Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem. Jednak chodzi mi o taką sytuację: mam cyfre+ z multiroomem, więc oglądać mam co w obydwu pokojach. Natomiast w tym roku będą przez miesiąc czy dwa mistrzostwa świata w RPA i na ten okres chciałem wykupić sobie mini maxa z polsatem i polsatem sport. Skoro jest to możliwe i później nie przedłużą mi czasu nieokreślonego i autmatycznie wrócę do FTA to bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w imieniu szwagierki.

Jej umowa przeszła w okres nieokreślony i w zeszłym tygodniu dostała nowy regulamin i nowy cennik.

Jeżeli Was dobrze rozumiem, to teraz może wypowiedzieć umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia tak ?

I 2 pytanko przy jakim pakiecie można wziąść dekoder HD ?

Nie zależy jej na opcjach HD ale obraz chyba powinien być ładniejszy podłaczając do 37 lcd dekoder HD kablem HDMI ?

Obecnie ma podłączone przez scart i jest [beep]a wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa, zostanie rozwiązania w trybie natychmiastowym - dokładnie w ostatnim dniu przed wejściem w życie dla danego abonenta podwyższenia ceny - dokładną datę macie określoną w piśmie.

 

Dekoder HD = minimum pakiet Familijny (umowa na pakiet RX, z możliwością zejścia do Fam).

Jeśli chcesz uzyskać najlepszą jakość przy kanałach SD wykorzystaj złącze Component. Szukaj więc Samsunga H370G - będzie ciężko. Jeśli nie dorwiesz dekodera Samsunga to zostaje Ci Echostar i podłączenie poprzez HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbili mnie dziś w tym CP... Zadzwoniłem do biura obsługi klienta ponieważ nadal nie doszła moja wpłata.. okazało się, że wpłata owszem doszła ale niestety nie mogą mi włączyć dodatkowego pakietu bo dekoder HD brałem w listopadzie i mam promocję do końca lutego... a kto jest objęty promocją nie może dokupować pakietów.. no żal.pl normalnie to teraz żeby sobie posłuchać MTVN HD muszę czekać do marca po prostu wspaniale :shock:

 

Więc jak pisałem rano aktywacja pakietów przez telefon okazała się niemożliwa ale drogą mailową coś osiągnąłem:

Witam

Uprzejmie informuję, że korzystanie z kanału MTVN HD jest możliwe po podpisaniu stosownego porozumienia.

Odnośnie Pakietu Muzyka, zawiadamiam, że sygnał został ponowiony.

 

O jakie porozumienie chodzi? Czy oni są nienormalni? Kanały HD miały być normalnie dostępne do familijnego a tu co? Śmiech na sali to co oni tam robią.

 

Hmmm po kolejnym mailu dostałem fajną odpowiedź:

 

Witam

Uprzejmie informuję, że oferta dotycząca poszerzenia abonamentu jest obecnie w trakcie przygotowywania. Mając na uwadze dalszą współpracę obecnie umożliwimy Panu bezpłatny odbiór Pakietu MTVN HD na okres 30 dni.

 

Więc jednak muszę powiedziec, że chyba nie jest z nimi tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

Mnie spotkała inna sytuacja z polsatem.

Przez cały okrs umowy wpłacełem przelewem opłatę za pakiet familijny.

W grudniu wypowiedziałem umowę, która jeszcze obowiązuje do lutego 2010r. P wypowiedzeniu umowy wniosłem kolejną opłatę za następny okres rozliczeniowy(styczeń 2010). i co sie okazuje .

Moje pieniądze zaginęły. Konsultantka telefonicznie poinformowała mnie że moje kont na któfre wpłacałem dotąd pieniądze NIE ISTNIEEJE SIC!!!! i pdała mi drugi numer konta.

Drogą e-mail złozyłem reklamację ale myślę że lada dzień odetną mi sygnał za niezapłacenie rachunku.

Co robić w takiej sytuacji.

Chciałbym zaznaczyć że przez 3 lata (bo tyle miałem umowę nie była żadnych problemów z przelaniem pieniędzy na konto

Proszę ora dę doświadczonych forumowiczów zo w tej sytuacji robić

pozdrawiam :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei podpisałem nową umowę na 29 m-cy na pakiet min. Familijny + HBO + pakiet HD i niby powinienem mieć pełną ofertę za darmo prze 6 m-cy.

HBO HD jednak jest niedostępne. Napisałem już 3 razy i jedyne co otrzymałem to, że "muszę podpisać stosowne porozumienie" :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podpisaną umowę z polsatem na 2 lata, która zakończyła się 24-11-2009 i po tym okresie przeszła w umowę na czas nieokreślony. Przed tym terminem otrzymałem nowy cennik i regulamin i umowę do podpisania, ale trochę się ociągałem z jej podpisaniem, bo nie wiedziałem dokładnie czy będę kontynuować przygodę z polsatem. Jednak się zdecydowałem na kontynuację umowy i porozumienie wysłałem dnia 9-12-2009. Termin był do 14-12-2009. Okazało się (po telefonie do COK), że umowa dotarła za poźno (16-12-2009), więc cena za pakiet mini, która miałem (9,90) już mnie nie obowiązuje, i teraz muszę płacić 11,90, tak jakbym się zgodził z nowym cennikiem. Pani w telefonicznym "centrum dezinformacji" poradziła, żeby udał się do najbliższego APS celem podpisania odpowiedniego porozumienia, które zagwarantowałoby mi cenę 9,90 jeszcze przez najbliższy rok. Byłem dziś w APS i okazało się, że oczywiście nie można takiego porozumienia podpisać w APS i nigdy takiej operacji nie wykonywano w APS (przynajmniej w tym w którym byłem). Pan który tam siedział powiedział, że infolinia wprowadziła mnie w błąd i żebym jeszcze raz zadzwonił.

 

No to można podpisać porozumienie w APS czy nie?

Myślę, żeby rozwiązać umowę z dniem 24-01-2010 (do wtedy mam opłacony abonament) i podpisać nową na 2 lata znów z pakietem mini (za 9,90). Problem jest tylko taki, że dekoder który oferują jest do kitu (Dekoder Mini), już lepszy mój Echostar 717, w którym przynajmniej można sobie kanały poukładać jak się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei podpisałem nową umowę na 29 m-cy na pakiet min. Familijny + HBO + pakiet HD i niby powinienem mieć pełną ofertę za darmo prze 6 m-cy.

HBO HD jednak jest niedostępne. Napisałem już 3 razy i jedyne co otrzymałem to, że "muszę podpisać stosowne porozumienie" :crazy:

 

HBO HD nie wchodzi w skład pakietu HD. Na ten kanał podpisuje się osobne porozumienie.

 

No to można podpisać porozumienie w APS czy nie?

 

Można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co za sierota siedzi w tym APS !!! Mimo wszystko zadzwonię i tak do COK-u, może uda się porozumienie podpisać na odległość. W sumie co to za problem kliknąć w komputerze tu i tam? Czemu ci z COK nie potrafią sami załatwić niektórych spraw od ręki, tylko trzeba się użerać !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko bo mam teraz możliwość zerwania umowy z cp i wziąść nową oferte i nawiązuje sie pytanie czy lepiej zerwać umowe stara i rozpoćząc nową ps.abonament 37,90 pakiet familijny i tak chcem zostać tylko oczywisicie płacić 37,90 a nie 39,90zł dlatego chciałem podpisać umowe na oferte z nowym dekoderem i za pół roku za free tylko po pół roku musze zmniejszyć sobie abonament z relax mix na familijny acha dają dekoder za 48zł na wypożyczenie ciekawe czy ktoś z was skożystał z tej ofert zlikwidował stara umowe a podpisał nową ??????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon na infolinie i powiedz ze chcesz zrezygnowac z umowy ewentualnie czekasz na kontakt ze strony cyfrowego polsatu w sprawie jakiejs atrakcyjnej oferty, zeby do Ciebie zadzwonili

Listy można układać też w echostarze 717 (który akurat posiadam) i w 616. Kolega jaktro już mi pomógł w zakresie przedłużenia umowy. Jutro idę do APS i załatwiam sprawę.

Listy mozna ukladac we wszystkich echostarach od modelu 606 do 717, w 717A nie ma juz tej mozliwosci a tylko takie sa teraz w sprzedazy, znaczy w nich tez mozna ale od 200 kanalu wzwyz.

 

Numer seryjny w 717A zaczyna sie na 377... a w 717 na 371...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...