Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ukrywam laptop ma swoje lata, ale będąc u znajomego włączyłem mecz na stacjonarnym PC i również tak samo wyświetlało, a komputer nie jest, aż tak stary 3 lata 2 rdzenie i inne [beep]oły... jakieś sugestie? może z rozdzielczością powalczyć?

 

 

P.S

 

Po waszych sugestiach podłączyłem laptop pod telewizor Samsung 46D6500 i wyświetla również z pasami na rozdzielczości 1600x1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się przy różnych rozdzielczościach różnie wyświetla... najlepiej na 1280x720 i na 1440x900, 1920x1080 niestety wyświetla mi nie na cały ekran po lewej stronie jest czarny pasek na 1/3 ekranu... ale przynajmniej znam przyczynę więc będę kombinować ;) ale jednak na laptopie nie mam wielkiego pola manewru z rozdzielczościami ma już swoje kilka latek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Co do tej ankiety, to jeśli ktoś jeszcze nie wypełnił, to warto w uwagach dopisać pomysł wrzucenia innych stacji, nie tylko Cyfry (np. TVP1, TVP2, TVNy...) tak jak ma to miejsce w MMtv.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie miałem ankietę do wypełnienia... napisałem odnośnie braku C+ (transmisji ligi polskiej i GP na żużlu) i ewentualnego dodania tvp1,2, tvn`ów mam nadzieję, że jak najwięcej nas o tym wspomni

Mam jeszcze jedno pytanie... oglądam właśnie Real i pytam odnośnie jakości mam 4 z 5 kresek... co do wartości kompa Athlon X2 64 2x 2,7 Ghz, 2 gb Ramu DDR2 i Karta Geforce 8600 GT, internet 6mb/s jakie parametry mają osoby oglądające z najwyższą jakością bez efektu smużenia przy szybkich akcjach? z góry dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie... oglądam właśnie Real i pytam odnośnie jakości mam 4 z 5 kresek... co do wartości kompa Athlon X2 64 2x 2,7 Ghz, 2 gb Ramu DDR2 i Karta Geforce 8600 GT, internet 6mb/s jakie parametry mają osoby oglądające z najwyższą jakością bez efektu smużenia przy szybkich akcjach? z góry dziękuję za odp.

Dołóż RAM - przynajmniej do 4 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Od około tygodnia, od czasu zmiany umowy (wycofanie rozwiązania umowy) nie mogę korzystać z C+Online. Mianowicie po zalogowaniu do C+ONLINE i wejściu w zakładkę sport pojawia mi się komunikat.

Brak uprawnień Programy i wydarzenia sportowe dostępne są dla Abonentów posiadających CANAL+ w swojej ofercie. 
Zamów CANAL+ w Internetowym Centrum Abonenta.

Oczywiście pakiet Canal+ mam. W ICA nie widać go wprawdzie ale działa na TV. Próbowałem prosić o pomoc bezpośrednio w C+ ale na pierwszy e-mail nie odpowiedzieli, rozmowa telefoniczna doprowadziła do uzyskałem informacji, że owszem mają przyjęte zgłoszenie, będą rozwiązywać problem. Na kolejnego e-maila uzyskałem odpowiedź

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie trwają prace związane z przywróceniem funkcjonalności serwisu CYFRA+ ONLINE. Proszę o cierpliwość.
Przepraszam za powstałe niedogodności.

Ale ja nie widzę aby ktoś na forum zgłaszał podobny problem więc myślę, że te prace o których wspomnieli to kłamstwo. Gdzie mogę "uderzyć" aby wreszcie ktoś zajął się tą moją sprawą na poważnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z tym C+ do transmisji meczy.... w sobotę transmisja ekstraklasy a c+ online nie będzie ..... przynajmniej z tego co ja wiem. Trochę to dziwne że można zobaczyć mecze "gorsze" a nie można zobaczyć "hitu sobotniego" ekstraklasy (przynajmniej taką kategorię wybrał c+ na te mecze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dostałem od cyfry na temat meczu Sobotniego w cyfra+online

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, iż Abonenci, którzy mają dostęp do CANAL+, mogą za pomocą serwisu CYFRA+Online w zakładce SPORT śledzić wydarzenia sportowe transmitowane przez 3 kanały: CANAL+ SPORT HD, CANAL+ GOL HD i CANAL+ WEEKEND HD.

Informuję, że w czasie planowanej emisji meczu Śląsk Wrocław ? Ruch Chorzów na kanałach sportowych zaplanowane są transmisje meczu ligi hiszpańskiej oraz ekstraklasy pomiędzy Cracovią Kraków a Lechią Gdańsk. Wyjaśniam, iż dokonanie zmiany programu telewizyjnego bądź udostępnienie w serwisie CYFRA+Online na czas emisji meczu programu CANAL+ HD z powodów technicznych nie jest możliwe.

Dziękuję za przekazanie Pana uwag. Wszystkie sugestie Abonentów są wnikliwie analizowane i wykorzystywane w planowaniu nowych rozwiązań programowych. W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...