Skocz do zawartości

JEDEN konwerter na Astrę i HotB w dobie N-recordera,C+ i Ps


Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga z praktycznej implementacji. może pomoże Kolegom w wyborze Nowa seria konwerterów Inverto PRO, model IDLP-23QDMONO-QuadMonoblock na jednoczesnie 4 tunery, zaspokaja potrzeby wymagajacych odbiorców. Kosztowny / ok 240 pln/ ale doskonale spełnia swoje zadanie. Podłączona instalacja 4 kablowa do N-recordera /2x/, starszego Echostara Polastu i dekodera C+.

Wbudowany DiseqC współpracuje bez problemy ze starszymi "Polsatami"

Na antenie 80 cm siła sygnału N-ki 85%, Posatu 90%.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja slyszalem, ze najlepsze konwertery robi Goldern Interstar. Sam Sak Kurier je poleca do slabych sygnalow. Ponoc tez najlepiej sprawdzaja sie przy zlej pogodzie. Osobiscie musze wymienic konwerter i kupie sobie dwa Goldeny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle Ci wieje RaPi :).

Po drugie, w tym "raju poszukiwaczy darmochy" mało kto reklamuje artykuły luksusowe :wink:

To post pomocny dla poszukiwaczy jakości, a nie okazji.

Take it easy.

PavelU, masz jakiś cel w tym , że chcesz az dwa konwertery ?

Ten Golden zastąpil 3 stare na 2 antenach. Teraz jest jedna :P

Po sprzęcie w twojej metryczce widzę ze mamy podobne podejście :).

W zeszłym tygodniu dzwoniłem do Wrocka w sprawie Humaxa 2000. W Sensorze UCZCIWIE poinformowali o problemach z nowymi modułami Polsatu. Lubię ich za to. Dzisiaj jest tu na Forum info ze juz jest nowe oprogramowanie i wszystko dziala.

Mam zagwozdkę, kupis Humaxa 2000 czy poczekac na nowy model w maju z HDD ?

Jak twoje doswiadczenia z tym tunerem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja raczej szukam jakosci a nie darmochy. Poza tym czy kupie za 200zl czy za 40zl to na jedno wyjdzie - kiedys sie zepsuje i trzeba go wymienic. Teraz mam konwertery Sharpa L 100 czy jakos tak. Mam je od czasow Wizji TV a sluzyly, czyli jakies 5 lat. Nie byly jednak caly czas uzywane. Tez odradzano mi ich zakup, bo ponoc byly denne, a jakos jestem i bylem z nich zadowolony. W sumie nadal dzialaja, ale gubia niektore czestotliwosci i chce je zmienic zeby miec wszystko co jest nadawane z HB i Astry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...