Skocz do zawartości
Condor

Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Infolinia Polsatu twierdzi,że o podwyżkach nic nie wie :evil: więc nie wprowadzaj ludzi w błąd :!:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
OK zakładając, że nastąpiłaby podwyżka, kiedy mnie by ona dotknęła: teraz czy po zakończeniu promocji z której obecnie korzystam - 1 XII podpisałem umowę na 17 m-cy (Familijny + RX łącznie za 49,80 zł)? Bo na to, że CP postanowiłby usunąć z Cinemaxy z RM nie miałbym żadnego wpływu, mimo że w momencie podpisywania umowy znajdowały się w RM, czy tak?

--

LeHardi

Podwyzka objela by Cie po zakonczeniu umowy. Dopoki masz podpisana umowe za 49.80 Twoja cena sie nie zmieni i bedziesz mial takie pakiety jak miales oprócz Cinemaxów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy naprawdę------ czy------ udajesz?? jeżeli na infolini nic nie wiedzą to znaczy,że nie bedzie żadnych podwyżek :!:

Edycja:bogdan425 - więcej szacunku dla kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...i tu jest pułaka, bo Cinemaxy stoją od jakiegość czasu obok RM. Póki brak jest nowelizacji pakietów dołącza się je wraz RM.

-pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sluchaj nie chce Cie obrazac, ale nie rob z nas i z siebie wariata :wink: Jak podwyzki beda to kazdy sie o tym dowie, a narazie nie pisz, ze pracujesz w CP i ze infolinia jest zrodlem. Infolinia nic nie wie, a nie sadze zebys pracowal w CP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok jasne nie ma problemu forum jest po to zeby wyrazac swoje zdanie moje jest takie a nie inne i jestem tego pewien i nie musimy juz kontynuowac tematu podwyzek ktory zreszta nie wyszedl ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz mi jeszcze gdzie miesci sie BOK CP? Otorz w Warszawie. A Ty ponoc jestes z Lodzi. To jak mozesz pracowac w BOK? Chyba, ze jest jakis BOK w Lodzi :lol: Albo kazdego dnia dojerzdzasz do Warszawy i po pracy wracasz do Lodzi :lol::lol::lol: To calkiem ekonomiczne rozwiazanie :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koleś ściemnia i tyle...taka jest prawda i nie ma pojęcia o czym mówi.A te jego stawki to już wogóle kosmos :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze kolega kaczy od lutego płaci abonament po nowych cenach

A my tak jak dawnej.

Typ nie jest wiarygodny zarejestrował się kilku minut temu i przez ten czas narobił zamętu na forum pisząc różne głupoty w kilku wątkach

Zakończmy wątek podwyżek bo kontynuowanie go nie ma sensu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no comment ... nie mam jak was przekonac do tych podwyzek no ale coz luty juz niedlugo. Koniec tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dobrze kolega kaczy od lutego płaci abonament po nowych cenach

A my tak jak dawnej.

Typ nie jest wiarygodny zarejestrował się kilku minut temu i przez ten czas narobił zamętu na forum pisząc różne głupoty w kilku wątkach

Zakończmy wątek podwyżek bo kontynuowanie go nie ma sensu...

Nie płace bo nie mam CP ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dość nie będziemy się przekomarzać na zasadzie, aby tylko dołożyć, do pieca. Wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myśle że tu kolega, który pisze o podwyżkach jest z konkurencji i próbuje zasiać niepokój. Według mnie ripostuje coś czego nie umie potem udowodnić. Głupotą jest pisać, że ma stuprocentowe zródło a potem nie może je ujawnić, bo pewnie tym źródłem, jest on sam. Choć nie ma się co czarować, podwyżka pewnie jakaś będzie. Jaka i kiedy, to tylko właściciel platformy najlepiej wie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powtarzam poraz trzeci ostatni żrodlem tej informacji jest telefon na infolinie polsatu z pytaniem czy to prawda ze od lutego bedzie podwyzka cen pakietów dodatkowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta a odpowiedz my nic o tym nie wiemy. To co tylko Tobie powiedzieli, ze bedzie podwyzka a z innymi sie bawia mowiac NIE :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powtarzam poraz trzeci ....podwyzka cen pakietów dodatkowych

A ja ci powtarzam że na Infolini Cp nic nie wiedzą :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mowie to co uslyszalem i tyle a dzownilem na infolinie techniczna bo kolega mial problem z echostarem i przy okazji zadalem wlasnie pytanie o podwyzke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kaczy ale chrzanisz głupoty, dzwoniłem dzisiaj 2 razy co CP - na linie sprzedażową i techniczną mówiłem o tym co Ty napisałeś i powiedzieli mi abym ciebie wyśmiał. Więc wyśmiewam:

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto jeszcze pójdzie tym tropem dostanie ostrzeżenie - ostrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bogdan425 nie ekscytuj się tak bo dostaniesz erekcji...

Posprzątaj w tym wątku i będzie po problemie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie już sprzątam (leci w kosmos), jak ktoś chce jeszcze dokuczać koledze @kaczy - dostał za swoje - i już wystarczy.

Wystarczy zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi