Skocz do zawartości
  • 0

Jaki kupić telewizor


jw23
 Udostępnij

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

LG lub Samsung jesli chodzi pod platformy satelitarne z innymi markami jest róznie jeśli chodzi o kompatybilność z łaczem HDMI . Spotkałem sie ze np. Philips nie łaczy sie ztunerem sagem pod 1,2,3 wejsciem HDMI , Panasonic z tunerem Pvr Philips z cyfry wogóle brak połaczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Chciałbym w najbliższym czasie kupić telewizor LED, jakiej firmy i jaki model polecilibyście mi w rozmiarze 42" ?

 

Jeśli miałby służyć do odbioru TV-SAT, to proponuję zastanowić się nad modelem z tunerem DVB-S2.

Przykłady to Sony KDL-40EX725, Sony KDL-40HX800, Technisat MultyVision 40 ISIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Anonymous

EDGE LED czy FULL LED?

Jaka cena?

Co bedzie podlaczone?

 

Jesli do 3 000 PLN to:

Panasonic 42 E 30

Sharp 40 LE 830

Toshiba 40 TL 838 (ponizej 2500 PLN)

 

Ze wskazaniem na Toshiba.

Toshiba i Sharp to najlepsza ostrosc, zywe z bogata paleta kolory i znakomite algorytmy, zwlaszcza Toshiba.

 

Toshiba w cenie 2500 PLN oferuja obraz jaki u konkurencji jest w najwyzszych klasach.

Co prawda multimedialnosc jest slaba i nie ma DVB-S ale jest to znakomity telewizor dla koneserow obrazu w znakomitej cenie.

Test tego telewizora jest dostepny na portalu poswieconym HDTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Planuję zakup Samsunga UE32ES5500. Czy będzie to dobry wybór, czy szukać czegoś innego w cenie 1500 - 1600 zł. Do telewizora będzie podłączony najprawdopodobniej Pakiet Familijny Max HD. Proszę o szybką odpowiedź i z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Np. tak samo jak w satelitarnych platformach tak i w kablowkach moga byc moduly z plusem. Ten model co podales jest przystosowany do DVB-T/C. Podaja tez ze ma CI+ ale nie ma to zwiazku z dzialaniem modulu Cyfry bo tv ten nie ma DVB-S. Wyzsze modele Samsunga maja i sa certyfikowane przez Cyfre i n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zastanawia mnie po co dają do telewizorów kieszenie na moduły CI czy CI + nie dając przy tym satelitarnego gniazda RF żeby antenę podłączyć.Czy to ma w ogòle sens albo jakieś zastosowanie ?

 

Co polecacie z telewizorów 40 cali w cenie ok 2 tys ?

 

Wszędzie widzę na wyprzedażach tego Samsunga ue40eh5020 ale on nie ma lanu i żadnych funkcji internetowych. Już lepiej wygląda następny model czyli ue40eh5300.

 

Obecnie posiadam Panasonic Viera 32 a u siebie w pokoju stary CRT 21. Chcę kupić większy ale nie ma sensu kupno kolejnego 32. Już lepiej wziąść coś większego do salonu a do siebie wstawić tego Panasonica.

 

Tak się narazie zastanawiam. Co powiecie o tym Samsungu UE40EH5300 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Anonymous
Myślę, że będzie to bardzo dobry wybór. Sam posiadam 32 calowy z tej serii i jestem zadowolony, i nie żałuję zakupu.

Dzięki za pomoc, super telewizor, jestem również z niego bardzo zadowolony i jak dotąd nie żałuję zakupu. Na razie podłączyłem do niego 15 kanałów z DVB-T, a docelowo chyba CP, tylko jeszcze nie wiem który pakiet. Najlepiej żeby było jak najwięcej kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@ Sorek21 ja bym ci lepiej doradził kupno SAMSUNGA 40ES8000S cena to 3999- 4200 zł .Technologia LCD LED, 1920x1080, DVB-T, DVB-C i DVB-S, interfejsy 3xHDMI, 3xUSB, LAN, Wi-Fi, bluetooth.Co ważne, zapewnia bezpośredni odbiór Cyfry+ oraz telewizji n, bez konieczności używania zewnętrznego dekodera - wystarczy zakupić odpowiednią kartę podłączaną do portu.W przypadku serii ES standardem jest również wbudowana kamera internetowa. Oczywiście telewizor ma całą gamę funkcji internetowych, których nie sposób nawet wymienić, a także możliwość odtwarzania mediów przez DLNA. Najciekawszym elementem są funkcje sterowania głosem oraz gestem. Telewizor można włączyć słowami "Smart TV, włącz się". Gdy jest włączony, po wypowiedzeniu "Smart TV" pojawi się w dolnej części ekranu kilka kontekstowych poleceń, które można wykorzystać do dalszego sterowania.I najważniejsze moim zdaniem do rozbudowy telewizora, również pod kątem wydajności, służą moduły EVOLUTION KIT zamiast kupować nowy telewizor instalujemy z tyłu obudowy małe pudełeczko i cieszymy się szybszym procesorem i nowymi funkcjami.

@ Sorek21 na tej stronie dowiesz się więcej nt modułów CI, CI+ w telewizorach samsunga jak to działa, jak zainstalować http://www.samsung.com/pl/article/telew ... z-dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...