Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wczoraj wymieniłem mój zepsuty dekoder HD5000 na nowy -> ten sam model.

 

Do dzisiaj nie jest aktywny, wczoraj mogłem jeszcze posłuchać tej wspaniałej muzyczki na kanale 31 dzisiaj pokazuje mi ze tego kanału też nie mam w abonamencie.

 

Nie chce mi się dzwonić na infolinie itp. Czy po tych słynnych 48 godzinach CP nie aktywuje mi dekodera będę mógł zerwać umowę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego, przy nowych umowach dekoder SD dostępny jest tylko przy pakiecie Mini HD na 15 miesięcy, natomiast w przypadku pakietu Familijnego HD przy umowie na 15 jak i 36 miesięcy dekoder HD to jednorazowa opłata w wysokości 49 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa to 15 lub 36 miesięcy. Opłata za dekoder w multiroomie SD to 29 zł. Jeżeli pierwszym dekoderem ma być tylko dekoder HD (inna opcja to dekoder HD PVR przy umowie na 36 miesięcy) to opłata za niego wynosi 49 zł. Obydwie opłaty są jednorazowe. Po okresie promocyjnym co miesiąc należy opłacać abonament oraz opłatę za multiroom (zależy od pakietu).

Multiroom SD nie jest dostępny przy pakiecie Familijny HD oraz dwa pakiety dodatkowe (tu tylko multiroom HD), a także przy pakiecie Mini HD (tu w ogóle multiroom nie jest dostępny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie wiem,może głupie pytanie,ale chciałbym się zapytać.Czy pakiet Familijny HD+Extra HD+Sport HD kosztujący 59,90 zł zawiera cały pakiet programów Cyfrowego Polsatu?Oczywiście oprócz paczki HBO i Cinemax SD i HD oraz pakietu erotycznego i VOD.

Jeszcze raz przepraszam jeżeli zadaję głupie pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, pakiet Familijny HD oraz dwa dodatkowe pakiety to koszt 69,90 zł. I w tych trzech pakietach są wszystkie kanały będące w ofercie Cyfrowym Polsacie oprócz wspomnianych przez Ciebie kanałów - premium, erotyki oraz Domowej Wypożyczalni Filmowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałęm się nabrać Cyfrowemu Polsatowi na ten ich zapis w umowie, który przedłuża o rok....

Umowa skończyła mi się we Wrześniu tamtego roku, nie rozwiązywałęm, bo liczyłęm na ofertę z multiroomem. MR SD mnie nie interesował więc czekałem na HD. Zapomniałem o tym fatalnym zapisie w umowie. Dzisiaj dodzwoniłem się na infolinie z zapytaniem co mi oferują. Dostałem propozycje multiroomu z jednym nowym dekoderem na 36 miesięcy i pakiet familijny +eksta+sport (wszystko w HD). Koszty: dekoder 10 zł(3 m-ce za darmo), abonament 59,90 przez 10 miesięcy, potem 84,90. Średnio na miesiąc wychodzi ok. 88 zł. Kpina. Może zgodziłbym się na to, gdyby nie fakt, że już raz na przedłużeniu na starym dekoderze się przejechałem. Zepsuł się a miałem dostać nowy tylko wtedy jeśli podpiszę nową umowę. Pół roku płaciłęm za tv, której nie oglądałem. Najprawdopodobnie zerwę umowę, będzie mnie to kosztować ok 320 zł (4x abo +kara umowna). Chciałem zamiast zrywać umowę zmniejszyć pakiet na mini HD i podarować go babci-oczywiście nie da się....

Jako nowy klient wezmę sobie ofertę za 69,90 na 15 miesięcy a oprócz tego będę płacił stary, nieużywany abonament przez 4 miesiące. Wyjdzie troszkę drożej, ale za 15 miesięcy będę mógł przebierać w ofertach i mam dwa nowe dekodery.

Stąd moje pytanie. Czy moje rozumowanie jest dobre i mogę wziąć nową umowę na przykładowo mamę? Czy to najlepsze rozwiązanie czy możecie doradzić coś lepszego. Nie mam zamiaru czekać 4 miesięcy na rozwiązanie umowy, mam nowy telewizor, który odbiera 4 kanały i się marnuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...