Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Badr - Aljazeera Sport1 - chyba wiadomo co pokazuje, Dubai Sports 1 i 2 -Bundesliga

Turksat-liga włoska

 

Ja widzę tam tylko amerykański sport.

edit: A rzeczywiście Premier Liguae.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi12 - dzięki wielkie za stronkę gdzie mogę odszukać transmisji sportowych. Gringo - nie zorientowałem się, że to o kanał Abu Dubaj Sport chodzi, dzięki za wyjaśnienie. Następnym razem już będę wiedział o co chodzi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie lecą mecze Iran - Korea Południowa na Dubai Sports 3 i Irib 2, Uzbekistan - Bahrajn, ten mecz jest dziwny, stadion niby zapełniony ale widzowie to żołnierze lub policjanci w mundurach, kończy się mecz Japonia - Australia na Eurosporcie na razie leci FTA, te wszystkie mecz oczywiście na hot birdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No i Bahrain wygrał 1-0 (live na ADS)

Co nieco na ten tydzień:

 

Środa, 11.09.

Rai Tre

20:55 Piłka nożna: U-21 mecz towarzyski Włochy-Szwecja

 

Turksat 42E

TRT 1

Piłka nożna:

19:35 Turcja-Wybrzeże Kości Słoniowej

22:00 Hiszpania-Anglia

 

Sobota, 14.02.

ERT Wolrd

17:00 Koszykówka: liga grecka Aigaleo-PAOK

19:00 Piłka nożna: liga grecka Olimpiakos-Aris

 

Niedziela, 15.02.

ERT Wolrd

17:00 Koszykówka Trikala-Panathinaikos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek14 APROPO TURKSATA42e. odpowiem dokładnie bo ogladam z niego. Masz Napewno z Ligi niemieckiej 2 mecze na żywo i 1mecz retransmisja z opóźnieniem jakies 2godz od zakonczenia spotkania - choc jeżeli wybiora spotkania które nie "nakłdają" sie na siebie to tez zobaczysz LIVE.zazwyczaj dają po jednym meczu z piątku soboty i niedzieli/ LIGA FRANCUSKA - w PEŁNYM wymiarze! ponad 4spotkania w weekend Najczesciej hity soboty i niedzieli./

Puchar Anglii na NTV Spor - puszczają puchar zawsze FTA. / Liga Mistrzów - po jednym meczu z wtorku i środy na Star TV

 

LIGA NIEMIECKA - 24 (Kanal 24) 12679 V / Kanał z tej samej częstotliwosci STR 1 tests puszcza potem te mecze przez cały tydzien (3mecze)

LIGA FRANCUSKA - KANAL A 12601 H

Puchar Anglii - NTV Spor 11054 H

LM - Star TV (Turkey) 11862 H

Skróty Lig : hiszpańskiej i włoskiej chyba niemieckiej na NTV Spor oraz kanały klubowe BJK TV FBTV i Galatasaray TV z czego skrótyBundesligi na BJK TV 11804V

 

Poprawili troche nadajniki z Turksata42e łatwiej go znaleźc :) wiem bo mam porównanie jak kiedys szukałem turksata a jak ostatnio na talerzu 100cm mam NTV Spor 70% w WAWIE A WIĘC NIC NIE POZOSTAJE CI INNEGO JAK WEJSC NA DACH I USTAWIC TURKSATA nie bedziesz żałował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można złapać Ligę włoska,angielską i hiszpańską na Tursacie?Ale i tak Turksat jest chyba najlepszy dla kibica.Jakby połączyć wszystkie pozycja satelitarne to cho cho :jupi:

 

PS Znalazłem że na RTR Sport można zobaczyć Premiership i leci bodajże na Atletic Bird FTA.Można ten kanał złapać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...