Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w sumie widziałem kiedyś tam reklamę i AIT to skrót od (jak dobrze pamiętam) Africa Independent Televisio, tylko nie pamiętam czy na pewno było Independent. Wiem, że po przetłumaczeniu wychodziło, że niezależna czy niepodległa telewizja, coś w tym stylu.

 

Czyli jak oni są tacy niezależni, nie wiem czy w ogóle legalnie puszczają te mecze, to wszystko jest możliwe. Ale jak widziałem w niedziele, to mecz francuskiej naprawdę dało się oglądać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wam powiem!? Dobrze że w ogóle jest taki kanał i to na HB. Ligi angielskiej nigdzie juz sie nie da oglądac FTA taka jest prawda. LM ostatnio też tylko kodowana - puszczają ją kanały albo nie osiągalne, alebo odbierane z 120cm, ja np: nigdy nie złapałem Star Turkey a ANS tv odbierał mi jak miałem centralnie nakierowane na jego czestotliwosc - mam 100cm. Morał i podsumowanie : cieszmy się że jest jakis postęp, a w szczególnosci niech sie cieszą Ci którzy mają tylko HB, bo jak ktos ma Turksata to przeżyje ;) Pozdrawiam, czekam na poprawe jakosci tego kanału i mam nadzieje ze nie przestaną nadawac tych meczów - bo takie stacje to zazwyczaj tają mecze z 3, 4 kolejek i koniec jak to było z Digi TV (turecki) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

AIT nie zakończy pokazywania dobrej piłki ot tak sobie. Już dużo wcześniej prowadzono na tym kanale transmisje sportowe - jesienią widziałem mecz Premier Liguae, ale z powodu jakości obrazu olałem go... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja ostatnio chcąc się coś o tym programie dowiedzieć, czytałem wątek na jakimś angielskim forum, na którym pisano o AIT i było to już jakiś rok temu. Kanał więc jest, tylko teraz dopiero się takie zainteresowanie na Satforum zrobiło ;-)

 

PS

 

Nikt mi nie odpowiedział, nt. kanału czeskiego więc wklejam swój poprzedni post, proszę o odpowiedź...

A ta czeska cyfrówka (czy co to ma być) dojdzie do małopolski, konkretnie Tarnów?

 

W Tarnowie można teraz odbierać Słowacką TV 2, tyle że mają tam 1 mecz LM i to w środę, zwykle to samo co TVP. Ale za to w lepszej porze skróty. Czekam na przetarg, świetnie byłoby jak by coś więcej mieli na następne 3 lata;-) Jeszcze rok temu w każdą sobotę o 13:45 mieli ligę angielską, teraz jest ona na TV 3. Może coś za rok będzie lepszego ;-)

 

Swoją drogą u nas TVP w ogóle ludzi nie szanuje. Na tej słowackiej mają co tydzień rozgrywki ligowe hokeja, wszystkie mecze swojej reprezentacji, magazyny + 1 ligowe spotkanie piłki nożnej, LM, wszystkie imprezy typu ME czy MŚ albo IO, i wiele wiele więcej innych sportów. Nie wiem czy Tv 3 też u nich jest za free, ale jak tak to mają jeszcze 2 mecze LM + ligę angielską. A u nas co? Nic.

 

Napiszcie coś więcej o tej czeskiej, czy można z Tarnowa odbierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport Italia w ciągu 4 kolejnych nocy pokaże 4 mecze NBA, w czwartek o 1.30 New York Knicks - Detroit Pistons, w piątek o 4.00 Sacramento Kings - Houston Rockets, w sobotę o 2.30 Dallas Mavericks - New Orleans Hornets i w niedzielę wieczorem o 21.30 Cleveland Cavaliers - Boston Cetlics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta czeska cyfrówka (czy co to ma być) dojdzie do małopolski, konkretnie Tarnów?

 

W Tarnowie można teraz odbierać Słowacką TV 2, tyle że mają tam 1 mecz LM i to w środę, zwykle to samo co TVP. Ale za to w lepszej porze skróty. Czekam na przetarg, świetnie byłoby jak by coś więcej mieli na następne 3 lata;-) Jeszcze rok temu w każdą sobotę o 13:45 mieli ligę angielską, teraz jest ona na TV 3. Może coś za rok będzie lepszego ;-)

 

Swoją drogą u nas TVP w ogóle ludzi nie szanuje. Na tej słowackiej mają co tydzień rozgrywki ligowe hokeja, wszystkie mecze swojej reprezentacji, magazyny + 1 ligowe spotkanie piłki nożnej, LM, wszystkie imprezy typu ME czy MŚ albo IO, i wiele wiele więcej innych sportów. Nie wiem czy Tv 3 też u nich jest za free, ale jak tak to mają jeszcze 2 mecze LM + ligę angielską. A u nas co? Nic.

 

Napiszcie coś więcej o tej czeskiej, czy można z Tarnowa odbierać...

 

Ten kanał czeski tak jak wspominałem jest dostępny z anteny naziemnej. Nie spotkalem się z tym kanałem na Cyfrowym Polsacie itp. Bo chyba w porównaniu do STV2 jak ktos wyżej wspomnał ich tam nie znajdziemy.

Kanal więc odbierzesz z anteny naziemnej. Wystarczy pokręcic anteną i poszukac pilotem ;)

Ten kanał to coś jak polskie TVP. Dodatkowo jest jescze CT1 ale tam sport nie leci, tylko informacje sportowe o godzinie ok 19:45 każdego dnia. Wczoraj mecz ManU-Porto byl w bardzo dobrej jakości zresztą jak każdy wcześniejszy. Dzisiaj podobnie jak TVP2 pokażą mecz Barcelona-BayernM.

A wracając do wczorajszego dnia to po meczu z Old Trafford ( niesttey tylko 2:2 :( ) pokazali obszerny skrót meczu Villareal-Arsenal. Z każdej połowy jak mówili mają przygotowane 15min urywki a więc jak łątwo policzyc trwał on ok 30min .

Nie wiem ile trwały skróty na tvp2 ale podejrzewam że mogły to byc tylko bramki jak przeważnie :lol2:

 

Tak więc dzisiaj obejrze sobie mecz na TVP2 pośmieje się z komentarza Szpakowskiego , a potem na skrót LFC-Cfc na CT2 trzeba wskoczyc :)

 

Jeżeli chodzi o ich najbliższe programy sportowe to oprócz dzisiejszego meczu LM pokażą hokej :

16:50 Slavia Praga-Karlove Vary

w czwartek nie mają nic na rozkładówce podobnie jak w piątek, ale za to w poniedziałek wielkanocny od 17:15 mecz czeskiej Gambrinus Ligi Slavia Praga-Sparta Praga a więc derby .

A co można na tym kanale oglądac? To co ja tam zauważylem to :

HOKEJ

-liga czeska O2 ( w sezonie zasadniczym mecze tylko w czwartki, a podczas play off niemal codziennie jakiś mecz)

-MŚ w hokeju elity ( mecze niemal wszystkie )

PIŁKA NOŻNA

-Liga Mistrzów ( wtorek, środa live i skróty)

-reprezentacja Czech ( nie zawsze, bo nieraz się tak zdarza jak podczas ostatnich eliminacji że pokazali mecz Słowenia-Czechy a meczu Czechy -Słowacja nie poakazali)

-Czeska Gambrinus Liga ( mecz w każdy poniedziałek o 17:15 )

LEKKOATLETYKA

- Golden League

- Mityngi w Czechach

- MŚ , ME itd halowe i na stadionie otwartym

KOSZYKÓWKA

- mecze Nymburka we własnej hali w Pucharze ULEB

W tamtym sezonie wiem że pokazywali MOTO GP , a teraz nie wiem czy dalej jest. Ponadto IO z Pekinu były tutaj calą dobę , albo na zywo albo skróty w godzinach popołudniowych.

 

Ze zwykłej anteny naziemnej w swoim domu ściągam jeszcze kanał Prima TV . Jak wspominałem wcześniej leci tam Premiership live w soboty o 16:00, a studio zaczynają o 15:40. Nie wiem czemu w ten week co był nic nie pokazali ... Bo wcześniej w każdą sobote leciał mecz. Ich problem to tylko to że mają w ramówce mecze o 16 i w soboty. Więc jak np kolejka w tygodniu to meczu nie pokaża. Więc czasami zdarzy się że pokazują słabszy mecz a np jest hit kolejki jak Arsneal -Liverpool to tego nie ma bo nie grają w soboty o16 ale nie ma co narzekac.

W najbliższą sobote ponownie nie widze meczu z Premiership :/

http://www.prima-tv.cz/index.php/plain_ ... w/full/221

ALe jakieś stare infa tutaj są.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po godzinnej obserwacji kanału AIT stwierdzam,że dziś od godziny 20.30 zostanie przeprowadzona transmisja meczu LM: Liverpool - Chelsea :brawo:

Dwa razy pokazywany był program na cały dzień..8) Mam nadzieję, że nie zawiodą swoich najwierniejszych widzów czyli polaków :lol2:

Dzisiaj dwa mecze LM na żywo :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu na AIT to ja bym się tak nie cieszył wczorajszy mecz też był reklamowali a puścili jakieś dziadostwo dziś może być podobnie. Dziś na kanale Al Jazeera Sport 2 siatkówka - liga włoska mecz Bre Banca Lannutti Cuneo - Montichiari o 20.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A czy ten kanał ATI jest na liscie kanałów cyfry + ??

AIT nie ma na liście kanałów Cyfry+ (ani Cyfrowego Polsatu).

Ciekawe, jak będzie dzisiaj z tym meczem... :roll: Wczoraj liczyłem chociaż na mecz "z poślizgiem", ale nic z tego. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś : piłka nożna

17.00 Olympiacos - Asteras Trypolis AlJ azeera Sport 1 (Arabsat, Nilesat i Badr)

18.30 Szachtar Donieck - Marsylia ITV 4 (Astra 28.2 E), OBN BiH (Amos), Sport Italia, Telekanal Sport (Express 40.0 E)

20.45 PSG - Dynamo Kijów Telekanal Sport, OBN BiH, M6 Suisse (Eutelsat 7.0 E), Kanal 5+ (Intelsat 18.0 E)

20.45 Hamburg - Manchester City Sport Italia 24, SAT.1 Germany (Astra 19.2 E), ITV 4, Kanal 5 (Intelsat 18.0 E)

20.45 Werder Brema - Udinese Sport Italia, La 7 (Atlantic Bird 12.5 E), Kanal 5+ (Intelsat 18.0 E).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mecz Hamburger Sport Verein będzie też na SLO-TV2, najprawdopodobniej zakodują :/

Czemu na AIT jest taka straszna pikseloza ? TP zapchany czy jak ?

AIT nadaje z bitrate poniżej 1 Msymb/s (taka Polonia 1 ma niecałe 2), więc nie ma co się dziwić fatalnej jakości.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...