Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli okres podstawowy kończy Ci się 9.12.2010 to już możesz podejść do APS i przedłużyć umowę z obowiązkiem na pakiet Familijny HD (bez HBO). Możesz również przedłużając umowę podmienić CAM na dekoder HD bądź HD DVR i zyskać kilka miesięcy pakietów dodatkowych w cenie pakietu Familijnego. Szczegóły ofert uzyskasz w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem, od piątku jestem posiadaczem dekodera HD 5000 wraz z pakietem Familijny HD. Wszystko jest w porządku, oprócz ilości dostępnych kanałów. Odblokowane zostały WSZYSTKIE kanały SD, wraz z pakietem HBO, a z kanałów HD odblokowane są tylko 4: Fox HD, Eurosport HD, NGHD i AXN HD. Do niedawna były dostępne także Cinemax HD ( Teraz jest tylko czarny ekran ) oraz Polsat HD ( Obecnie brak uprawnien ). Oczywiście pasuje mi taki układ, zawsze lepsze to niż kanały z pakietu Familijny HD + z otwartego okna, ale ciekawi mnie dlaczego wiekszosc kanałów HD jest zablokowana, choć wchodza w opłacany pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączcie na kilkanaście sekund dekoder z zasilania i potem ponownie włączcie,a ze stanu czuwania włączcie pilotem,to powinny wam wejść kanały HD jeżeli macie je w pakiecie,albo są w promocji.U mnie było to samo i po tej operacji zaskoczyły.

 

Zadziałało po czesci. Polsat HD i Cinemax HD działają znowu, niestety kanały typu FoxLife HD czy Polsat Sport HD dalej nie ( Komunikat o braku uprawnien )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cyfrowy Zrob ustawienia fabryczne. Ja jak mialem na promocji pakiet HD to tez czasami mi sie same z siebie kodowaly kanaly, ale jak zrobilem ustawienia fabryczne wszystko wracalo do normy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem bo mam dwa dekodery Cyfrowego Polsatu jeden jest już bez umowy FTA mam a drugi mam z Twardym dyskiem i nie wiem czy na ten co mam FTA czyli Echostara-717 wysłać porozumienie na pakiet Mini czy bez umowy płacić dokładam wtedy tylko z 3 chyba i kiedy chce se oglądam.

Na tym co mam bez umowy to rzadko oglądam bo na tamtym se nagrywam i w dogodnym czasie se obejrzę. Jak byście byli mną to co byście wzięli umowę czy bez umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę przejść na nową ofertę Cyfrowego Polsatu (z pakietu Familijnego z opcją Eurosport HD na pakiet Familijny HD). I mam jeden problem. Nie mam możliwości przejścia na nową ofertę bez wybrania nowego dekodera (chodzi o to, że mam stary dekoder - Samsunga DSB-H370G - a nie mogę przejść z nim na nową ofertę, tylko muszę wziąć nowy dekoder - Sagemcom ESI-88 z dyskiem 320 GB - z tym wyjątkiem, że dysk biorę na własność, a dekoder na udostępnienie [czynsz 5 zł miesięcznie], stary dekoder mam na własność) i bez przejścia na pakiet Familijny HD bez wybrania pakietu dodatkowego (mam staż abonencki ok. 21-22 miesiące, w tym przypadku do pakietu Familijnego HD muszę wziąć jeden pakiet dodatkowy, a ja tego nie chcę, bo płacę 43.90 zł, a proponują mi właśnie Familijny HD z 1 pakietem dodatkowym, bym płacił 59.90 zł + czynsz na dekoder 5 zł = 64.90 zł miesięcznie do płacenia). Mam 2 pytania:

1. Czy będę miał w przyszłości możliwość przejścia na nową ofertę bez brania pakietów dodatkowych i wzięcia nowego dekodera?

2. Czy w tym przypadku jak chcę przejść na nową ofertę, to muszę wziąć to, co mi proponują?

3. Czy warto brać nowy dekoder? Podajcie mi chociaż 5 powodów, do których można przekonać abonenta.

4. Co zrobić ze starym dekoderem? Zostawić go, sprzedać, czy zrobić z nim co innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem w połowie umowy CP (półtora roku jeszcze zostało). Obecnie mam pakiet Mini Max z dekoderem SD Samsung. Zainteresowała mnie dzisiaj oferta z pakietem Mini Extra HD. Czy jest możliwość migracji na ten nowy lepszy pakiet oraz zmiana dekodera na HD? Jeżeli tak to co muszę w tej sprawie zrobić i jakie koszty by mnie obowiązywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafik14, nie jest to możliwe przy twojej umowie. Chyba, że zerwiesz aktualną umowę i podpiszesz nową (nie radzę tego robić, lepiej poczekaj, aż skończy się umowa, 6-5 miesięcy przed jej końcem jak ją zakończyć i dopiero wtedy podpisz nową, albo przejdź na Familijny HD i kup dekoder HD). Rafik14, mam 2 pytania.

1. Czy masz telewizor HD z formatem 16:9?

2. Czy interesują cię kanały HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pierw musisz podpisać umowę na co najmniej pakiet Familijny HD na 29 miesięcy, a potem do tego możesz wziąć pakiet Mini Extra HD na 24 miesiące. Czyli dwie umowy, dwa abonamenty i dwie opłaty co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę podpisać umowę cp na ofertę Promocja Premium. W pakiecie jest internet w wysokości 4GB. Przeglądam internet, filmy ściągam sporadycznie, słucham trochę muzyki z internetu, filmów w internecie nie oglądam. Na jaki czas w takim przypadku, może wystarczyć transfer danych 4GB?(nie mam pojęcia o sprawach technicznych). Jeszcze jedno pytanko : zależy mi głównie na sporcie(musi być siatkówka i piłka ręczna), kto ma najlepszą ofertę ? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...