Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dziś na Abu Dubaj Sport będzie wieczorem liga francuska? Golazz.com informuje, że tak. Wczoraj także, Abu Dubaj Sport pokazało ligę brazylijską ( co prawda nie wiedziałem meczu ale taka informacja pojawiła się także na golazz.com) - czyli tak samo jak w poprzednim sezonie. Czyżby znowu zaczęli pokazywać te ligi na Abu Dubaj Sport? :brawo:

 

Aktualnie na 1TV Rus Europe (Hot Bird 12597, 27500 V) gra Spartak - Zenith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu na Abu Dhabi Sport to Ja myślę,że go nie będzie, wiele razy zawiodłem się na stronie goalz, chociaż ostatnio pokazywali magazyn ligi francuskiej więc może pokażą ten mecz. W wykazie na goalz jest błąd o 20.00 podają, że na Adu Dhabi Sport ma być mecz ligi brazylijskiej więc te mecze się pokrywają.

Dziś o 20.30 mecz NBA Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks na kanałach Sport Italia i OBN BiH.

Na kanale Super tennis transmisja z turnieju ATP a Indian Wells, transmisja również na Al Jazeera Sport 2 od 20.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz zaczyna się właśnie o 20.00 i jest m.in na Sportklubie + więc może na stronie goalz pewnie jest pomyłka bo ten mecz koliduje z meczem ligi francuskiej który zaczyna się o 21.00, chyba, że strona goalz pisze bzdury, według niej kanał Abu Dhabi Sport znajduje się na Badrze i Nilesacie o Hot Birdzie nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abu Dhabi Sport zafundowało nam niezlą niespodzianke. Pierwszy mecz ligi francuskiej po długiej przerwie i to jaki mecz.

Niestety ostanio nie mozna liczyć na okienka na LIDER TV i pewnie to sie nie zmieni. Nie moga sobie odkodowywac angielskiej czy francuskiej. Kiedys to sie zdarzalo, teraz pewnie lepiej ich obserwuja. Takze teraz liczymy na przyjaciół z Zjednoczonych Emiratów Arabskich (Abu Dhabi Sport) i oczywiście trzeba obserwowac AIT bo robi sie ciekawie jesli chodzi o ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligę francuską masz na Hot Birdzie na kanale Abu Dubaj Sport (11632, 27500, pol. V) Wczoraj pokazali mecz ligi francuskiej i mamy nadzieje na forum, że ta liga wróciła w ramówkę programu na stałe.Także francuską ligę możesz zobaczyć na kanale AIT (Afrika Independent Televizion, 11013, 27500, pol. H). A hiszpańskiej na Hot Birdzie nie zobaczysz bynajmniej ja na ten temat nic nie wiem. Grecka zobaczysz na ERT World, Rosyjską na 1 TV Rus Europe oraz portugalską na RTP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na DSF 2 liga niemiecka mecz Weher - Mainz o 20.15.

Jutro : Piłka nożna

12.30 Saba Battery - Al Ahli Dubai na kanałach Al Jazeera Sport 2 i Dubai Sports 1 i 3

13.00 Pakhtakor - Al Hilal Al Jazeera Sport 2

16.15 Al Sharjah - Al Gharafa na Al Jazeera Sport 1

20.45 Arsenal - Hull City 7tv Russia, DSF

Środa :

12.30 Esteghlal Teheran - Al Jazira Al Jazeera Sport 2 i Dubai Sports 1 i 3

13.30 Jagodina - Partizan Belgrad RTS Sat

16.00 Umm Salal - Al Ittihad Al Jazeera Sport 1

17.00 Grenoble - Monaco Al Jazeera Sport 2 i France 2

17.30 Al Shaab - Kuruvchi Dubai Sports 1 i 3

18.00 Al Ettifaq - Sepahan Al Jazeera Sport 1

20.30 St Etienne - Werder Brema ARD i Telekanak Sport

Czwartek :

18.30 Zenit - Udinese 5 Kanal (Petersburg)

20.30 Galatasaray - Hamburg Direct 8, ZDF

21.00 Aab Alborg - Manchester City KNR TV, Five UK, Sport Italia

Koszykówka : NBA

Środa

00.00 Cleveland Cavaliers - Orlando Magic Five UK

01.30 Dallas Mavericks - Detroit Pistons Sport Italia

Piłka ręczna środa 18.00 Białoruś - Niemcy Eurosport niemiecki na Astrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligę francuską masz na Hot Birdzie na kanale Abu Dubaj Sport (11632, 27500, pol. V) Wczoraj pokazali mecz ligi francuskiej i mamy nadzieje na forum, że ta liga wróciła w ramówkę programu na stałe.Także francuską ligę możesz zobaczyć na kanale AIT (Afrika Independent Televizion, 11013, 27500, pol. H). A hiszpańskiej na Hot Birdzie nie zobaczysz bynajmniej ja na ten temat nic nie wiem. Grecka zobaczysz na ERT World, Rosyjską na 1 TV Rus Europe oraz portugalską na RTP.

tego kanału chyba nie ma na hotbirdzie...

przynajmniej ja go nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...