Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba kupująca, posiadając twoje dane (adres) - musi poinformować CP, że nabyła taki a taki dekoder wraz nr karty. I podpisać Umowę, choć to nie jest konieczne. Wtedy opłaty abonamentowe będą wyższe.

Ile wart? Różnie - a właściwie tyle, ile zapłaci kupujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr modułu znajdziesz na samym module oraz w jego papierach (dokumentach), czyli w Umowie. Ponadto, po zalogowaniu się w iCOK, możesz zobaczyć na ekranie laptopa lub na monitorze komputera. Będzie tam też widniał nr twojej karty.

Powinieneś również zobaczyć, po wejściu w menu dekodera, na ekranie własnego telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum

 

Jest abonamentem CP w wersji prepaid i zastanawiam się nad przejściem na porozumienie. Czy jest możliwe aby umowę przysłali mi do domu, czy tylko w APSie mogę podpisać? Dekoder mam Mini na własność. w regulaminie pisze, ze przy podpisaniu wpłaca się kaucję zwrotną, w moim przypadku tez bede musiał wpłacić? I muszę przedstawiać informacje o stałych dochodach? Narazie opłacam Fimilijny + Sport dla F1 za 56.7 zł, trochę szkoda że nie ma Zone Europa w Familijnym. A Film w prepaid to sporo, bo 15.8 zł, ale chyba już lepsze by były cinemaxy w tej cenie, ogólnie oglądam te ogólnotematyczne, dokumentalne i sportowe, czasem axn :)

 

Nie wiem czy warto się z nimi wiązać ofertowo na rok/dwa i troche oszczedzić, czy też mieć wolność wyboru pakietów i płacić trochę więcej? :)

 

Proszę Was o info i rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest abonamentem CP w wersji prepaid i zastanawiam się nad przejściem na porozumienie. Czy jest możliwe aby umowę przysłali mi do domu, czy tylko w APSie mogę podpisać?

Jest to możliwe, z tym, że dłużej się czeka. A w APS-ie jest niemal natychmiast.

Dekoder mam Mini na własność. w regulaminie pisze, ze przy podpisaniu wpłaca się kaucję zwrotną, w moim przypadku tez bede musiał wpłacić? I muszę przedstawiać informacje o stałych dochodach?

Pierwsze słyszę o takim regulaminie. Informacja o stałych dochodach :roll: Kto tak cię poinformował.

Nie wiem czy warto się z nimi wiązać ofertowo na rok/dwa i troche oszczedzić, czy też mieć wolność wyboru pakietów i płacić trochę więcej? :)

Polecam, bo warto i to na dwa lata. Będzie taniej! Właśnie przez te dwa lata i nastepne, jeśli będziesz kontynułował lojalkę. Znaczy to, z następną Umową na kolejne dwa lata. Sprawy z tym związane, zawszę od ręki, załatwisz w APS-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest abonamentem CP w wersji prepaid i zastanawiam się nad przejściem na porozumienie. Czy jest możliwe aby umowę przysłali mi do domu, czy tylko w APSie mogę podpisać?

Jest to możliwe, z tym, że dłużej się czeka. A w APS-ie jest niemal natychmiast.

Dekoder mam Mini na własność. w regulaminie pisze, ze przy podpisaniu wpłaca się kaucję zwrotną, w moim przypadku tez bede musiał wpłacić? I muszę przedstawiać informacje o stałych dochodach?

Pierwsze słyszę o takim regulaminie. Informacja o stałych dochodach :roll: Kto tak cię poinformował.

Nie wiem czy warto się z nimi wiązać ofertowo na rok/dwa i troche oszczedzić, czy też mieć wolność wyboru pakietów i płacić trochę więcej? :)

Polecam, bo warto i to na dwa lata. Będzie taniej! Właśnie przez te dwa lata i nastepne, jeśli będziesz kontynułował lojalkę. Znaczy to, z następną Umową na kolejne dwa lata. Sprawy z tym związane, zawszę od ręki, załatwisz w APS-ie.

 

to z dochodami to sam myslalem na logike

to oni podpisują bez sprawdzania dochodów, co z kaucja zwrotna? nie zabiezpieczaja sie na wypadek zaprzestania wpłat?

 

interesuje mnie podpisanie z dostawa do domu, i to na rok(mniej miesiacy z obnizka ceny niz na dwa lata) wiesz moze jaka jest cena relax mix na rok?

 

i jak wyglada wyslanie umowy do podpisu do domu list czy kurier, któremu musze pokazac dowod osobisty? i ile trwa to czasu, mam czas z 1.5 miesiaca jeszcze oplacilem prepaid

 

ps. masz pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o stałych dochodach :?: Ponad dwa lata temu, przy podpisywaniu umowy, wystarczyły mi dwa dokumenty, dowód osobisty oraz drugi dokument np. prawo jazdy. Kiedy na wiosnę podpisywałem nową umowę, potrzebny był tylko jeden dokument (dowód osobisty). Informacja o stałych dochodach potrzebna jest chyba wtedy, jak bierzesz coś na raty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na ten Mini możesz załatwić umowę i styka. Nie ma innych dodatkowych opłat, tylko za abonament, ten który sobie wybierzesz. Chyba, że "tęsknisz" za innym nowym dekoderem - to zapłacisz 99 zł i będziesz miał go na własność w wersji SD. Wersja HD kosztuje dodatkowe 3 stówy.

Można jeszcze ten Mini wymienić na HD za około 300 zł - poprawnie to chyba 299 zł. Dziwna wymiana, bo tak naprawę tego Mini i tak nie musisz oddawać do CP. Mini zostanie ci na zawszę. I jeszcze jedno, nie ma w tym żadnej kaucji, ani też kaucji na przyszłe opłaty abonamentowe. Ktoś naopowiadał ci bajek.

Wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na ten Mini możesz załatwić umowę i styka. Nie ma innych dodatkowych opłat, tylko za abonament, ten który sobie wybierzesz. Chyba, że "tęsknisz" za innym nowym dekoderem - to zapłacisz 99 zł i będziesz miał go na własność w wersji SD. Wersja HD kosztuje dodatkowe 3 stówy.

Można jeszcze ten Mini wymienić na HD za około 300 zł - poprawnie to chyba 299 zł. Dziwna wymiana, bo tak naprawę tego Mini i tak nie musisz oddawać do CP. Mini zostanie ci na zawszę. I jeszcze jedno, nie ma w tym żadnej kaucji, ani też kaucji na przyszłe opłaty abonamentowe. Ktoś naopowiadał ci bajek.

Wszystko jasne.

 

Co do dekodera to nie mam telewizora z hd, wiec Mini jest ok, a poza tym niedawno go kupiłem, jeszcze nie ma pełnego epg i teletekstu, ale moze niedlugo zrobia:)

 

Co do opłat dodatkowych to tak pisze w regulaminie CP, który otrzymałem z zestawem prepaid:) (moge zeskanowac i pokazac)

 

A chęć zawarcia umowy mogę zgłosić przez iCOK, czy przez infolinie?

I przyślą ją listem przez pocztę czy przez kuriera? Płacę za przesłanie umowy koszty wysyłki?

 

Na prepaid jest wieksza swoboda, ale tak raczej napewno bym nie przerwał dostaw CP do mojego dekodera i płacił co miesiąc, a Fimilijny + cały Relax Mix to ponad 80 zł;)

Szkoda właśnie, że Zone Europa nie ma w Familijnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mam pytanie, ja zawsze abonament za cp mam do 23 ale place 3 czy jak place po terminie moge doliczyc do rachunku kwote za pakiet muzyka.

jak dzwonilem do cp to powiedzieli mi ze musze przed 23 zaplacic za za pakiety bo inaczej mi nie podlacza.

czy to jest prawda?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że pakiet muzyka domówiłeś sobie. Skoro dostałeś umowę na ten pakiet z okresem rozliczeniowym 23 każdego miesiąca, to przed tą datą pieniądze muszą znaleźć się na ich koncie. Pakiet będzie Cie już obowiązywał, ale jak nie zapłacisz to nie pooglądasz sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można uruchomić i później. Warunkiem jest opłacony abonament i jakaś nadpłata na koncie. Jeżeli z tej nadpłaty wystarczy na jakiś dodatkowy pakiet, np. 5,20zł na bajki to można uruchomić nawet w połowie okresu rozliczeniowego. Ten ich system dokładnie wyliczy na ile dni uruchomić za jaką cenę, np. za pół miesiąca 2,60zł a resztę zwraca na nadpłatę. Grunt, żeby wyjściowo wystarczyła za cały miesiąc.

 

Tak właśnie czytam swoją wypowiedź i nie napisałem, że trzeba jeszcze dodzwonić się do BOK-u, żeby to uruchomili :wink:

 

Jeżeli przed okresem rozliczeniowym na koncie będziesz miał RÓWNO tyle ile potrzeba na pakiet obowiązkowy (np. familijny 37,90zł) i dodatkowy (drążmy dalej temat nieszczęsnych bajek :arrow: 37,90 + 5,20 = 43,10zł) to uruchomią się automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jeżeli przed okresem rozliczeniowym na koncie będziesz miał RÓWNO tyle ile potrzeba na pakiet obowiązkowy (np. familijny 37,90zł) i dodatkowy (drążmy dalej temat nieszczęsnych bajek :arrow: 37,90 + 5,20 = 43,10zł) to uruchomią się automatycznie.

Automatycznie po wcześniejszym podpisaniu odpowiedniej umowy (chyba to miałeś na myśli :smile: ) Jak ja miałem po wpłacie około 350 zł, to w takim przypadku bardzo bym się zdenerwował, jakby uruchomili mi automatycznie wszystkie pakiety, tylko dlatego, że pieniądze na to są na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

 

mam dekoder dsb s350g dekoder jest przepisany mna mnie przysłalio mi umowę ale jeszcze nic nie podpisywałem a wolałbym zamiane podkreślam zamianę na samsunga HD czy jest taka możliwość np.: podpisac umowe którą nimi przysłali (na czas nieoznaczony z możliwoścą rozwiąz. z 3 mies. wypowiedzieniem) po jakimś czasie ją wypowiedzieć i zamienić na umowę z HD? czy :idea: jakoś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chęć zawarcia umowy mogę zgłosić przez iCOK, czy przez infolinie?

Możesz zgłosić i tak i tak.

I przyślą ją listem przez pocztę czy przez kuriera? Płacę za przesłanie umowy koszty wysyłki?

Przyślą listem przez Pocztę Polską i będzie w niej dodatkowa koperta zwrotna, którą można odesłać, już podpisany, jeden egzemplarz Umowy. Opłata pocztowa jest przeniesiona na adresata. Za przysłanie i ewentualne odesłanie takiej Umowy, nic nie płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chęć zawarcia umowy mogę zgłosić przez iCOK, czy przez infolinie?

Możesz zgłosić i tak i tak.

I przyślą ją listem przez pocztę czy przez kuriera? Płacę za przesłanie umowy koszty wysyłki?

Przyślą listem przez Pocztę Polską i będzie w niej dodatkowa koperta zwrotna, którą można odesłać, już podpisany, jeden egzemplarz Umowy. Opłata pocztowa jest przeniesiona na adresata. Za przysłanie i ewentualne odesłanie takiej Umowy, nic nie płacisz.

 

to dobrze, chyba im wyśle zapytanie jaką ofertę cenową bym miał na Familijny + Relax Mix podpisując na rok, a jaką na dwa, jestem dla nich wiarygodny, bo przeciez, zeby aktywowac prepaid musialem podac adres/PESEL :)

 

A umowa by pewnie zaczeła by obowiazywac, kiedy sie skonczy oplacony okres prepaid?

 

Chyba karty(jestem prawie pewien) i numeru konta nie zmieniaja? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...