Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy Cyfrowy Polsat przedstawił Ci nowy regulamin(przysłał)? Jeśli nie, to nie. Jeśli CP przedstawi Ci nowy regulamin i powie, że jeśli się nie zgadzasz to możesz zerwać to będziesz mógł zerwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jawne wymuszanie umów! Coś mi to przypomina.

 

W którym momencie CP Ci coś narzuca? Jak dostaniesz dokumenty to możesz:

 

A. Rozwiązać umowę

B. Podpisać nową z okresem podstawowym (i zachować cenę)

C. Zaakceptować regulamin, ale nie podpisywać umowy (podwyżka o bodajże 2zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. nie wiem czy w dobrym temacie piszę. więc proszę mnie poinformować jeżeli coś nie tak gdzie mam się zwrócić o pomoc. interesuje mnie zakup cyfrowego polsatu. w punkcie obsługi jeszcze nie byłem, jedynie na stronie CP. chciałbym, aby ktoś mi doradził, podpowiedział, jaki dekoder obecnie jest najbardziej opłacalnym do korzystania? nie interesują mnie kanały hd bo posiadam zwykły tv. czy lepiej wykupić dekoder, czy wziąć go w udostępnienie?co się stanie jak mi się coś stanie z dekoderem podczas trwania umowy-czy przy udostępnieniu szybciej mi go wymienią/ naprawią? czytałem na stronie CP że wykupić można dekodery sd(bo takie mnie interesują) przy opcji na 29miesięcy, zaś przy 13 miesiącach, tylko jest udostępnienie. nie potrzebuję wielu kanałów, wystarczy mi pakiet familijny. może bym się zdecydował na cyfre plus, ale czasem potrzebny jest mi odbiór polsatu, a tam go nie ma. może ktoś z obeznanych w temacie użytkowników mi podpowie i pomoże, bo trudno jest przeszukać wszystkie tematy i znaleźć odpowiedź. z tego co gdzieś czytałem, ktoś wypowiadał się, że najlepsza opcja to właśnie udostępnienie- ale jeżeli tak to dlaczego? pozdrawiam. sam talerz cyfrowego polsatu posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że lepszym wyborem jest udostępnianie. Jeśli masz już umowę na czas nieokreślony i dekoder Ci się zepsuje to go CP wymieni na nowy. W przypadku dekodera na własność już tak dobrze nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Pre-paid od kilku lat i czy mozna podpisac umowe na pakiet familijny w punkcie sprzedazy CP ?

pozdrawiam

 

Ja chciałem tydzień temu podpisać i niestety się nie dało. Sprzedawcy powiedzieli w CP, żeby się zgłosić pod koniec m-ca. Obecnie opłaciłem w prepajdzie 1 m-c familijnego, on jest droższy o około 5 zł. niż w umowie. A już relax mix jest droższy o około 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najkorzystniejsza opcja w tej chwili to umowa elastyczna na pakiet Relax-Mix z możliwością downgrade'u do pakietu Familijnego do końca okresu promocyjnego:

-umowa 13 miesięczna, 3 miesiące gratis (1SF+2RX), dekoder SD (Mini bądź Familijny) w udostępnieniu 49zł, dekoder HD/CAM w udostępnieniu 99zł.

-umowa 29 miesięczna, 6 miesiący gratis (1SF+5RX), dekoder SD (Mini bądź Familijny) w udostępnieniu 49zł, w sprzedaży 49zł, dekoder HD/CAM w udostępnieniu 99zł.

 

Są jeszcze dwie inne opcje, ale zdecydowanie mniej korzystne:

1)umowa 29 miesięczna, 4 miesiące gratis (4Fam), dekoder SD (Mini bądź Familijny) 149zł zakup; możliwość downgrade'u do Mini bądź MiniMax do końca 1 miesiąca.

2)umowa 29 miesięczna, 1 miesiąc gratis (1Fam), dekoder używany (tzw. "czarne skrzynki" - dekodery Thomson, Sagem) na udostępnienie 1zł, możliwość downgrade'u do MiniMax do końca 1 miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...