Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani! a po co to wamC+ ONLINE?skoro nie ma prostego dostępu,czy to warto dla, w sumie badziewia, gmerać w ukrytych plikach systemowych,jak "radzi" C+ i ryzykować roztrajbowanie systemu? "toto" było by czymś 5 lat temu1!ale teraz? widocznie Murzyni tego nie chcieli,więć francuzi uraczyli tym Polaków ,jak zwykle!!! a wystarczy włączyczyc przeglądarke i wyskakuje niepoliczalna ilość stacji TV z niezliczona ilościa kanałów FREE,na każdytemat,nie wiem czy to jest zgodne z prawami autorskimi ale.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatna sprawa, zwłaszcza dla osób, które często są w rozjazdach a chciałyby np. obejrzeć mecz na swoim laptopie. Usługa chodzi bardzo dobrze i jest banalna do uruchomienia, więc nie wiem skąd Twoje narzekanie.

 

Pokaż mi jedną stronę gdzie masz programy spółki Canal+ za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani! a po co to wamC+ ONLINE?skoro nie ma prostego dostępu,czy to warto dla, w sumie badziewia, gmerać w ukrytych plikach systemowych,jak "radzi" C+ i ryzykować roztrajbowanie systemu?

Zainstaluj legalnego Windowsa XP/Vista/7 i nie będziesz miał problemu. Na takiej kopii C+Online działa bez problemów i konieczności "gmerania" w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że Windows Update działa doskonale nawet na nielegalnych wersjach Windowsa 7/Vista z aktywatorem. Wiem, bo znajomy tak ma i cała zabawa ogranicza się do odznaczania aktualizacji związanych z uwierzytelnianiem czy aktywacją :lol:

 

Problem w tym, że problemy miały osoby, które posiadały legalnego Wina.

 

Jak dla mnie usługa bomba, szczególnie gdy w łikend wybywam z domu, ew. coś przeoczyłem i wtedy oglądam w opcji na żądanie (nie, nie mam PVR od Cyfry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ! Muszę sobie głowe popiołem posypać ! C+ online działa jak parę dni temu!I albo przez noc, krasnoludki podziałały na moim PC,albo C+ coś zmieniła.Jeżeli C+,to zacytuje starą sentencje,w PELNYM brzmieniu "Mylić się jest rzeczą ludzka ale upieranie się w błędzie jest rzeczą diabelską" Wystarczyłby mały komunikat na WWW C+ typu"c+online,mamy problem,cierpliwości"i po sprawie,natomiast namawianie na manipulowanie w ukrytych plikach uważam za wysoce nieodpowiedzialne i bezmyślne,co do zawartościc+ online,to nic ciekawego,może ktoś z C+P olska popatrzy jak ,jak C+online wygląda w innych krajach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie otóż zmieniłem w ICA adres mailowy,teraz chciałem się zalogować do serwisu online i tam niestety nie działa mój nowy e-mail.Przy próbie rejestracji pojawia mi się info,że te dane są przypisane do innego adresu e-mail.Jak w takim razie aktywować tam nowy adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zainstalować 4.0.6 i mieć spokój ;-)

 

wygodniś się znalazł ;)

 

bawiłem się z 5'tką i wszystko chodzi piękne ale za każdym razem przed otwarzaniem trzeba usunąć licencje, inaczej nie pójdzie. Testowałem na kilku systemach (Win XP - 7, także wersje 64 bit) i wszędzie był problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam taki problem że zrobiłem tak jak tu pisaliście a nadal wyskakuje mi błąd 6028 na canal+ sport hd i na canal+ gol hd,gdy mam zainstalowany silverlight 4 to wyskakuje komunikat że trzeba 5 a na 5 wyskakuje błąd,inne kanały działają,wczoraj jeszcze wszystko było dobrze i normalnie oglądałem mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...