Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Dzisiaj na Arriadia wg ich programu pokaża mecz towarzyski Tunezja - Francja o 20.45, a potem o 23:50 retransmisje meczu Corinthians - Santos.

Czy ci [beep]i zaczną się kiedyś profesjonalnie zachowywać i podawać program chociaż na kolejny dzień?

To co zrobili wczoraj przekracza wszelkie granice. O 23:30 miał się rozpocząć mecz FLA x GRE. Do 23:31 :censored: puszczali jakiś zapping z tego swojego kanału. Potem o 23:31 puśclili czołówkę... Paulistao. Dobra, gdyby to był dzisiejszy mecz (COR x SAN) możnaby to jeszcze przyjąć. Ale przed meczem drużyn z Rio i Porto Alegre? Oczywiście składów nie było, pacan, który komentował je podawał tylko. Jakby tego było mało, transmisję rozpoczęli prawie od drugiej minuty gry. Nie było też dźwięku ze stadionu. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Arriadia wg ich programu pokaża mecz towarzyski Tunezja - Francja o 20.45, a potem o 23:50 retransmisje meczu Corinthians - Santos.

Czy ci [beep]i zaczną się kiedyś profesjonalnie zachowywać i podawać program chociaż na kolejny dzień?

To co zrobili wczoraj przekracza wszelkie granice. O 23:30 miał się rozpocząć mecz FLA x GRE. Do 23:31 :censored: puszczali jakiś zapping z tego swojego kanału. Potem o 23:31 puśclili czołówkę... Paulistao. Dobra, gdyby to był dzisiejszy mecz (COR x SAN) możnaby to jeszcze przyjąć. Ale przed meczem drużyn z Rio i Porto Alegre? Oczywiście składów nie było, pacan, który komentował je podawał tylko. Jakby tego było mało, transmisję rozpoczęli prawie od drugiej minuty gry. Nie było też dźwięku ze stadionu. :evil:

 

No akurat wczoraj nie miałem okazji tego meczu oglądac, ale też zauważyłem, że transmisje zaczynają ze sporym opóźnieniem, nie dośc przecież że mecze i tak mają poślizg bo to wkońcu Ameryka Południowa to im się nie udaje nawet na czas zacząc relacji bo wolą jakieś bzdury pokazac, juz zrozumiałbym gdyby to były jakies reklamy, ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że podobno jakiś MegaSport jest na Amosie FTA... To prawda?

 

tak tylko zeby cie nie zmyliła nazwa mega sport bo ten kanał praktycznie nie ma nic wspólnego ze sportem zadnych transmisji sportowych tylko jakies przygłupawe teleturnieje. miałem nadzieje ze to fajny kanał ale niestety dla kibica tam nie ma nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia czy przez problemy finansowe bo mam zez na 4.0W od niedawna i niewiem czy pokazywali cos wczesniej ciekawego ostatnio nawet zauwazyłem ze kanał sie nazywa MEGA a nie MEGASPORT a o F1 w K1 nie wiedziałem ze jest ale w tej chwili patrzyłem na programie i faktycznie pokazywali F1 znak zapytania czy transmisja wyscigu nie była kodowana bo kanał według mojego dekodera jest kodowany wiec mozliwe ze tylko F1 koduja a pozostałe programy są FTA. Sprawdze to w nastepnym wyscigu jak tylko bede w domu.

 

Ale ustawienie anteny na 4W daje ten plus ze automatycznie odbieramy tez 5W gdzie ciekawymi kanałami sa France2,3 i 5

a na France2 pokazują tenis RG a także rugby dwa mecze w sobote i niedziele pozatym kanały te pokazują puchar francji ze sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mnie z zachodniej strony nieba, z tych łatwo dostepnych pozycji, interesuje głównie SportItalia, bo mają ofertę porównywalną z Polsatem Sport, a jeśli pominąć piłkę nożną to lepszą niż C+ Sport (choćby masa NBA). Na Amosie też pewnie coś by się znalazło, łapiąc przy okazji 5W rzeczywiście sporo się zyskuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo polecam kanał sportitalia a jak juz tam antene ustawisz to spokojnie mozna z zezowac na 4w i 5W w dodatku ze ramówka sportitalia sie rozwija bo prawdopodobnie kupili lige francuską ostatnio z powtórzenia widziałem u nich finał ligi hiszpanskiej kilka meczy towarzyskich przed mundialem według mnie kanały lepsze od polsat sport bo pokazuja wiecej sportu na zywo w weekend duzo piłki nożnej rugby nba a w tygodniu euroliga i liga mistrzów w siatkówke kazdemu polecam te kanały w dodatku po z zezowaniu na 4W masz dostep do ligi europejskiej na OBN i dużo kanałów muzycznych. bardzo duzą zaletą sportitalia jest to ze pokazuja duzo transmisji live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No SportItalia jak na tak łatwo dostępny kanał wymiata. Ja na początek walę na 28,2E/28,5E dla stacji muzycznych i filmowych. Oprócz tego bonusem będzie Premier Sports oraz ligi szkockie na BBC Alba. Potem zobaczymy, ale SI to najlepszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...