowego softa? Być może są jakieś błędy na tym obecnym i się zawiesza, nie wiem. Proszę o radę. Wgrywać????? Czekam za odpowiedziom. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie całkowicie z kol.Piotrem.Jedynym sposobem na ogladanie Eurosportu bez zacięć jest wgranie softu nieorginalnego.Mam takowy w swoim 6318 i Eurosport działa idealnie,a do tego nowe super EPG z C+.

Rozumiem obawy ,ale jeżeli tuner jest po okresie gwarancji trzeba sobie usprawnić ogladanie tv sat.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem niedawno z Serwisem Fergusona. Przyznali że mają problemy z zacinaniem się Eurosportu i brakiem aktualizacji EPG. Mają to w najbliższej przyszłości poprawić ale nie wiadomo kiedy. Na dzień dzisiejszy nic nie daje wgrywanie softu z oficjalnej strony.

 

Wgrałem nieoryginalny soft. Radykalnie poprawił się odbiór Eurosportu, aktualizuje EPG. Tym nie mniej czekam na pojawienie się na stronie Fergusona oryginalnego oprogramowania. Ciekawe kiedy się pojawi?

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Czy mógłby ktoś sprawdzić jakie ma informacje w CI ASTON dla Cyfry+/Cyfry2? Nie działa mi Eurosport i kilka innych mniej ważnych programów, więc szukam przyczyny.

 

Ja mam jak niżej, ale potrzebuję weryfikacji, że jest ok (akurat u mnie Cyfra+ jest w pakiecie komfortowym z abonamentem miesięcznym).

- Cyfra+ ważna do 30 kwietnia 2007

- Cyfra2 "list 0 from 01/01/1990 to 00/00/1990" <--- ?????

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...