Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź stan konta na ICOK. CP NIGDY nie zmieniał konta do wpłat. Konto jest przypisane do dekodera.

 

A właśnie ze zmieniał. Jak wymieniałem dekoder sd na hd dostałem nową umowe z nowym kontem.

Pierwszą wpłate zrobiłem na nowe konto bo tak mnie pinformowano w ICOK.

Drugą wpłate robiłem również na nowe konto i ku mojemu ździwieniu pieniędzy na koncie nie było.

Okazało się że CP zmienilo mi konto ( nie nformując mnie o tym) na poprzednie stare a ja przelałem zgodnie z tym co mi powiedziano w ICOK na nowe.

Dostęp do kanałów oczywiście zablokowano. Dzwoniłem do nich narobiłem boruty wydzierałem się o słuchawki na każdego do kogo mnie przełanczano i po pół godziny pieniążki znalazły się na właściwym koncie ( na tym starym ) i kanały odblokowano.

Taką miałem przygode z kontami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cp to mnie zadzwoniło i z tego co mi przekazano bo nie ja odbierałem ten telefon powiedzieli że te 10 zeta jest za prze kontowanie dekodera i wzięli sobie tą kwotę z mojego ostatniego abonamentu przez co na ICOK ostatnia wpłata została zredukowana do 57, 80 a w należności za następny miesiąc widnieje już 77,80 . Wynika że dopóki nie zapłacę następnego abonamentu to do tej pory kanały wchodzące w skład Realx Mix Film będą zablokowane. Mam parę pytań. Zastanawiam się czy po prostu zapłacić te 77,80 czy może oddzielnie tyle ile należy się za kolejny abonament 67,80 i osobno te 10 zł z informacją że to jest za to przeksięgowanie dekodera. :?: Niby może wychodzi na to samo ale mam już wątpliwości bo nie raz Cp z najmniejszego szczegółu czy niedopatrzenia potrafi zrobić problem zasłaniając się dodatkowo tym że wszystko kontroluje system i oni nie mogą nic zrobić a czasami jak w przypadku wyżej opisanego wzięcia sobie kasy z ostatniej wpłaty za abonament nie trzymają się już niuansów, są wyjątkowo zaradni i system już ich nie ogranicza. Skoro piszecie że Cp nie zmienia numeru kont to dlaczego tym razem tak zrobili :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie a zbytnio się nie znam. Posiadam dekoter echostar i właśnie wypowiedziałem umowę, czy ktoś może podpisać umowę z Polsatem na samą kartę i odbierać na tym dekoderze czy będzie trzeba kupić nowy dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie tylko że nie wiem gdzie tego posta dać to napiszę tu a więc mam dekoder echostar i chciałbym oglądać te kanały na dwóch telewizorach ale na takiej zasadzie że np. ktoś ogląda TV4 a ja w drugim pokoju TVN dało by radę coś takiego zrobić? czy muszę na drugi nowy dekoder kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę mój ostatni post żeby odświeżyć temat

 

Cp to mnie zadzwoniło i z tego co mi przekazano bo nie ja odbierałem ten telefon powiedzieli że te 10 zeta jest za prze kontowanie dekodera i wzięli sobie tą kwotę z mojego ostatniego abonamentu przez co na ICOK ostatnia wpłata została zredukowana do 57, 80 a w należności za następny miesiąc widnieje już 77,80 . Wynika że dopóki nie zapłacę następnego abonamentu to do tej pory kanały wchodzące w skład Realx Mix Film będą zablokowane. Mam parę pytań. Zastanawiam się czy po prostu zapłacić te 77,80 czy może oddzielnie tyle ile należy się za kolejny abonament 67,80 i osobno te 10 zł z informacją że to jest za to przeksięgowanie dekodera. :?: Niby może wychodzi na to samo ale mam już wątpliwości bo nie raz Cp z najmniejszego szczegółu czy niedopatrzenia potrafi zrobić problem zasłaniając się dodatkowo tym że wszystko kontroluje system i oni nie mogą nic zrobić a czasami jak w przypadku wyżej opisanego wzięcia sobie kasy z ostatniej wpłaty za abonament nie trzymają się już niuansów, są wyjątkowo zaradni i system już ich nie ogranicza. Skoro piszecie że Cp nie zmienia numeru kont to dlaczego tym razem tak zrobili :?:

 

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł :?: Dlaczego CP zmienił konto :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że nie, dekoder jest cały czas na tą samą osobę. Od podpisania nowej umowy z Cp 15 miesięcy temu nie dokonywałem żadnych zmian. To prze kontowanie/prze księgowanie to jest wyłącznie wymysł Cyfrowego Polsatu. Zmienili mi konto na które ma wpływać abonament i teraz każą sobie płacić za własne decyzje. Ja sam czy ktoś z rodziny nie prosił ich o to , sami sobie tak postanowili . Jak ktoś czegoś nie wie to przeczytajcie moje wcześniejsze posty bo nie chce wszystkiego cytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie wypowiedzialem umowe z cyfrowym polsatem w listopadzie obowiazywał mnie 3 miesieczny okres wypowiedzi wiec dnia 2 marca powinienem zakonczyc umowe wpłaciłem ostania wpłate własnie teraz po czym pisze mi ze nastepna kwota jest do zapłacenia w marcu:| czyzby moje wypowiedzenie nie doszło do niech ze kaza mi płacic nastepna płatnosc? prosze o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie umowa przeszła mi na czas nieokreślony w związku z czym wymiana na Samsunga HD będzie kosztować 299 zł(pakiet familijny).

W APS-ie mówią mi że po rozwiązaniu umowy będę go miał za 99 zł , tylko na jakich warunkach(dzierżawa czy coś podobnego ?) Proszę o odpowiedź !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...