Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

K :censored: a dziś rano do nich zadzwoniłem-powiedziała żeby włączyć na dla abonentów i g :censored: o. Zadzwoniłem potem i ponowiłem sygnał. Kilka godzin później, chyba ze 4, weszłem na ICOK i ponowiłem znów sygnał a pakietu sport dalej brak-okres rozl. zaczyna się 13. Wyłączyłem dekoder-potem włączam Teleexpress i... g :censored: o wszystko oprócz dla abonetów i kanałów FTA zakodowane. Da się coś zrobić oprócz czekania 24 H bo dziś są mecze el. MŚ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K :censored: a dziś rano do nich zadzwoniłem-powiedziała żeby włączyć na dla abonentów i g :censored: o. Zadzwoniłem potem i ponowiłem sygnał. Kilka godzin później, chyba ze 4, weszłem na ICOK i ponowiłem znów sygnał a pakietu sport dalej brak-okres rozl. zaczyna się 13. Wyłączyłem dekoder-potem włączam Teleexpress i... g :censored: o wszystko oprócz dla abonetów i kanałów FTA zakodowane. Da się coś zrobić oprócz czekania 24 H bo dziś są mecze el. MŚ ...

I co oglądałeś ? Dziś też jest mecz :smile: Nie rozumiem tego Twojego wznawiania sygnału. Można zadzwonić do BOK oraz wznowić przez ICOK, ale nie nadużywaj tego, wznawiając jak się da i ile się da i to jednocześnie (tak zrozumiałem z twojej wypowiedzi). Można przez ICOK wznowić raz, jak nie poskutkuje to powiedzmy po trzech godzinach następny raz. Jeśli to nie poskutkuje, wtedy zostaje dzwonienie do BOK i to aż do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapłaciłem na 1 miesiąc dodatkowo za pakiet sport to muszę jeszcze do nich zadzwonić?

 

 

Lepiej sprawdź wolne środki na koncie - będzie nadwyżka 19,90 zł, lub 13,90 zł jak wpłaciłeś za sam pakiet Sport.

To nie działa na zasadzie - wpłacam 1 mc i mam 1 mc.

Nie dziw się, że nie masz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie. Otoz mam oferte pre-paid 399zl wykupiona na 4-miesiace do 04.11.2008 w tym Pakiet Familijny i Relax Mix.11.09.2008 dzwonilem do polsatu zeby mi przyslali umowe na Pakiet Familijny i Relax Mix i HBO.Do dnia dzisiejszego nie mam jeszcze umowy. Czy moge w tej sytuacji podpisac umowe w APS

 

pozdr hipek_12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...