Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Andi wcale nie bylo tak zle ,lepiej niz ostatnio.Od 70 minuty dopiero cos na dluzej nic nie bylo myslalem ze juz pokodowali ale nie pod koniec znow byl to pewnie zaklocenia.A nie wie ktos moze widzial zapowiedz meczu Angielskiej.A zawiodl mnie Abu Dhabi Sport na goalzz bylo ze mecz lyonu dzis bedzie a tu nie bylo ja juz nie wiem jak oni to raz maja mecze a raz nie tak mozna ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wie ktos moze widzial zapowiedz meczu Angielskiej.A zawiodl mnie Abu Dhabi Sport na goalzz bylo ze mecz lyonu dzis bedzie a tu nie bylo ja juz nie wiem jak oni to raz maja mecze a raz nie tak mozna ??? :D

Na AIT jutro prawdopodobnie pokażą mecz Manchester-Aston Villa.Zapowiedzi nie było,ale po meczu coś tam w studiu właśnie gadali.

Co do Abu Dhabi Sport-goalzz.com nie ma faktycznie co ufać.Na stronie głównej kanału ADS był za to właściwy program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście mecz PSG-Nice na AIT dzisiaj był w dobrej jakości jak na ten kanal. Nie oglądalem meczu, ale przełączylem zobaczyc czy czasem nie pokazują meczu ManU-AV, bo oglądalem mecz Lech-Wisła na ... Canal +Sport który był odkodowany na każdej platformie podczas tego mecuz.

 

Jeżeli chodzi o najbliższe dni to wiem że we wtorek na CT2 live o 20:45 mecz Manchester United- FC Porto :smile:

 

A tak wogóle to wiecie czemu Prima TV nie wyemitowala żadnego meczu Premiership z tej kolejki? wcześniej zawsze w soboty o 16;00 leciał jakiś mezc a wczoraj nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CT2 i Prima TV to kanaly czeskie. Ja odbieram je na zwykłej antenie. Nie są to kanały kodowane.

Jednak warunkiem jest jednak chyba niezbyt daleka odleglośc od granicy czeskiej ale spróbowac znalesc zawsze mozna.

 

Mecze LM na CT2 lecą od bardzo dawna. Pokazują zawsze wtorkowe i środowe spotkania a potem obszerne skróty , nie to co nam serwuje TVP :!:

Na Abu Dhabi Sport teraz leci wczorajszy mecz Corinthians.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...