Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy doradzicie mi tutaj na temat rozwiązania umowy ? cczy to wystarczy do zerwania z cp

 

9b402c16c286f6cfmed.jpg

Link do większej fotki bo tu słabo widać

 

http://images40.fotosik.pl/234/287fdb4dc6b7930a.jpg

 

Trzeba od nich uciekać tragedia z tymi vod co jakis czasu muszę na nowo szukać jim jam dość.... :/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w CP liczą się okres rozliczeniowy to nie miesiące kalendarzowe. w treści masz złe daty, jeśli szybko wyślesz wypowiedzenie i dotrze do nich do 29 grudnia to 3 miesiące okresu wypowiedzenia kończą się 29 marca. Musisz więc napisać:

" Z dniem 29 marca wypowiadam umowę o abonament, numer karty do dekodera (tutaj Twój nr karty)."

 

to jedno zdanie wystarczy, ale musisz mieć szczęście aby w w tym gorącym okresie na koniec roku do 29 grudnia dotarło pismo. jeśli dotrze po 29 grudnia to okres wypowiedzenia zacznie się od 29 stycznia i umowa wygaśnie 29 kwietnia. Tak jak wyżej patryk691 napisał wyślij poleconym priorytetem za potwierdzeniem odbioru. Mam nadzieję, że pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, abonentem na umie na czas nieokreslony (po zakonczonym okresie podstawowym) i tez otrzymalem nowa umowe. nie jestem fachowcem w dziedzinie umow stad prosba o male wyjasnienienia

 

1.jezeli nie odesle podpisanej nowej umowy to dalej jestem abonentem na czas nieokreslony (z 3 miesiecznym okresem wypowiedzenia) tylko ze bede placic 2 zl wiecej za familijny ??

2. jesli podpisze umowe to bedzie to umowa na 2 lata, z czego jesli wysle wypowiedzenie conajmniej miesiac przed koncem okresu podstawowego to umowa staje sie umową na czas nieokreslony z kolejenym,nowym 3 miesiecznym okresem wypowiedzenia ?

3. w dokumencie od CP napisane jest rowniez, ze ulga przyznana abonentowi w okresie podstawowym wynosi 24 zl. czy dotyczy ona tego, ze w przeciagu roku zamiast 39,9 bede placil 37,9 i stad to 24 zl ? czy dotycza one moze czegos innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na inflolini dowiedziałem się że można kupic pakiet mini na stary dekoder na 1 miesiąc za 9,99zł. Czy to prawda? Pytam bo konsultant mógł coś pomieszac.

 

Podpisujesz porozumienie na czas nieokreślony z 1mc wypowiedzenia.

Dostajesz pisemko do domu, odsyłasz do Warszawy, a do tego pisma dołączasz wypowiedzenie i oglądasz 1mc :)

 

 

1) Lepiej udaj się do APSu najbliższego z numerem karty i dowodem osobistym - wówczas nie czekasz x tygodni na pismo, które może nie nadejść

2) Pakiet Mini - 9,90 zł :)

3) "Stary" dekoder musi mieć nową kartę - [pomarańczową] powinna się zaczynać od 073x - w miejscu x musi być cyfra 6 lub większa [o ile dobrze pamiętam] :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy doradzicie mi tutaj na temat rozwiązania umowy ? cczy to wystarczy do zerwania z cp

 

9b402c16c286f6cfmed.jpg

Link do większej fotki bo tu słabo widać

 

http://images40.fotosik.pl/234/287fdb4dc6b7930a.jpg

 

Trzeba od nich uciekać tragedia z tymi vod co jakis czasu muszę na nowo szukać jim jam dość.... :/:/:/

 

 

 

Witam dzowniłem i z dniem 30 marca 2010 konie umowy :) już się cieszę :D

AA od nowego roku dla nowych abonentów pakiet familijny bedzie po 42 zł z groszami ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...