Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę skończyć z prowadzeniem dyskusji zawierającej niedorozwinięte zdania, bo w przeciwnym wypadku posypią się następne ostrzeżenia. lucas85 otrzymujesz słowne ostrzeżenie - zdanie zaczynamy z dużej litery i kończymy kropką. lew77 jeżeli jeszcze raz zobaczę post zawierający tylko link, lub pisanie postów pod sobą, to otrzymasz BANa. Zapraszam do lektury: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=1&t=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Lew gdzie przeczytales ze mecze beda niekodowane ???? A i czemu w programie Lidera pisze ze mecz o 17:30 chyba to jest rosyjski kanal ? :smile:

Bo to w czasie azerskim - 3 godziny do przodu.

Ale się naoglądałem meczu - przywitanie i składy i obraz stanął w miejscu. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Więcej na Liderze. Ostatnio coś częściej kodują może ktoś się ich czepiał że puszczaja FTA. Na SLO czasami zakodują przed meczem. :evil: Na Liderze często zdarza się kilka minut z ligi francuskiej albo angielskiej. Dziś to przesadzili chyba. Lider czasem też zaraz zakoduje, ale raz obejrzałem pół godziny i dopiero zakodowali, a raz nawet cały mecz. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem 2 minuty i 2 sekundy Lige Francuską na Liderze :jupi: I zdążyłem 1 akcje obejrzeć.Mecz Premiership zakodowali odrazu po przedstawieniu zawodników :? Ake szkoda że kodują pewnie chodzi o to że Francuzi i Anglicy nie chcą by ich ligi leciały za free jak było u włochów na Al Jazeera Sport 1 z ligą włoską w siatkówce na Hotbirdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

UWAGA!!!

Środa, 11.02.

Na NT1super mecz towarzyski Brazylia-Włochy(live)o 20:35, ten sam co na Polsacie Sport Extra!!!

 

ARD

20:15 mecz towarzyski Niemcy-Norwegia (live)

 

SLO-TV2

15:55 PŚ w skokach narciarskich - Klingenthal (live)

20:00 mecz towarzyski Belgia-Słowenia rozgrywany w Genk(BEL) (live)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak bedzie pisza na liveonsacie ze czasami kodują ,ja zas probowałem kiedyś ogladać

na stronie NT1 mecz pucharu uefa przez neta ale była forma kodowania(trzeba mieć francuską

IP-ke ) zobaczymy jutro tez chciałbym obejrzeć ten mecz w bardziej cywilizowanym jezyku

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

A znacie jeszcze jakieś stronki podobne do liveonsat.com gdzie można wyszukać transmisji satelitarnych?

 

Jutro na Abu Dubai Sport (HB13) Brazylia - Włochy :D

 

A pojutrze na 7 TV Tunis Tunezja - Holandia (HB13) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jeszcze mecze Maroko - Czechy na Arryadia o 20.00, Algieria - Benin na Canal Algerie o 17.30, Portugalia - Finlandia na RTPi o 21.45, i mecz młodzieżówek Włoch i Szwecki na Rai Tre o 21.00 oraz mecz Japonia - Australia o 11.20 na Eurosporcie Niemieckim na Astrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w uzupełnienieniu kolejna dawka meczy na środę

07.00 Korea Płn.-Arabia Saudyjska el. MŚ 2010 ADS 1

12.00 Uzbekistan-Bahrain el. MŚ 2010 ADS 1

12.30 Iran- Korea Płd. el. MŚ 2010 Irib 2 lub Jam&Jam 2

19.00 Egipt- Ghana ESC mecz towarzyski

23.00 hit dnia Hiszpania- Anglia tylko z godzinnym poślizgiem TVE Internacional

23.30 San Lorenzo -San Luis Copa Libertadores ADS 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...