Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :smile: Mam obecnie Pakiet Familijny, ale chcę do niego dokupić pakiet Relax Mix. W ICOK- u jest napisane, że bedę musiał dopłacić 39,80 zł, więc razem z P.F wyniesie to 77,70 zł. A przecież w cennikach napisane jest, że cena za P.F i P.R.M wynosi 57,90. Więc jak to jest? Która cena obowiązuje? Z góry dzięki za odp. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :smile: Mam obecnie Pakiet Familijny, ale chcę do niego dokupić pakiet Relax Mix. W ICOK- u jest napisane, że bedę musiał dopłacić 39,80 zł, więc razem z P.F wyniesie to 77,70 zł. A przecież w cennikach napisane jest, że cena za P.F i P.R.M wynosi 57,90. Więc jak to jest? Która cena obowiązuje? Z góry dzięki za odp. :wink:

To co masz napisane w iCOk to jest prawda, bo 39,80 zł za Relax Mix, to cena za ten pakiet jeżeli nie masz podpisanej umowy i możesz wykupić go w tych miesiącach w których chcesz :wink: Dopiero, gdy zadzwonisz do CP i powiesz, że chcesz podpisać umowę na pakiet Relax Mix, to zapłacisz za niego 19,90 zł, co razem z pakietem Familijnym wyniesie 57,80 zł :wink: Najpierw przyślą ci tą umowę na x miesięcy, ty ją podpiszesz i odeślesz do CP, gdy ona dotrze do CP i ją zarejestrują, to będziesz mógł płacić te 19,90 zł za RM, a bez umowy no to te 39,80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez około 2 tygodnie nie miałem czasu na śledzenie forum i nie wiem, czy CP ostatnio coś takiego zaczął praktykować, czy jestem jakimś wyjątkiem, ale mam wysłane wypowiedzenie, CP będę miał do połowy grudnia, a tu dzisiaj dzwoni Pani z Polsatu z pytaniem dlaczego rezygnuję i żebym został przy tej platformie. Mam RelaxMix i cciała abym wziął np. Familijny za 37,90 albo mini za 9,90, przy umowie na czas nieokreślony, oczywiście jestem już zdecydowany co do rezygnacji, ale mimo iż nie proponowali żadnych zniżek, to ten telefon mnie zaskoczył. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej możliwości. Odbiór HBO jest możliwy po podpisaniu porozumienia na ten pakiet. Porozumienie ma tego plusa, że po miesiącu możesz zrezygnować. Problem jest taki, że z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia, czyli opłat + konieczności oglądania. Swoją drogą klientowi opłaca się wziąć pakiet familijny, następnie podpisać porozumienie, by móc z hbo w każdej chwili z 3m okresem wypowiedzenia zrezygnować. podpisując umowę na hbo od razu ma się do wyboru albo umowa na fam+hbo do konca okresu podstawowego albo hbo przez 13 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NATYCHMIASTOWE ROZWIĄZANIE UMOWY Z "CP"?

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Witam! "CP" pozbawił mnie możliwości oglądania pakietu familijnego, pomimo, że mam opłacony abonament. Powód- brak nowejj karty do N3!!! Dzwonie już do nich od dwóch miesięcy i nadal karty nie mam. A to pani mówi, że wysłali a ja nie odbebrałem, a to kilka dni póżniej slysZe przez tel, że jeszcze jwj nie wysłali, przedwczoraj dzwonie a tu słyszę ,że 2 razy wysłali i 2 razy nie odebrałem! Oczywiście u mnie w domu zawsze ktos jest wiec by odebrał, awiza też żadnego nie było! I tu czara goryczy się przelała! Chcę rozwiązać z nimi umowę na czas nieokreślony w trybie natychmiastowym powolując się na Pkt.III parag. 3 ich regulaminu tj. cytuję:

Cyfrowy Polsat w okresie obowiązywania umowy zobowiązany jest do zapewnienia klientowi możliwości korzystania z oferty, w tym z pakietu podstawowego na warunkach określonych w umowie oraz niniejszym regulaminie.

Co o tym sądzicie? Mam rację? Dla mnie to jawne nie dotrzymanie warunków umowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...