Skocz do zawartości

laptop za okolo 2tys


Rekomendowane odpowiedzi

siemka szukam lapka za okolo 2 tysiace, obecnie mam asusa z prockiem i3 nie moge o nim zlego zdania powiedziec ale dziewczyna chce lapka kupic wiec zaoferowalem jej swoj za pare zl a sam doloze sobie i kupie lepszy. jak narazie upatrzylem sobie taki

allegro.pl/acer-5560g-quad-4x2-3-4-750-radeon-windows-600zl-i2306145269.html

 

moze macie jakies propozycje opinie o nim o innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

A Ja bym zaczął szukać na podstawie listy zwrotów reklamacyjnych do serwisów oraz opinii internautów. Asus, Acer czy HP nie oznacza że jest to najlepszy, niezawodny sprzęt. Wiem coś na ten temat, ponieważ rozpocząłem starania o przyznanie autoryzacji jednej z tych firm dot. otwarcia serwisu stacjonarnego w Warszawie. Na przełomie ostatnich 2 lat było tyle awarii ACERA że... na dzień dzisiejszy nie ma w polsce autoryzowanego serwisu tej firmy. Cały sprzęt wysyłany jest bezpośrednio do producenta i tam naprawiany. Wszystkie mniejsze serwisy zrezygnowały ze współpracy bo... Acer ma dziwne warunki. Niestety, za 2000zł nie mozna kupić nic dobrego. Są to stare technologicznie sprzęty. Polecił bym Ci jakiegoś IBM lecz... w tej cenie nie mam co. Sam pracuję na jednym HP Compaq i na jednym ASUS. Oba core2duo, 3GB DDR2 (Asus 4GB), dyski SATAII pow. 500GB. Z tego co się orientuję - najwięcej narzekań jest na: Acer, Asus, Samsung. Najmniej na HP, Lenovo (Sony), prawie wcale na Dell, IBM. W firmie mam starego IBM z procesorem P4 1.8Ghz, 1,5GB Ram, DVDRW, ATA100 160GB. Działa tak samo jak wspomniany domowy Asus. Przed zakupem sprzętu musisz sprawdzić niestety, co w nim siedzi. W markecie nikt Ci nie pozwoli. Lepiej byś dokonał zakupu u kogoś, kto wie co jest we wnętrzu komputera. Mam tu na myśli typ, model i jakość pamięci RAM, typ dysku itp. itd. Wyobraź sobie że... mój ASUS oryginalnie miał 1GB RAM DDR800 nawet nie wiem jakiej firmy oraz dysk SATA - 250GB - 5400 - 2mb cache, Hitachi. Po wymianie tych elementów na dysk SATAII (a laptop je obsługuje!!) 7200 / 16MBc / 750GB WDC Black oraz na zmianie pamięci na 2 x 2GB DDR800 ECC DUAL Kingston (są obsługiwane!) komputer zmienił się nie do poznania!! Za laptopa płaciłem około 2200. Sprzedałem RAM i dysk od razu po zakupie na aukcji (zyskałem 250zł) i w to miejsce dokładając 150zł zakupiłem w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...