Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

musi płacić wyższe rachunki, bo są cwaniacy, którzy faktycznie to robią.

Z pewnym dystansem podchodzę do tego typu argumentów. :)

 

Czyli co, po uszczelnieniu obu systemów podwyżka cen będzie tylko śladowa, bo zostanie skompensowana przez brak tych, którzy kradną? :smile:

Nie sądzę.. Jak się okaże, że (tak jak mówił kolega bigcyc123) podwyżka będzie dość spora to wyjdzie na to, że to była tylko pusta śpiewka i granie na emocjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cesc4 ... te sprawy zostawmy Kowalskiemu. Taki mały cytacik z plff:

- Załóżmy, że klient Cyfry+ płaci dziś Cyfrze+ 60 zł miesięcznie za dostęp do transmisji z meczów Premier League, ich pakiety filmowe i autorskie kanały. W tym samym czasie ma "n", czyli Champions League, Ligę Europejską, filmy z wytwórni 20th Century Fox. Naprawdę Pani uważa, że sprzedamy mu te obie rzeczy za to samo 60 zł? - mówi wywiadzie dla RzeczpospolitejMarkus Tellenbach, szef TVN. - No więc odpowiadam, że nie, bo ponosimy koszty nadawania tych wszystkich kanałów. W takich rozliczeniach płacimy np. 20th Century Fox od każdego jednego klienta. (...) Podobnie nie można mieć Champions League i Premier League za cenę jednej z tych lig, bo my nie płacimy ceny za jedną z tych lig, ale za obie (...) Nasza fuzja nie będzie więc oznaczała tylko wyższych kosztów, wzrośnie też nasz średni przychód z jednego abonenta - dodaje szef TVN.

Dlatego jest tu spora nerwowość bo sprawy techniczne mogą jeszcze bardziej podrożyć zabawę z tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra tv a jak wyjasniesz kwestię APS czy pracowników którzy sami proponują zakup sprzętu uniwersalnego??No właśnie...Nie dawno babcia podpisała umowę na Cyfrę+ i jako że nagadano jej ''sąsiedzi'' że mozna samą karte i własny dekoder to wzieła gołą kartę i jeszcze w tym samym APS kupiła fredka arivie...Stąd moje stwierdzenie że kowalski w większości ma sprzęt operatora jest 50/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kogo uważasz za przeciętnego Kowalskiego, ten kowalski zazwyczaj posiada najniższy pakiet z Canal+ HD do tego HBO HD, o ile jest kinomanem a do tego ma PACE PVR HD i to mu wystarczy i cieszy się że ma Full Wypas sprzęt, w tych czasach mało kogo stać na zakup dekodera za pięć stówek, nie mówiąc już o tysiączku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje bezproblemowy odbiór na 4 tv bez dodatkowych pudełek. Jak NiC+ mi to zaoferuje - zostaję. Jak nie... to trzeba się będzie odzwyczaić od Canal+. Maniakiem sportu nie jestem.

 

do widzenia :)

 

taki zarcik ... przeciez wiesz po tylunastu postach ze dostaniesz 4 dekodery i bedziesz miec MR nie oszukuj sie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaspian0007: Bo operator ma statystyki kto ma dekoder wynajęty a kto na kontrakcie ma samą kartę :-) To co sie dzieje u mnie w sklepie czy u Ciebie w miescie ma się nijak to ogólnej liczby klientów w całej Polsce :-) Więc jest to tylko "lanie wody' z naszej strony ile ludzi co ma w całej platformie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny Kowalski nawet nie wie, że będzie jedna wspólna oferta. Gdy powiedziałem sąsiadowi o tym, ze Nki nie będzie i C+, tylko jedna wspólna platforma on nie dowierzał mi i pytał się skąd to wiem.

Wiedzą o tym tylko hobbiści, ludzie którzy przesiadują na forach, a 90% ludzi nie wie, że w kwietniu czy w marcu będą w nowej platformie. Oni nic a nic nie wiedzą.

Mają dekodery narzucone przez operatora, płacą za to.

Najważniejszym aspektem w nowej platformie to będzie cena i tylko cena. Jeżeli będzie za drogo pójdą do CP, jeżeli będzie w miarę zostaną w nc+.

 

Ale jak wspomniałem 90% Polaków na bank jeszcze nic nie wie o nowej platformie, nie słyszało o tym. Ciągle w TV nadal trąbią promocję Nki, promocję C+ i Kowalski se myśli nadal, że są obie platformy. Idę do APS biorę C+ bo mam ligę angielską, ale idę też do n bo mam ligę mistrzów, która zaraz się zaczyna. On idąc dziś do APS nie wie, ze za 2 tygodnie, 2 miesiące będzie to już wspólna oferta, a pracownicy APS mają mu sprzedać towar i sprzedadzą bo takie jest ich zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafallo777: W tym miesiacu to może kilka osób coś mówiło u mnie w punkcie że słyszeli o jakiejś fuzji :-) Większość otwiera szeroko oczy jak im mówie, że niedługo wspólna oferta nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie... to trzeba się będzie odzwyczaić od Canal+. Maniakiem sportu nie jestem.

 

Ja niestety jestem, ale czasu na ogladanie chocby 1/3 tego, co obecnie jest w samej Cyfrze+ jest czasem za malo. Lubie jednak miec wybor i dostep do wszystkiego. Nie zameirzam jednak przeplacac tylko za to, ze bedzie LM i LE, ktore graja co jakis czas i srednio mnie interesuja te rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dzisiejszej informacji na media2 - co to znaczy, że nowa platforma postawi na " większą ochronę dostępu, m.in. w ramach usługi Multiroom"??

 

nie bedzie MR jaki teraz jest w cyfrze

nie wywieziesz drugiego dekodera do cioci do olsztyna a Ty mieszkasz np w krakowie :) to te min zabezpieczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrozumieć, że podstawowy cel nowo powstałego nc+ to zatrzymanie dotychczasowych Klientów.

Jeżeli to byłby podstawowy cel to cała operacja fuzji jest bez sensu - celem jest raczej poprawa dochodowości dzięki obniżeniu kosztów operacyjnych i osobowych a pewnie przy okazji spory apetyt na zwiększenie sprzedaży przez większą bazę klientów pozyskaną dzięki lepszej niż dotychczas ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dzisiejszej informacji na media2 - co to znaczy, że nowa platforma postawi na " większą ochronę dostępu, m.in. w ramach usługi Multiroom"??

 

nie bedzie MR jaki teraz jest w cyfrze

nie wywieziesz drugiego dekodera do cioci do olsztyna a Ty mieszkasz np w krakowie :) to te min zabezpieczenia

 

No tak wielu tak robi - ale ja wziąłem MR do drugiego mieszkania, w którym również pomieszkuje.... czy w tym kraju nie może być po prostu normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...