Skocz do zawartości

Dekoder UPC z nagrywarką HD - Notoryczne zawieszanie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dekoder od UPC (ten czarny to chyba thomson) no i strasznie mi się zawieszał, po każdym praktycznie zawieszeniu, wyciągnięcia kabla z zasilania i automatycznie kasuję mi cały kalendarz z ustawionymi nagraniami, no to zadzwoniłem wymienili na nowy no i dalej to samo a może nawet częściej, teraz pytanko do Was czy to jest norma tych dekoderów czy znowu tam dzwonić niech wymieniają? A może mają jakieś inne modele lepsze?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 4 dekoder jestem od roku z UPC do końca umowy pewnie będę miał kolejne 4 nowe dekodery.

1. Jak się sam uruchomił to chodził tak długo dopóki go sam nie wyłączyłem z prądu.

2. Po wymianie w ogóle nie ruszył.

3. Chodził 8 miesięcy ale coś się porobiło z uprawnieniami i wymienili na kolejny.

4. Na razie chodzi ale nie wiem jak długo nie wiadomo czy dysk nie padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jestem już 3 lata w upc i mam 3 dekoder.każdy praktycznie wytrzymał rok użytkowania.chyba będę znowu głosił dekoder do wymiany ponieważ podejrzewam że zamiast nowego przywieżli jakiś po remoncie-był orginalnie zamknięty w pudełkuale po regeneracji też moga tak zamykać.wymieniony na początku grudnia 2012.zawieszają się godziny przy sprawdzaniu o której godzinie będzie coś nadawane.oprócz tego przy odtwarzaniu nagranych filmów robią się przekłamania-prawdopodobnie coś z twardym dyskiem.ja dekodera nie wyłączam zprądu po wyłączeniu jest na czuwaniu.czuwanie nastawione na mały pobór mocy.za te pieniądze jakie każe sobie płacić upc mogliby się postarac o lepszy sprzęt dla lientów.też mam ten czarny dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No ja po raz kolejny nie wytrzymałem i napisałem do nich że mają mi wymienić na jakiś inny model niż Philips bo tego nie idzie używać, wymienili na Cisco, zobaczymy narazie jest ok. Martwi mnie tylko fakt że dowiedziałem się że można nagrywać tylko jeden program na raz i drugi oglądać, albo dwa ale w trybie stand-by.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...