Skocz do zawartości

Aster


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, planuje rozdzielic sygnał Astry na 3 odbiorniki + net. Mam dwa pomysły na schemat ktory

 

zamieszczam ponizej. Do tej pory sądizłem że wystarczą zwykłe rozdzielacze, ale nacyztalem sie troche i

 

mnie głowa rozbolała od tego wszystkeigo, bo dowiaduje sie że a to trzeba wpiąć rozdzielacz sygnału

 

TV/R/DATA czy cos takeigo, jeszcze gdzie indziej wmazniacze, itd itp. mysle ze rysunek wszystko

 

wyjazni. bardzo prosze o komentarz pomoc w doborze odpowiednik rozdzielaczy i reszty potzrebnego

 

osprzętu by , ze tak powiem, wszystko śmigało jak nalezy.

 

http://img683.imageshack.us/img683/9579/baza2.jpg

http://img704.imageshack.us/img704/4817/bazac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej pseudo-klonów Discovery i podobnych = więcej reklam :D

Wczoraj, myślałem że Mnie trafi...

Discovery ID zwariował między 17 a 18...

10 minut programu, 10minut reklam, i tak na okrągło...

 

Widzieliście ten numer? Animal Planet SD różni się programem od Animal Planet HD... (C+)

Gdy na SD leciał program o małpkach, na HD była fala reklam... Po reklamach, inny program...

A od kiedy takie co je??? e? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci Discovery bloki reklamowe przeważnie są w odstępach 10-15 minut, co daje nam do 5 bloków reklamowych w ciągu godziny, ale nie ma się co dziwić jest to światowy standard.

Animal Planet HD od SD różni się ponieważ Discovery stara się (nie za dobrze mu to wychodzi) emitować materiały w minimum 720p.

Wracając do reklam wystarczy spojrzeć na programy z sieci Discovery w TV Puls, gdzie na godzinę programu jest jedna reklama w połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym rozsądnym rozwiązaniem by nie paść na nerwicę będzie chyba wypożyczalnia płyt DVD, albo i VOD... bo naprawdę, ile razy w 1 godzinie, można oglądać reklamę proszku...?

Ale mam już swój sposób na to... Jednak dysk w dekoderach przydaje się, oj przydaje... Szkoda, tylko, że jestem o 1 dzien do tyłu :D bo nagrywam to co chcę oglądać i oglądam następnego dnia... Wtedy, reklamy można przewijać... Oh, ulga moja :lol2:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa organizacja kanałów na dekoderach Aster.

 

1 HBO

2 HBO HD

3 HBO 2

4 HBO Comedy

5 CINEMAX

6 CINEMAX 2

7 CANAL+

8 CANAL+ Film

9 CANAL+ Film HD

10 CANAL+ Sport

11 CANAL+ Sport HD

12 CANAL+ Sport 2

15 FILMBOX

16 FILMBOX EXTRA

17 FILMBOX HD

28 HUSTLER TV

29 BODY IN BALANCE

30 ASTER INFO

31 DISCOVERY HD

32 THE HISTORY CHANNEL HD

33 NATIONAL GEOGRAPHIC HD

34 TVN HD

35 EUROSPORT HD

36 MTVN HD

37 LUXE TV HD

38 NAT GEO WILD HD

50 POLSAT SPORT HD

 

100 TVP 1

101 TVP 2

102 TVP INFO

103 TVP POLONIA

104 TVP KULTURA

110 POLSAT

112 POLSAT NEWS

114 TV BIZNES

120 TVN

121 TVN 24

122 TVN CNBC BIZNES

123 TVN SIEDEM

130 TV PULS

131 TV4

 

200 ALE KINO

201 ZONE EUROPA

202 TCM24

203 KINO POLSKA

204 UNIVERSAL CHANNEL

205 COMEDY CENTRAL

207 BBC Entertaiment

208 AXN

209 AXN CRIME

210 AXN SCI-FI

 

300 DISCOVERY CHANNEL

301 DISCOVERY WORLD

303 DISCOVERY TRAVEL & LIVING

304 ANIMAL PLANET

310 NATIONAL GEOGRAPHIC

314 PLANETE

315 THE HISTORY CHANNEL

316 TVP HISTORIA

 

400 TVP SPORT

401 EUROSPORT

405 POLSAT SPORT

406 POLSAT SPORT EXTRA

411 SPORT KLUB

 

500 POLSAT CAFE

501 POLSAT PLAY

502 WEDDING TV

503 KUCHNIA TV

504 TVN STYLE

505 TVN TURBO

 

600 DISNEY CHANNEL

601 CARTOON NETWORK

602 MINIMINI

603 NICKELODEON

 

700 MTV POLSKA

701 MTV 2

702 MTV HITS

703 MTV DANCE

704 VH1

705 VIVA POLSKA

706 MEZZO

 

800 EURONEWS

801 CNN

802 BBC WORLD NEWS

810 RTR PLANETA

812 RTL

813 TV 5 MONDE EUROPE

 

Jak Wam nie działa, wyłączyć z sieci dekoder i podłączyć ponownie.

 

Na niektórych kanałach może brakować nazwy bądź/i EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś nie ma HD? albo HBO czy C+ to, czarne dziury od jedynki w górę?

Układ był by ok.. ale trochę trzeba by było go poprzestawiać...

Szkoda, że te wszystkie dekodery (C+,N,Aster) nie mają możliwości układania porogramów po swojemu...

Dziwi mnie to... Nawet polsat w echostarach blokuje listę...

O co im z tym chodzi?

Wszystkie te dekodery mają listy FAV... więc, dlaczego nasi operatorzy ich nie udostępniają? albo blokują?

Już nawet to musi być zależne od nich samych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, masz jako "zamów usługę" i przelatujesz prawie 40 kanałów od 1 do 100.

UPC pomija kanały których nie ma się wykupionych.

 

Ja myślę że to jest jak z reklamodawcami w stacjach radiowych, płacą aby być jak najbliżej wku... widza który nie wykupił tego pakietu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa organizacja kanałów na dekoderach Aster.

(...)

203 KINO POLSKA

204 UNIVERSAL CHANNEL

(...)

207 BBC Entertaiment

(...)

411 SPORT KLUB

(...)

705 VIVA POLSKA

Widzę parę nowości w przekazie cyfrowym... to zmiany pozytywne

...ale ja nadal czekam aż pełna oferta ASTER będzie dostępna przez dekoder.

Szkoda że właśnie zrezygnowałem z pakietu Basic Plus (jutro oddaję dekoder), chętnie bym to zobaczył na własne oczy.

No ale jest i dobra wiadomość (dla mnie) niedługo zmieniam mieszkanie i będę miał do wyboru

ASTER / UPC / MultiMedia - taka oferta w jednym budynku... co Wy polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC, za 160 zł, będziesz miał pełen pakiet kanałów z Canal+ i internet 30 mb.

Ja obecnie za Basic Plus z Canal+ i internet 10mb w nocy, a 5 w dzień, 175 zł.

Ja niestety jestem skazany na aster...

 

 

A i przy okzaji. Aster zlikwidował wszystkie kanały radiowe dostępne analogowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widzę, że brak odzewu przez tydzień, zatem u nikogo więcej taka sytuacja nie miała miejsca :(.

Czy ktoś ma wiedzę na temat przyszłych planów Aster, chodzi o ofertę programową, czy są plany dodania kanałów NSport, Orange Sport, Travel lub innych i jakich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a Ja zerwałem umowę z Asterem i teraz jestem przestępcą dosłownie. Aż 3 razy się pokwapili by wysłać windykatora by mi przetłumaczył że umowa jest podpisana do... dnia.... Dałem wypowiedzenie z ich winy, bo... zakupiony net 6MB to było 1MB. Nabrali mnie też na infolinii, bo początkowo miałem Neta 2MB, działał jak 256kb... Zadzwoniłem, zapytałem... czy mogę zmienić na szybszy o jeden pakiet, bo tylko to pomogło. Instalator jak i BOK powiedzieli że , tak... ale dopiero po fakturce dowiedziałem się że w tej POJE.... sieci gdy zmienisz plan z 49zł na 59zł to tracisz promocję i będziesz płacić 165zł za neta do końca umowy bez możliwości powrotu na promocję!!!! Przy zmianie taryfy przez ich Wilgę... nie było info o tym, że tracę WARUNKI promocji!!!! Nie powiedzieli też o niczym w BOKu!!!! Jest to taka mała * w regulaminie! Nie sposób się doczytać!! W wildze (www astera) były zakładki z kropkami: net512 , net1024, net 4098, net 10MB itp. itd. Kliknij ZMIEŃ i to wszystko! Oczywiście w wildze cennik pozostawał PROMOCYJNY i gwiazdki NIE BYŁO!! Inaczej był bym się doczytał! Przychodzi fakturka a na niej 165!!!!! Dopiero po interwencji w Biurze (osobistej, bo dodzwonić się nie idzie) dowiedziałem się gdzie haczyk!!! Sprawa za oszustwo poleciała do sądu i rzecznika praw. Istny cyrk! Na innych forach wyczytałem, że ponad 5000 ludzi w takie jajo nabili!!! Zadałem jasno i wyraźnie pytanie w BOKU przez tel. : CZY MOGĘ ZMIENIĆ INTERNET ZA 49zł NA INTERNET za 59zł SZYBSZY o JEDNĄ TARYFĘ, czyli Z 2MB do 4MB! Pogrzebała w necie i POWIEDZIAŁA " TAK " nie informując o tym : ŻE TRACĘ PROMOCJĘ!!!! Teraz próbuję wyciągnąć od nich to nagranie (WSZYSTKIE ROZMOWY SĄ NAGRYWANE)... Zobaczymy co to da... bo płacić za 4MB 165zł to już cyrk! Nie polecam Wam tej sieci! Teraz mam zwykłą Neostradę 2048 za 48zł m-c i działa tak samo szybko jak Asterowski 4MB!!! Ściąganie plików mam w prędkościach 180-240kb/sek (Aster miał 200-270) więc, gdzie jest te 4MB/ps???? Aster za promocyjny net w cenie 59zł za 5 miesięcy chce ode Mnie 825zł + jakieś bzdety za linię, telefon itp. Razem ponad 1000zł!!!!!! Koszt wezwania do zapłaty wysyłają co 2 tygodnie , doliczając koszt wysyłki pisma=10zł! Samych kosztów wezwań jest już 11 !!! Nie odpisują na korespondencję, nie odbierają telefonów (ostatni rekord oczekiwania na rozmowę z konsultantem 55minut słuchania muzyki! i sobie darowałem). Wysłałem już 4 pisma od stycznia i .... K***A nadal naliczają mi abonament po 165zł gdy w styczniu wysłałem WYPOWIEDZENIE poleconym! Aster to wariaci i powinni im zabrać koncesję!!! Olewają dosłownie WSZELKI kontakt ABONENTA z OPERATOREM! Oczywiście licząc sobie co miesiąc za neta którego już wyłączyli!!!!!! Jeszcze chwila i piszę do TVNu bo mam k...a dość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...