Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyślij jak najszybciej. Poleconym za potwierdzeniem odbioru. Wypowiedzenie musi dotrzeć przed 14 września jeśli chcesz, aby umowa skończyła się z dniem 14 grudnia. Będziesz płacił tyle, ile teraz płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak bym zadzwonil do CP i sie zapytal czy dekoder jest w toku przepisywania to bym uslyszal jakas odpowiedz, czy by powiedzieli ze mam czekac na list, :?: w icok tylko widnieje jeden numer karty. List byl wysylany 20 sierpnia priorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie w imieniu starszego abonenta: umowa od 12.11.2007 na 24 mce.

Jak się ma formalne wypowiedzenie do postanowień umowy w tej kwestii, a to: "abonent ma prawo powiadomić CP o nie przedłużaniu Umowy najpóźniej do końca 21. okresu rozliczeniowego" (czyli już za późno!!!) i " po upływie Okresu Podstawowego" z 3. miesięcznym wypowiedzeniem .

To jest jasne.

Ale co praktycznie można zrobić w sprawie jak najszybszego rozwiązania Umowy w okresie między 22 a 24 okresem rozliczeniowym.

Nie chciałbym sąsiada narazić na jakiś kłopot z CP, więc proszę Was o radę..

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bat, obowiązuje trzy miesięczny okres wypowiedzenia. Sąsiad musi wysłać wypowiedzenie jak najszybciej listem poleconym priorytetowym (ew. z potwierdzeniem odbioru), jedno zdanie dosłownie: Z dniem 12 grudnia 2009 wypowiadam umowę o abonament, nr karty...(tu trzeba wpisać nr karty, która jest w dekoderze). Jego dane u góry, miejscowość, data i czytelny podpis. Szybciej się nie da, za 25 miesiąc też musi zapłacić do 12 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot umowa z polsatem wygasła 8 m-cy temu właśnie wczoraj zepsuł mi się dekoder sąsiad miał taki sam więc przyniosłem podłączyłem i teraz wiem nie działa

karta przypisana do dekodera, mając inny dekoder działający jestem zmuszony aby podpisać nową umowę na ten dekoder sąsiada ,nie wiecie czy można od Nich coś jeszcze wycisnąć w związku z tym że podpisuję nową umowę i nie chcę nowego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#mir76, typowa umowa z dekoderem czy bez będzie miała taki sam czas trwania. Na Twoim miejscu nie podpisywał bym umowy na dekoder, który już nie jest na gwarancji. W przypadku uszkodzenia zostaniesz z uszkodzonym sprzętem i koniecznością płacenia abonamentu ponieważ karta jest przypisana do dekodera a umowa do zestawu. Zresztą CP nie podpisuje umów na stare zestawy odbiorcze.Z twojej strony, lepiej jest mieć sprzęt który ma gwarancje na cały czas umowy.Podsumowując nie dostaniesz żadnych ekstra warunków umowy poza opisanymi w regulaminach promocji.

Dekodery SD w promocjach nie mają wygórowanych cen, o jakości nie bedę pisał. Ponadto zawsze pozostaje prepaid bez umowy, gdzie dekoder HD można kupić już w cenie 180zł. W tej cenie na cztery miesiące masz przed płacony, miesiąc Pakiet Familiny plus Relax Mix i wszystkie kanały HD. po pierwszym miesiącu dalej Familijny i wszystkie kanału HD. Po czterech miesiącach decydujesz o dalszych opłatach prepaid, lub popisaniu umowy abonamentowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot umowa z polsatem wygasła 8 m-cy temu właśnie wczoraj zepsuł mi się dekoder sąsiad miał taki sam więc przyniosłem podłączyłem i teraz wiem nie działa

karta przypisana do dekodera, mając inny dekoder działający jestem zmuszony aby podpisać nową umowę na ten dekoder sąsiada ,nie wiecie czy można od Nich coś jeszcze wycisnąć w związku z tym że podpisuję nową umowę i nie chcę nowego dekodera?

1) umowa wygasła - jeżeli płacisz więcej czyli np. 42,80zł za pakiet Familijny to ok. Jeżeli 37,90zł - masz 3mc wypowiedzenia - wówczas patrz punkt 4

2) Umowa na dekoder sąsiada = pesel sąsiada.

3) Opcje umowy na dekoder sąsiada:

a) FTA --->> Mini || porozumienie - brak okresu podstawowego || 9,90 zł || 3mc okres wypowiedzenia || Deklaracja nieprzedłużania umowy po upływie okresu podstawowego - brak || Kara za zerwanie umowy - brak || Możliwość Upgradu do poziomu wyższego - możliwa poprzez podpisanie Porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy ( || Możliwość Upgradu w przyszłości - podpisanie porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy

B) FTA --->> Familijny || porozumienie - brak okresu podstawowego || 37,90 zł || 3mc okres wypowiedzenia || Deklaracja nieprzedłużania umowy po upływie okresu podstawowego - brak możliwości || Kara za zerwanie umowy - brak kar || Możliwość Upgradu do poziomu wyższego niż Pakiet Familijny - podpisanie Porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy || Możliwość Upgradu w przyszłości - podpisanie porozumienia na wybrany Pakiet Dodatkowy

4) podmiana SD na SD - wyłącznie jeżeli dekoder na własność [Twój]. Minimalny opłacany wcześniej pakiet - Familijny. Stary dekoder zatrzymujesz. Zerknij tutaj https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=7&t=8199&start=0 do działu Podmiana SD na SD.

 

@Orion - to co napisałeś tyczy się modułu CAM, a nie dekoderów Samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek zostal mi przepisany dekoder, ale jest jakis blad ze w icok pisze w adresie do korespodencji adres poprzedniego wlasciciela. I teraz mam pytanie na jaki adres zostala wyslana umowa cp na moj czy na poprzedniego wlasciciela :?: . Dzwonilem do CP w tej sprawie i mialo byc 48godz. zmienione ale jest ciagle to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kończy mi się umowa na czas określony (8 tego mies.),odpowiednio wcześniej wypowiedziałem hbo,pozostawiam pak.fam.i relax mix.

Wczoraj dzwonili z C.P.,że wyślą mi umowę do podpisania,na 2 lata na te dwa pakiety.Za podpisanie umowy dadzą mi pak.hbo na pół roku gratis,lub dekoder HD(ta opcja odpada,bo tv SD).Zagwarantowali abon.na obecnym poziomie w czasie umowy i wstępnie się zgodziłem.Korzystam z modułu cam na własność.

Pytanie,co będzie gdy moduł ulegnie uszkodzeniu? Umowy nie muszę podpisywać,to i gratisu nie będzie.Muszę do nich dzwonić,ale za rady dzięki.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie dam się złapać! Oni tam w C.P.mają totalny bałagan.Wczoraj ktoś dzwonił z C.P.(podczas mojej nieobecnośći),że mam dopłacić 20 zł,t.j.za HBO,który to pakiet wcześniej poprawnie wypowiedziałem.Może za kilka dni zablokują mi moduł?

Poprzednia konsultantka proponowała mi nową umowę i gratisy(HBO na 6 mies.) :lol2:

 

Edit -A jednak będę musiał płacić za HBO do czasu zawarcia nowej umowy,którą też muszę podpisać i im odesłać chcąc korzystać z ich usług.

Rzecz w tym,że rezygnacja z części usługi(np.HBO ,a pozostawienie pak.fam.i relax mix),nie zwalnia z podpisania nowej umowy na czas określony!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Pakiet Familijny + Relax Mix i chciałbym dokupić sobie Discovery HD. Terminy płatności mam : 1 dnia każdego miesiąca.

 

1. Jeżeli teraz wyślę porozumienie na pakiet Discovery HD to w następnym miesiącu jeżeli przeleję 63,80 zł (57,80 + 6zł) zostanie mi uruchomiony kanał Discovery HD ? :]

 

2. Na ile zostanie zawarta umowa na kanał HD ? (nie mogę znaleźć tego w umowie) ?

 

3. Dostałem listownie 2 porozumienie (takie same). Mam wysłać dwa czy jedno ?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nic Ci nie przesyła. Umowa na czas nieokreślony zawierana jest automatycznie. Poczytaj sobie umowę i regulamin świadczenia usług. W przypadku kiedy Ty wypowiedziałbyś umowę z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia, wtedy to płaciłbyś taką kwotę, którą wymieniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam umowę z CP do 23 listopada 2009.Wysłałem już list z wypowiedzeniem umowy.Po kilku dniach zadzwoniłem do CP i potwierdzili mi,że wszystko jest okey i ze umowa zostanie rozwiązana.Mam pytanie co mogę dalej zrobić,czy podpisać nową umowę na ten dekoder ? (dekoder mam na własność) lub przejść na pre-paid ? Z tym,że obecnie mam pakiet familijny+relax mix a nową umowę lub pre-paid chciałbym mieć tylko na pakiet Mini.Z tego co kiedyś czytałem to chyba Mini nie można mieć w pre-paid,chociaż nie wiem jak teraz jest,a jesli chodzi o umowę to chciałbym się dowiedzieć na ile miesiecy są umowy na pakiet Mini.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...