Skocz do zawartości

bezpieczny internet inea? Pomóżcie!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

od wielu lat korzystam z usług internetowych Inea w Poznaniu i generalnie nie było problemów tzn. zdarzały się przerwy w funkcjonowaniu sieci i drobne awarie modemu, ale to co spotkało mnie podczas ostatniej akcji promocyjnej, to w mojej skromnej ocenie co najmniej nieuczciwość, a bardziej dosadnie, łupienie klienta. Otóż skorzystałem z promocji letniej Cyfrowy Dom w celu przyspieszenia łącza i postawienia routera w domu, aby moja córeczka mogła tez sobie na swoim kompie korzystać z netu. Aneks do umowy podpisałem w biurze na os. Oświecenia 14-08-2012 r., przy czym stanowczo wypytywałem o szczegóły i zrezygnowałem od ręki z pakietu bezpieczny internet, który dotyczył korzystania z programu antywirusowego (mam swój). Pani obsługująca mnie, której personaliów nie podam, podkreśliła, że nie ma problemu i rezygnację przyjmuje i wyliczyła mi jaka kwotę za internet mam płacić od września 2012. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po 3 miesiącach otrzymałem z działu windykacji Inea wezwanie do zapłaty za nieopłacony program antywirusy, z którego podkreślam - nigdy nie skorzystałem, bo go nie chciałem! Udałem się zatem do tego samego biura w kwestii wyjaśnienia sprawy i wycofania bezzasadnego roszczenia. I co usłyszałem, że moja rezygnacja nie została nigdy przyjęta i że nie ma tego faktu potwierdzonego na piśmie! Mało tego, że teraz sobie mogę zrezygnować i będzie ok. Na moje wyjaśnienia Pani zareagowała, że ona nic na to nie pomoże, bo ona trzyma się regulaminu promocji. Przepraszam, to czego trzymała się pani Aldona W. która podpisywała ze mną aneks i przyjmowała rezygnację z tego programu? Dodam, że nigdy nie zalegałem firmie Inea i że nie chodzi o pieniądze, tylko o zwykłą przyzwoitość i o traktowanie poważnie starego klienta. Czy my klienci musimy firmę Inea sprawdzać na każdy sposób, aby nie zostać potraktowanym przez komornika?

Pozdrawiam

Daras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...