Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: ile meczów z każdej kolejki ligi rosyjskiej jest transmitowane na żywo na kanale 1TVRUS Europe ? Nie mam Polsatu Sport Extra a przez przypadek wpadłem na transmisję meczu Lokomotiv - Zenit. Jakość bardzo dobra i ogólne wrażenie meczu bardzo dobre :o

Ten kanał pokazuje jeszcze jakiś sport poza rodzimą ligą futbolu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaRcO":23hzmz76]Podajcie mi częstotliwość Ulster TV kiedyś na nim oglądałem fa cup ale nie umie go znaleźć.

Pozdrawiam :wink:

Ten kanał dostępny jest jako niekodowany z Astry 2D (28.2E). Do odbioru potrzebujesz anteny min. 120 cm, jeżeli mieszkasz gdzieś na południu kraju, ogólnie to najrozsądniej wybierać się na tę pozycję z anteną od ok. 2 m wzwyż. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: ile meczów z każdej kolejki ligi rosyjskiej jest transmitowane na żywo na kanale 1TVRUS Europe ? Nie mam Polsatu Sport Extra a przez przypadek wpadłem na transmisję meczu Lokomotiv - Zenit. Jakość bardzo dobra i ogólne wrażenie meczu bardzo dobre :o

Ten kanał pokazuje jeszcze jakiś sport poza rodzimą ligą futbolu ??

1 mecz z każdej kolejki, zazwyczaj w niedziele ok. 12:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał 1TV Russia Europe pokazuje ponadto spotkania reprezentacji Rosji, strona goalzz.com podaje, że Abu Dhabi Sport o 21.00 ma pokazywać mecz Bordeaux - Lyon Ja jednak nie jestem przekonany co do wiarygodności tej informacji, gdyż ta strona podaje jednocześnie, że ten kanał ma transmitować o 21.00 mecz Sao Paulo Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista , więc nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AIT leci liga francusja fc lorient-OM w czasie pierwszej połowy dwa razy sie zacielo.Kombinowali cos chyba bo najpierw bylo logo na liczniku i dwa komentarze potem sie zacięło i dali logo nad licznikiem i jeden komentarz tylko byl. Potem za 5 minut znowu sie zacięło na chwile i dali logo pod licznikiem i z napisem LIVE ;):lol:

 

W przerwie spoko studio dali ze skrótami z innych meczów i z wywiadami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam pytanie, ostatnio zobaczyłem reklame ATP Masters Tour 300 na Abu dhabi sport, widziałem też to na Arriadia. Tylko tak na Ads widziałęm napis że od 24-26 kwietnia leci, a na Arriadia nie widziałem w jakich dniach. Nie wiecie czy może na Arradia będzie lecieć cały tydzień od 1 rundy czy tak samo tylko w weekdend ?

 

Pozrowienia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na DSF 2 liga niemiecka mecz TSV 1860 Monachium - Kaiserslautern o 20.15, a o 19.50 mecz Maccabi Tel Aviv - Maccabi Hajfa na kanale Izrael 10 z Amosa, dzs rozpoczyna się tutniej ATP tenisistów w Barcelonie, ale żadna z wymienionych stacji nie planuje transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś :

20.30 Bayer Leverkusen - Mainz 05 także na kanale Al Jazeera Sport 1 (Badr, Arabsat i Nilesat)

20.45 Grenoble - Rennes France 2 (Atlantic Bird 5.0 W)

Mecz Liverpool - Arsenal transmitują tylko kanały kodowane - nie ma ani jednej transmisji FTA na orbicie i wątpię czy AIT pokaże ten mecz.

Środa :

16.00 Cherno More - Litex Lovech BNT Sat (Eutelsat 16.0 E)

19.15 National Madeira - Pacos Ferreira RTPi (Hot Bird)

20.00 Steaua Bukareszt - CFR Cluj Antena International (Eutelsat 16.0 E)

20.30 Hamburg - Werder Brema ZDF (Hot Bird), Al Jazeera Sport 2 (Nilesat)

20.45 Juventus - Lazio Rai Uno (Hot Bird) - możliwe zadodowanie transmisji i 7tv Russia (Eutelsat 36.0 E i Express 40.0 E)

21.30 Estrela Amadora - FC Porto RTPi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za bardzo biegły w angielskim, ale znalazłem taką stronę - http://www.aittvusa.com/ Może ktoś powiedzieć czy to jest strona tego AIT co my na HB oglądamy??

 

PS Przeczytałem na jakimś forum angielskim, że PL na AIT jest już od 2006 roku i już wtedy zapowiadali zakodować stację, a ta nadal gra.... Z kolei gdzie indziej natknąłem się na info, że podobno AIT wygrało przetarg na ligę hiszpańską....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My prawdopodobnie oglądamy AIT International UK..i raczej oni też mają swoją stronę internetową.. co do AIT International USA - w ich programie nie ma nawet mowy o PL i Ligue 1 w weekend więc ten nasz AIT to w ogóle inna bajka..poszukajmy stronki AIT International UK ale to będzie kawał ciężkiej roboty :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...