Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli aktywuję do 22 wrzesnia to wtedy:

22.09-22.10 będzie za 0zl

22.10-22.11 będzie za 25zł

 

a wydaje mi sie że 23 września bedzie za pozno tzn bede musial czekac do 22 pazdziernika na aktywację i wtedy:

23.09-22.10 - oczekiwanie, brak dostępu

22.10-22.11 - dostęp,  za 0zl

22.11-22.12 - dostęp, za 25zł

 

 

AP1GczMlfo0fSirYakSOrvwLejacFB51U4IE3DAv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem taką informację:

1. gdy pakiet nie był jeszcze aktywowany to po aktywacji zostanie udostępniony w ciągu 48h

2. gdy pakiet był już aktywowany to od pierwszego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego.

 

czyli pierwszy niepełny + pierwszy pełny miesiąc za 0 zł, więc zaryzykuję i poczekam do 23 września.

Edytowane przez kjackiew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj napisałem na ICOK żeby aktywowali, po aktywacji minęło ok. 30 minut i miałem już ostęp do pakietu Polsat Sport Premium chociaż w systemie jest cały czas wpis: Oczekuje na aktywację z dniem 22.10.2024. Ale kanały dostępne zarówno na PBG i przez dekoder satelitarny.

 

czyli od dzisiaj do 22 listopada za 0zł, a od 22 listopada - 25zł za miesiąc

Edytowane przez kjackiew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kjackiew napisał(a):

Dzisiaj napisałem na ICOK żeby aktywowali, po aktywacji minęło ok. 30 minut i miałem już ostęp do pakietu Polsat Sport Premium chociaż w systemie jest cały czas wpis: Oczekuje na aktywację z dniem 22.10.2024. Ale kanały dostępne zarówno na PBG i przez dekoder satelitarny.

Przy pierwszym włączeniu aktywacja jest w tym samym dniu natomiast przy kolejnym według ich polityki włączenie dodatkowego pakietu (aktywacja) następuje dopiero z kolejnym okresem rozliczeniowym.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę, która już dawno temu przeszła na czas nieokreślony na jakiś najniższy pakiet z podstawowymi kanałami za który place 5 zł. Czy jest możliwość dobrania sobie do tego pakietu kanały polsat sport premium, ale tak zeby dalej umowa byla na czas nieokreślony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, carmelo napisał(a):

Czy jest możliwość dobrania sobie do tego pakietu kanały polsat sport premium, ale tak zeby dalej umowa byla na czas nieokreślony? 

Witam, w celu poznania oferty zapraszam do wiadomości prywatnej.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...