Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było już o tym pisane. Możesz podpisać dwa rodzaje umów: albo umowę że po okresie gratisowym musisz zachować co najmniej 1 dodatkową opcję albo umowę, że po okresie gratisowym nie musisz zachowywać żadnej dodatkowej opcji. W pierwszym przypadku jest tańsza cena dekodera. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w umowie będziesz miał zapisane ile pakietów musisz zostawić. Ale opcja o której mówisz jest w CP 3 miesiące FHD+3 pakiety a po 3 możesz zrezygnować ze wszystkich ale musisz zostawić FHD za 39,90zł, dekoder będzie wtedy droższy i narzucą Ci opłatę za wypożyczenie 5zł/msc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka pytań a mianowicie

 

1.Chciałbym wziąść CP na 15-mcy z dodatkowymi 3 pakietami i chciałbym oglądać na 2 tv więc jakie będą wtedy koszty dekoderów

2.Jaki abonament minimalny

3.Wystarczy wziąść mini hd i familijny hd z 2 pakietami i oglądać kanały z familijnego na 2 tv ?

4.. Chciałbym oglądać na komputerze i na telewizorze czy będe miał te same kanały ? jak tak to przez jaki okres ?

5.Co dokupić aby oglądać przez kartę tv i nagrywać sobie na dysk twardy w komputerze czy oni mi sami dadzą te "rzecz" a jak nie to co ja mam kupić i jaka tego bedzie cena ? '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym pisane. Możesz podpisać dwa rodzaje umów: albo umowę że po okresie gratisowym musisz zachować co najmniej 1 dodatkową opcję albo umowę, że po okresie gratisowym nie musisz zachowywać żadnej dodatkowej opcji. W pierwszym przypadku jest tańsza cena dekodera. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne.

 

I czy w tej opcji możliwa jest umowa na 15 miesięcy ?? i jaka cena Dekodera HD bądź dekoder HD DRV ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz podpisać umowę na 15 miesięcy. Dekoder HD za 49 zł (bez zobowiązania na żadną dodatkową opcję oprócz Familijnego HD) lub 1 zł (ze zobowiązaniem na 1 dodatkową opcję oprócz Familijnego HD). Przy umowie na 15 miesięcy dekoder z nagrywarką nie jest dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonament na 3 pakiety to 89.90 i dekoder albo z nagrywaniem i masz opłatę 5zł/msc (ale przy 29msc) albo bez nagrywania i masz go za 1zł bez kosztów wynajmu, do tego bierzesz drugi dekoder HD na udostepnienie za 49zł z pakietem Mini HD za 9.90 lub Mini Extra HD za 14.90.

Kanały z familijnego będa na tym telewizorze na którym masz dekoder, na drugim będzie ten drugi pakiet. W jaki sposób chcesz oglądac na komputerze bo tego nie powiedziałeś. Zakładam że EURO z dekodera do SVIDEO+AUDIO w karcie TV w komputerze, wtedy masz dokladnie to samo co na ekranie TV, nie musisz nic kupować zwykła analogowa karta TV wystarczy nagrasz co będzie włączone na dekoderze ale oczywiście w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka pytań a mianowicie

 

1.Chciałbym wziąść CP na 15-mcy z dodatkowymi 3 pakietami i chciałbym oglądać na 2 tv więc jakie będą wtedy koszty dekoderów '

 

Umowa w promocji 'drugi dekoder' nie występuje w opcji na 15 m-cy. Na dekoder główny trwa 29 m-cy a na dodatkowy 24 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagem ESI88 umowa tylko na 29 m-cy, koszt 49zł + 5zł co miesiąc czynszu do abonamentu.

HD5000 umowa na 29 lub 15 m-cy, koszt 49zł i brak czynszu co miesiąc.

Umowa w wariancie pozostania tylko na pakiecie Familijnym HD po okresie promocyjnym 3 lub 6 miesięcy.

 

Sagem ESI 88 jest rzeczywiście tylko przy umowie na 29 miesięcy, ale jego koszt to 1 zł + 5 zł./mies. Natomiast dekoder HD 5000 przy umowie na 15 miesięcy rzeczywiście kosztuje 49 zł, ale już przy umowie na 29 miesięcy - 1 zł. To tak, aby nie było wątpliwości. Kto nie wierzy, odsyłam na stronę CP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tanim wariantem na drugi telewizor i patrzyłem na ofertę CP Pakiet Familijny HD z możliwością zejścia na Mini HD. Umowa tylko na 29 miesięcy. Można podpisać też w ramach Multioferty z telefonem. Jest 3 miesiące gratis, ale tu mam pytanie czy przez całe te 3 miesiace oglądam Familijny HD, a potem albo zostaję albo schodzę na Mini HD czy Familijny HD jest tylko przez 1 miesiąc? I czy te pakiety można zmieniać z miesiąca na miesiąc? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zostawiłem na kanale dla abonentów i normalnie nie włączyli. Czy wznowienie połączenia z satelitą coś da? Trochę długo to włączają. Minęły już 4 dni

 

Ja miałem podobnie jak zmieniałem dekoder, więc ponowiłem połączenie z satelity dzwoniąc przez telefon bo jak robiłem to przez iCOK to mi wyskakiwał błąd połączenia na telewizorze, spróbuj przez neta i przez telefon powinno któreś pomóc ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas jeśli podpiszesz umowę z dekoderem HD5000 za 149zł lub 49zł+5zł czynszu po okresie promocyjnym to masz 3 miesiące gratis Familijnego HD z prawem zejścia do Mini HD od czwartego miesiąca. Pamiętaj jednak, że dyspozycja zejścia musi w tej sytuacji zostać dokonana przed zakończeniem trzeciego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartek0395 coś za długo to trwa, sprawdź czy karta jest widoczna, raczej skoro jest nowa to nie powinno być z nią problemów ale rożnie bywa, jaki komunikat wyświetla dekoder, czy jest sygnał z satelity, czy dobrze ustawiona jest instalacja w menu, czy darmowe kanały działają, jak jest wszystko OK to znaczy że coś jest nie tak z dekoderem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...