Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wie ktoś czy w najbliższym czasie na kanale AIT będzie jakiś mecz premier league bądź innej ligi? Wczoraj oglądałem w nadzieji że pokażą puchar anglii ale niestety... W reklamach widziałem jak reklamowali spotkania eliminacji 2010 pomiędzy drużynami afrykańskimi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś czy w najbliższym czasie na kanale AIT będzie jakiś mecz premier league bądź innej ligi? Wczoraj oglądałem w nadzieji że pokażą puchar anglii ale niestety... W reklamach widziałem jak reklamowali spotkania eliminacji 2010 pomiędzy drużynami afrykańskimi :]

 

Mowilem juz kolega widzial po ostatnim meczu Premier League reklame sobotniego meczu Newcastle-Arsenal o 18:30 wiec chyba bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według stronu goalz turniej w Indian Wells pokazuje kanał Super Tennis, ale Ja tych transmisji nie widziałem, turniej pokazuje Al Jazeera Sport 2 wykaz spotkań na dziś :

21.00 Fernando Gonzalez - Roger Federer

23.00 Novak Djokovic - Stanislas Wawrinka

I jutro o 5.00 Rafael Nadal - David Nalbandian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gdzie oprócz Polsatu Sport Extra i Eurosportu można ogladać transmisje z Indian Wells? Chodzi mi o kanały dostępne FTA z satelity Hot Bird (13) i Astra (19,2).

 

No właśnie chyba nie masz za wielu opcji. Przynajmniej ja nie znalazłem takiego kanału. Ale na ARRIADII jest turniej w Marakeszu, wszystkie mecze prawie.

Podobno Indian Wells jest na Al Jazzeera Sport 2, ale to na jakimś nielsacie, ktorego znaleźć nie mogę. Tym samym mam pytanie, czy ta Al Jazzera Sport 2 to jest niekodowana? bo kręcę anteną i kręcę i znaleźć tego kanału nie mogę ... może ktoś ma jakąś radę.

 

aa i taka prośba jeszcze jakby komuś się chciało, a może już coś takiego jest, to niech podeśle link, a chodzi mi o taką listę kanałów sportowych FTA z hot birda i astry ... bo bym chciał sobie ustawić ulubione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa i taka prośba jeszcze jakby komuś się chciało, a może już coś takiego jest, to niech podeśle link, a chodzi mi o taką listę kanałów sportowych FTA z hot birda i astry ... bo bym chciał sobie ustawić ulubione :)

viewtopic.php?f=36&t=8697

Janusz080 stworzyl takie oto cudo, mysle ze Ci sie spodoba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gdzie oprócz Polsatu Sport Extra i Eurosportu można ogladać transmisje z Indian Wells? Chodzi mi o kanały dostępne FTA z satelity Hot Bird (13) i Astra (19,2).

 

No właśnie chyba nie masz za wielu opcji. Przynajmniej ja nie znalazłem takiego kanału. Ale na ARRIADII jest turniej w Marakeszu, wszystkie mecze prawie.

Podobno Indian Wells jest na Al Jazzeera Sport 2, ale to na jakimś nielsacie, ktorego znaleźć nie mogę. Tym samym mam pytanie, czy ta Al Jazzera Sport 2 to jest niekodowana? bo kręcę anteną i kręcę i znaleźć tego kanału nie mogę ... może ktoś ma jakąś radę.

 

aa i taka prośba jeszcze jakby komuś się chciało, a może już coś takiego jest, to niech podeśle link, a chodzi mi o taką listę kanałów sportowych FTA z hot birda i astry ... bo bym chciał sobie ustawić ulubione :)

 

Witam. Jeśli masz problem z ustawieniem anteny to rzuć okiem na ten link http://sci.pam.szczecin.pl/~pastupam/sa ... zasaz.html to jest ustawianie satelity za pomocą słońca. Powinno pomóc. Jeśli dziś będzie słoneczny dzień może dasz rade jeszcze ustawić. A tu rozmieszczenie satelitów na niebie http://www.sport.sport24.pl/pages/index/2/#dvbt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś : piłka nożna

15.00 Guarani - Boca Juniors Sport Italia mecz z poślizgiem

19.15 Szachtar Donieck - CSKA Moskwa Telekanal Sport mecz z odtworzenia

18.30 Zenit - Udinese La 7

21.15 Galatasaray - Hamburg Telekanal Sport mecz z odtworzenia

22.30 Aab Alborg - Manchester City Direct 8 mecz z odtworzenia

Piątek :

12.00 Losowanie ćwierćfinałów LM Eurosport Niemiecki

13.00 Losowanie ćwierćfinałów Pucharu Uefa Eurosport Niemiecki

18.00 Tavriya - Metalurg Donieck Inter +

19.00 Ujpest - Debreczyn Duna TV

19.45 Arges Pitesti - Steaua Bukareszt Antena International

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...