Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra , zadzwoniłem do nich drugi raz i to co zmajstrowałem wygląda następująco :

Podpisuje nową umowę (coś w stylu porozumienia, aneksu) na nowy dekoder i zostawiam sobie samsunga u siebie (zablokowanego lub z kanałami FTA) i płace tylko za nowy dekoder, który będzie aktywny , a ze starym samsungiem robię co chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, jestem tutaj od paru minut zarejestrowana ...na imię mam Krystyna i to mój pierwszy post :D

 

W grudniu 2009 rozwiązałam 2 letnią umowę z CP( pakiet familijny), ponieważ stałam się posiadaczką dekodera ICord (500giga) i używam modułu cyfrowego. Polsat opłaca moja mama i pomyliła numery konta i wpłaciła sumę 55złotych(opłata za familijny i pakiet sportowy ), na wypowiedziane przeze mnie konto . Po rozmowie z infolinią, kazano mi napisać maila z prośbą o przeksięgowanie tej kwoty . Moje pytanie brzmi - ile to trwa z reguły, może już ktoś miał podobny problem i czy cała suma zostanie przeksięgowana, bo automatycznie na nieistniejącym koncie została potrącona opłata za pakiet familiny )?

 

 

i tu dalszy ciąg historii...wczoraj odłączono mi rano dostęp do programów ...chociaż miałam zapłacony abonament na module cyfrowym do 12 02.2010.

Bardzo zdziwiona i zła ( bo leżę w łóżku ze zwichniątą nogą) telefon do infolinii...Pani poinformowała mnie, że zmieniono mi okres rozliczeniowy i trwa on do 2 lutego ...i mam sobie napisać list , dlaczego tak jest i że dostęp mam zablokowany . Drugi telefon, inna pani bardziej konkretna powiedziała, że okres rozliczeniowy zmieniono mi, bo napisałam wtedy czyli 2.02. maila o przeksięgowanie i powiedziała mi, że włączą mi Polsat na okres warunkowy 3 dni, bo zapewniłam...że poszły nowe środki z konta i będę dalej czekała, aż ktoś mi te pieniążki wreszcie przeksięguje ... Oczywiście były to tylko zapewnienia ...Trzeci telefon i bardzo miła pani , powiedziała ...że połączy mnie z innym Panem , który mi przeksięguje środki momentalnie i tak się stało (bo prośba mailowa pozostała bez odpowiedzi). Pełna radochy ucieszyłam się ponownym dostępem do programów ...Radość trwała 2 godziny i zablokowano mi znów pakiet familijny , pozostawiając sportowy. Dwa kolejne telefony i tłumaczenie się niedziałającym systemem ...aż wreszcie wieczorem pojawiły się na koncie przeksięgowane środki i mi włączono ponownie cały pakiet . Użerałam się cały dzień z Infolinią ... już teraz wiem , że jak jeden konsultant powie nic się nie da zrobić, trzeba dzwonić do drugiego, bo i środki przez telefon można od razu przeksięować ...czyli wniosek wszystko się da, tylko trzeba trafić na chętnego do pomocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile w końcu płaci się w okresie dodatkowym? Tyle samo co w okresie podstawowym czy więcej? Niech odpowie ktoś, kto wie na 100%.

Tyle samo co w podstawowym.

 

Ja także dostałem nową umowę gdzie piszą o uldze 24 zł w okresie podstawowym. Czy więc w okresie dodatkowym za familijny będę płacił nadal 37.9 czy już 39.9 ?

W dodatkowym już 39,90 zł, bo inaczej ulga wynosiłaby 48 zł.

 

Powtórzę raz jeszcze. Opłata w okresie dodatkowym jest taka sama jak w okresie podstawowym. Ulga 24zł w przypadku symt dotyczy tylko i wyłącznie okresu podstawowego, dlatego jest 24zł a nie 48zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podpisałem umowę dnia 01.04.2008 na 24 msc na pakiet familijny + Relax Mix, jako że umowa się kończy i mam na dodatek c+ kanały się powielają, to chciałbym zejść na pakiet Familijny + pakiet sport+ pakiet HD . Czy mógłby ktoś napisać wzór oraz adres na jakim mam wysłać list z rezygnacją oraz przejściem na wyżej wymienione pakiety? I do kiedy muszę wysłać ten list??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturro chyba chodzi Ci o przedpłacony a nie nieokreślony, na nieokreślony przechodzisz jak nie wypowiesz umowy, wtedy abonament jest droższy i masz na niego 3 miesiące wypowiedzenia, w przedpłaconym masz jeszcze drożej ale sygnał masz tylko wtedy gdy zapłacisz i nie ma wypowiedzeń, jak nie płacisz to nie ma sygnału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co obniżać ? Odejmiesz sobie 6 zł (Różnica między Sportem a RX) a stracisz wiele kanałów i możliwość opóźnienia się z opłatą :) Z racji tego, że pakiety dodatkowe są wyłączane na koniec okresu rozliczeniowego i nie ma w ich przypadku okresu karencji. Poza tym, jeśli umowę podpisałeś w kwietniu 2008 to podpisałeś ją albo na 24 albo na 25 lub też na 29 msc. Zatem masz wieeeele czasu. Jeżeli nadal będziesz chciał takiego czegoś dokonać wystarczy, że zadzwonisz na infolinię po zakończeniu okresu podstawowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezygnuje po to że na innych platformach mam zonę Europa, a tv1000 nie oglądam, a reszta kanałów posiadają inne platformy, żeby offtopic nie robić, czyli wystarczy jak zadzwonię na infolinie ? Bo w aps kazał mi wysyłać jakieś wypowiedzenie :< bez sensu normalnie -__-

 

 

edit: zadzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się ze wszystko można załatwić przez infolinię ;] bez zbędnej korespondencji z CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z panią z infolini chciałam żeby mi włączyli pakiet film. No i teraz niby jest tak że trzeba zadeklarować że będzie się opłacać taki pakiet co miesiąc koszt 15.80zł. Mam umowę na czas nieokreślony i w tym miesiącu za pakiet familijny musiałam zapłacić 39.90. Nie rozumiem tego moim zdaniem pakiet film powinnien kosztować 16.9 tak jak jest w nowym cenniku dla umów na czas nieokreślony. Konsultantka powiedziała że jednak 15.80 jeśli się potwierdzi telefoniczne że będzie się opłacać co miesiąc( już nie ma tak że jak chcesz wykupić sobie jakiś pakiet dodatkowy, płaci się odpowiednią kwotę i masz kiedy ci się podoba) Ten polsat to już tak wymyśla jakieś kombinacje alpejskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturro chyba chodzi Ci o przedpłacony a nie nieokreślony, na nieokreślony przechodzisz jak nie wypowiesz umowy, wtedy abonament jest droższy i masz na niego 3 miesiące wypowiedzenia, w przedpłaconym masz jeszcze drożej ale sygnał masz tylko wtedy gdy zapłacisz i nie ma wypowiedzeń, jak nie płacisz to nie ma sygnału
czyli jak wycofie wypowiedzenie to z automatu bede na nieokreslonym tak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz w umowie arturro, po zakończeniu okresu podstawowego umowa przechodzi automatycznie na czas nieokreślony i koszt familijnego to 39,90, musisz płacić co miesiąc inaczej odcinają sygnal a i tak musisz zaplacić za miesiąc w którym odcięli. W przedpłaconym, który uzyskasz po wypowiedzeniu koszt to 42,90zł ale nie musisz nic płacić, sygnał masz jak płacisz, jak nie płacisz to nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, jeśli wymówisz umowę zostaniesz automatycznie pozbawiony całkiem dobrego dekodera, chyba żeby zapytać się o kwotę wykupu dekodera? chociaż to pewnie kwota z kosmosu bedzię, kiedyś te tunery Samsung HD chodziły po 100zł, płacisz coś za wynajem? kiedyś trzeba było chyba 10zł płacić to przez okres umowy uzbierało się na nowy dekoder :)

 

czyli musisz wycofać wypowiedzenie lub zapytać się co mogą Ci zaoferować, z tego co kojarzę niżej jak familijny mieć nie możesz bo masz dekoder HD, zresztą żeby mieć niżej musiałbyś wypowiedzieć umowę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie czasu trwania umowy w Cyfrowym Polsacie:

1/ czy umowa zawarta na 24 m-ce trwa określony maksymalny czas te 2 lata , a w tym jest zaliczony okres bez opłaty np. 3 m-ce,

2/ czy czas trwania umowy 24 m-ce liczy sie dopiero od tych wolnych bez opłaty 3 miesięcy, tj razem 27 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że nie będzie można przełożyć tej karty z Echostara DSB 717 do modułu CI (poczytaj sobie o tzw. "parowaniu" kart do dekodera). A jeśli już weźmiesz od CP moduł CI, to w nim będzie już karta kodowa i zapewne na ten moduł będzie nowa umowa, a co za tym idzie będziesz miał 2 abonamenty w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...